www.pareizs-uzturs.com - Diētas plāns

www.pareizs-uzturs.com piedāvā izveidot savu diētas plānu tiem, kuri grib uzņemt svaru un tiem, kuri vēlas nomest svaru. Šis pakalpojums maksā 0.95 Ls un tad atsūta paroli, bet, kad es aizsūtīju sms ar attiecīgu tekstu uz attiecīgu tel.nr., man parole tā arī neatnāca. Mājas lapā nav īsti ne tel.nr., kur zvanīt vai e-mail, no sākuma rakstīju atsauksmēs šo problēmu, pēc tam atradu adresē e-mailu uz kuru uzrakstīju, protams neviens man nav atbildējis. Pēs tam sociālajā portāla - www.draugiem.lv es atradu mājas lapas pārstāvi - Agnese Marhele http://www.draugiem.lv/user/76370/ , kura protams man arī neatbildēja uz manu vēstuli.
Tāpēc neuzķerieties arī Jūs uz šo interneta adresi, kura piedāvā burvīgu diētas plānu, kuru nemaz Jūs nesaņemsiet!

K