www.sudzibas.lv Panel.lv Problēmas ar atlīdzības saņemšanu

Panel.lv - Problēmas ar atlīdzības saņemšanu

Pirms diviem mēnešiem pieteicos atlīdzības (Rimi un Maxima dāvanu kartes) saņemšanai par sakrātajiem punktiem par aptauju pildīšanu, taču vēl jo projām neesmu tās saņēmis. Jau trīs reizes esmu viņiem nosūtījis savus datus (adrese, telefona nr.) Uz e-pastiem reizēm neatbild pat 1-2 nedēļas un katru reizi kad pajautāju "Kad saņemšu savas balvas"- tiek atbildēts ka nav manu datu. Nosūtu savus datus - nekas nenotiek. Pajautāju - kad saņemšu balvas, un atkal sākas tas pats.. :(((

P

Latviešu tautas 01.06.2015

Ну не ври: я за два года получил 3 подарочные карты. Две пришло уже по 10 евро (предыдущая была на 5 латов). По-видимому адрес пишешь неправильно!

P pyrathe 01.06.2015

Es nemeloju. Rakstīt māku un savu adresi arī zinu. Acīm redzot panel.lv darbinieki lasīt nemāk.

Latviešu tautas 01.06.2015

Zini ko: viņiem es rakstīju latviski un arī atbildus saņemu latviešu valodā! Problēmas nekad nebija!

P pyrathe 02.06.2015

Cik ilgs laiks pagāja no atlīdzības pieteikšanas līdz dāvanu karšu saņemšanai?

Latviešu tautas 02.06.2015

1-3 nedeļas. Ar ierakstito vestuli.
"Labdien!

Esam piereģistrējuši Jūsu pasūtījumu par dalību aptaujās. Sakām lielu paldies, ka dalījāties ar mums savā pieredzē un viedoklī.

Lai saņemtu atlīdzību, lūdzu, atsūtiet zemāk prasīto informāciju, lai arī to esat norādījis/-usi savā dalībnieka profilā. Tā kā atlīdzības tiek sūtītas kā ierakstītas vēstules, precīzs saņēmēja vārds un adrese ir ļoti svarīga. Uzrādiet to adresi, kurā dzīvojat.

Lūdzu, norādiet:

Atlīdzības saņēmēja vārds un uzvārds:

Pilsēta/novads/lauku teritorija:

Adrese:

Pasta indekss:

Atlīdzību saņemsiet tuvāko 2 - 3 nedēļu laikā!

P.S. Ja piegādes brīdī neesat mājās, atlīdzība jāizņem pasta nodaļā. Aicinājumu to izdarīt atstāj pastnieks pastkastītē. Ja neesat to 3 nedēļu laikā saņēmis, rakstiet mums, lai varam informāciju pārbaudīt.

8.09. 2014" - atsūtīja 01.10.2014.

23.04.2015 - atsūtīja 28.04.2015

P pyrathe 02.06.2015

Pēc pedējās datu nosūtīšanas saņēmu atbildi:
"Paldies. Jau tuvākajā laikā centīsimies Jums nosūtīt Jūsu atlīdzības.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām."
Tad jau redzēsim, kas būs..

P pyrathe 09.06.2015

No pieteiktajām trīs atlīdzībām pirmo šodien saņēmu. Cerams ka arī pārējas divas atnāks..

Latviešu tautas 09.06.2015

Nu lai Jūms veicas! Cerams ka viss bus labi! Sargiet sevi!

P pyrathe 28.07.2015

Beidzot saņēmu pēdējo pieteikto atlīdzību.. viss nokārtots - vairāk pretenziju nav. :)