D ds 25.04.2007

Oni v zahljobku ejo 4itajut :D

A anton 10.04.2008

zajebali vi inbox.lv suki pidari ja anton galickij a vi gavno ha ha ha

K Ketija 02.10.2008

Sveiki !
man ir problēma tāda ka es nevaru nekādi ieiet inbox.lv !!
Man rādās ka tāda lapa nav atrasta !
jo man no draugiem.lv ir vēstule uz inboxu !

C cilvēks 02.10.2008

jā, jā, tāpēc arī nevar ieiet inbox.lv, ka tieši tajā brīdī viņi lasa Tavas vēstules:)) man nekad problēmas ar inbox nav bijušas, tā kā...

A andrea 02.10.2008

4 gadus lietoju inbox.lv nevienu reizi nebija problēmu, kaut ko Jūs ļautiņi jaucat:)

V velgaozola 24.07.2010

Sodien nevar atvert inbox.lv nu cerams ritt :)

K komunistks 24.07.2010

Māris Orbitāns no rīta agri uzfukāja Maiju Emsiņu. Tam visam pa visu stāvēja tā sauktais mūsu dievīgais Raimonds Vorslovs.

Maija Emsiņa piekritā mācīties krievu valodu, jo viņa tomēr izlēma mācīties krievu valodas terminus, lai varētu apprecēties ar to džeku, kuru sauc Raimonds Vorslovs.
Pēc tam Diāna Stabrovska izdōmāja, ka tomēr apprecēsies ar Haraldu.
Tāds tas dzīves stāsts.
Pareizā adrese ir www.inbokss.lv
Ak jūs, dauņu bars.
Ar cieņu SIA Inboksiņš elvē administrācija.

A Arija Nelsone 07.01.2015

Kādēļ vairākas dienas draugu galerijā pazudušas visas galerijas parādās tikai draugu video.

A arvids69 26.06.2015

Nebiju savu veco epastu ilgi lietojis un man vajadzēja piekļūt kādai ļoti vecai informācijai tajā.

Paroli biju aizmirsis un atbildi uz slepeno jautājumu arī, tāpēc rakstīju uz inbox.lv atbalsta daļu.

Uzdeva dažādus jautājumus par informāciju, kas varētu būt tur, kontā. Taču atrakstīja, ka "informācija neatbilst" un nevar man atjaunot pieeju.

Domāju, ka kontu esmu pazaudējis. 2 dienas vēlāk paroli tomēr atcerējos un tiku iekšā.

----

no 7 pārbaudes jautājumiem uz 3 atbildēju pareizi un 1 atbilde bija ļoti līdzīga kontā pieejamai informācija.
Bet ar visu šo, viņi nespēja man atjaunot pieeju.

Slikts serviss. Manā gadījumā tā informācija nebija super svarīga, bet ko darīt citiem cilvēkiem, kuriem pazūd konta pieejas dati un inbox.lv nespēj korekti reaģēt ?