www.sudzibas.lv WWW.KILO.LV kilo krapnieciskās darbības

WWW.KILO.LV - kilo krapnieciskās darbības

Vēlējos pasūdzēties par mājaslapu, kuru nesen uzgāju un http://www.kilo.lv/ kurā var iegadāties uztura plānu, kas palīdzēs mēneša laikā nomest svaru. Meitenes neuzticieties šiem krāpniekiem. Arī es domāju, ja tuvojas vasara jāuzlabo figūra utt. atradu caur google rakstu par šiem krāpniekiem, itka esot baigi populārie Lietuvā, laba programma, labas atsauksmes utt. neko daudz neparbaudot uzreiz saku pildīt anketu un veicu apmaksu. Nju ko jau kas izdarīts tas izdarīts naudina iztērēta. Īsti nevar saprast kas ar viniem tur notiek vairākas dienas bija tehniskas kļumes un lapai piekļut klāt nevarēja uz zvaniem neviens neatbil, radās tāda sajūta, ka tur vispār neviens nestrādā un beigās tā arī sanāca, ka viņi ir kaut kādi krāpnieki, jo programmau vairs piekļūt nevaru un samaksāto naudu arī neviens nevēlas atgriezt. Varu teikt, ka pirmais mēģinājums notievēt līdz vasarai ir pienācīgi izgāzies - nauda iztērēta, garastāvoklis sabojāt un motivācija pazudusi. Un kilo.lv ar lielu līkumu !!!