Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 2 stundām 34 minūtēm)
Širhans
(Pirms 8 stundām 2 minūtēm)
Edmunds Mudulis
(Pirms 11 stundām 33 minūtēm)
Veikals MEGO (IKI)
(Pirms 12 stundām 52 minūtēm)
Sia Lāči
(Pirms 13 stundām 32 minūtēm)
Verners DE interneta veikals
(Pirms 14 stundām 29 minūtēm)
cenuklubs.lv
(Pirms 15 stundām 36 minūtēm)
Emmanuel Poncelet / Manu Lenamurois
(Pirms 16 stundām 31 minūtēm)
RD Electronics
(Pirms 16 stundām 34 minūtēm)
Supernetto
(Pirms 16 stundām 54 minūtēm)
RITTERS

Tele2 (1)
Maxima (1)
MEGO (1)

Sūdzība par www.prostitute.lv

Lasīt visas sūdzības par www.prostitute.lv

www.prostitute.lv

Publicēja:
 Alise Oct 30, 2008
Ielas meitas!
Informācija par kompāniju:
www.prostitute.lv
Centrs, Rīga
Lienes iela
Es apbrīnoju mūsu mierpilsonisko un sakārtoto valsti, valsts struktūru. Pēc principa prostitūcija Latvijā ir aizliegta un ar to visiem spēkiem cīnas, bet kā tā var būt, es nebūdams ne policijas darbinieks, katru dienu redzu ļoti strādājošas meitenes uz Lienes ielas, lietus, sniegs, sals-vienalga-senākais amats tiek piekopts, bet nevies neliekas ne zinis.
Man principā tas viss būtu vienalga, katrs cilvēks mēģina izdzīvot, man pat viņu ir žēl, ka viņas ir nokļuvušas tādā situācijā, bet mani satrieca viens stāsts-ejot garām viņas apsaukā meitenes necenzētiem vārdiem, noskatās tā kā tu būtu kāda niecība...:( Vienvārdod sakot-strāda, bet neaizitiec citus...un nemēģini uz viņām skatīties, vai vēltrakāk kko pateikt vai neiedot cigareti...sados pa galvu, ka maz neliksies...
Visi to zin...bet izliekas, ka nekas tāds nenotiek...Policija rulle...un musu valsts tā pat!!!
Būtu labāk "prieka majas", vismaz valstij nodokļus maksātu!!! nevis ceļus deldētu!!!

Lasīt komentārus Atpūta / Izklaide

Komentāri

Uz Pērnavas ielu, pie Grīziņkalna ir tāds pats skatiņš...
Komentēja: Oct 30, 2008 Es nosūtīt e-pastu

Grizinkalna apkartne rulle!:D:-/
Komentēja: Oct 30, 2008 Ligux nosūtīt e-pastu

Šogad vasarā braucot ar 22.trolejbusu izkāpu pieturā Lienes iela(tur kur baznīca un taksometru stāvvieta).Tad nogriezos uz Lienes ielas pusi, lai šķērsotu to virzienā uz Avotu ielu.Stāvēju uz Lienes ielas lai palaistu garām braucošās mašīnas, bet starp garāmbraucošajām no viena autiņa neparastu uzmanību izrādīja divi ārēji nepatīkami, cietumniekiem līdzīgi vīrieši(atvainojos par apzīmējumu).Tā kā man bija norunāts laiks pie frizētavas, bet ierados ātrāk, nolēmu paklīst pa turienes veikaliņem, kaut arī tajā vietā grozījos pirmo reizi.Nu riebj man tā vieta.:( Man par pārseigumu mani pārtvēra nez no kurienes uz ielas uzradušies šie paši tipiņi:"Čto, rabotaješ?" ("Ko, strādā?"-tulkojums).Jums vajadzēja redzēt manu izbīli manā inteligentajā sejā, lai viņi saprastu ka ne tur tikuši.Visvairāk šokēja šis gājiens, cik tālu var noiet, ka jāķer uz ielas skaistas sievietes, kurām nekāda sakara ar prostutūciju, bet viņiem tikai iepaticies iespējams viņu vizuālais, varbūt augums.

Meitenes, neejiet klāt tai vietai! Ka kāds suteners neierauj jūs autiņā un neiešpricē! Diemžēl mēs pat nenojaušam par to elli, kura atrodās mums līdzās.
Ja par policiju, nu neķer, tāpat viņi neko "nezin" par alkohola točkām, par narkotiku dīleriem utml.
Komentēja: Oct 30, 2008 Ilze nosūtīt e-pastu

Ja, jāāā tā vietiņa ir drausmīga.
Komentēja: Oct 30, 2008 Lepi nosūtīt e-pastu

Un ko darit pamestai sievietei, kurai nav kur dzovitun darba ar tagad statu samazinasana? Bikisais virs tagad ar manu draudzenu ietuse, bet es uz tas jobannas Pernavenes ...
Komentēja: Oct 30, 2008 Ella nosūtīt e-pastu

Un policija neaizstāvēs, ja notiks kaut kas slikts. Šī valsts ir tik dziļa bedre, ka te katram līdz jābūt ierocim un ar to jāmāk labi rīkoties. Visādi likumi par ieroču turēšnas un nēsāšanas aizliegumiem saistās tikai ar to lai sargāt nejegu policistu it kā vajadzīgumu. Propoganda pa TV stāstīs un biedēs par to, ka ja katram būtu ierocis valdītu haoss. Nē, noziedzniekiem ir ieroči neatkarīgi no likuma.

Toties jums ar ko aizstāvēties nav.
Bez tam sistēma baidās, ja jums būs iespēja aizstāvēties arī pret tas patvaļu.

Piemēram šveicē drīkst brīvi turēt pat automātiskos ieročus un viskautko tādu katram mājās. Varat arī granātas turēt, M16 un lentes ar patronām.

Un kas? Šveice ir viena no vismierīgākajām, stabilākajām zemēm pasaulē, ko, turklāt, ar militāru spēku ir diezgan neiespējami ieņemt.

Ja jums, sievietēm, būtu nopietni ieroči (nevis dakša vai nagu vīlīte) un jūs par velti apmācītu tos lietot - nez vai tik vēsi da jebkādi noziedznieki jums vispar ietu klāt. Ja tagadin tas vēl daudziem var patikt ka jūs kliegsiet, vicināsieties un spardīsieties, tad valstī kur jums līdz drīkst būt pistole (un jūs viddrīzāk to nesat, un jūs esat apmācīta to rīkoties) - diez vai. Risks no pāris zilumiem un skrambām no nagu vīlītes reāli pārplūst uz, piemēram, cauršautiem dzimumorgāniem vai caurumu kājā. Cita lieta.

Par to, ka viņam ir ierocis (bez atļaujas, protams) - nešaubaties! :)
Komentēja: Oct 30, 2008
krishs

Nu pag pag. Stulbaas nedarambaatas celkas jau ir iemesls kapeec vechiem jaaiet pa naudu nopisties.
Juus, stulbaas shmaras, gribas lai jums izmaksaa, staasta ko juus gribat dzirdeet, pish taa un shitaa, vizina untad vel izdomaajat ka negribat pisties. Kunjasmeitas nedapleestaas. Tapeec arii pastaav mauciiba. Un maukas ir videeji skaistaakasnekaa dazhaadas sheit breecoshaas treknaas dirsas.
Komentēja: Oct 31, 2008 Andron Mc nosūtīt e-pastu

Nu nav meitenei pirmaja vakara jaliekas ar tevi gulta tu aprobezotais tips!!!ko tu iedomajies vispar?????sitik slima attieksme un grib veel lai kada ar tevi ielaistos, tiesam slims tu esi, Andron Mc, cita varda teikt ko vairs nav..mesls
Komentēja: Nov 26, 2008 H2o nosūtīt e-pastu

Andron Mc, vecit, tu esi satraumets! Tev, axcimredzot, sakapusi sperma galvaa!!
Komentēja: Nov 26, 2008 Nav Svarigi nosūtīt e-pastu

Jā, viņam laikam ir impotences pazīmes, jūtami psihiski traucējumi. Jo jūt ka beigas un nav vairs spējīgs nevienā caurumā iebāst. Atšķirībā no MC, mēs izvēlamies večus.Tas nozīmē, ka Tu esi vecs, pumpains staigājošs trifelis. Tapēc Tev nekas cits neatliek, kā apciemot tādas sēnes.
Komentēja: Nov 26, 2008 Lepi nosūtīt e-pastu

Pareizi, vajag kārtīgi patusēt uz džeka rēķina (dažreiz vēl kopā ar draudzeni) pārbaudīt saderību (horoskopu, bankas rēķina, automašīnas markas) un tad pateikt, ka raksturu neatbilstības dēļ seksa nebūs. Ej puisi dirst... man sāp galva[ānus]
Paši aizstāvji izklaisās pēc šmarām.
Komentēja: Jun 13, 2010 Kakulācis nosūtīt e-pastu

Visas sievietes ir mau*as! Tas ir FAKTS, bet...
... katra vīrieša individuāla padarīšana ir pirkt pa taisno un saņemt to, ko grib, vai Tēlot inteliģentos un tērēt 2 savas algas pa 1 mēnesi, lai sākumā izklaidēt kādu celku un tad cerēt, kas nu būs!
P.S. Prostitūtes ir ne lielākas slimību pārnēsātājas kā parastās dūdiņas no kārtīgām ģimenēm, un Tas arī ir FAKTS!
Komentēja: Sep 21, 2010 Rashids-abdulahmads :D nosūtīt e-pastu

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu