Pēdējie jautājumi

Hesburger-Sigulda
(Pirms 17 minūtēm)
(Pirms 20 minūtēm)
Vladimirs Putins
(Pirms 1 stundas 6 minūtēm)
Mon Platin
(Pirms 1 stundas 8 minūtēm)
Bārs Kiwi
(Pirms 1 stundas 8 minūtēm)
Mon Platin
(Pirms 1 stundas 12 minūtēm)

Sliktākais reitings

RTU (1)
220.lv (1)
DEPO (1)

Sūdzība par www.inbox.lv

Lasīt visas sūdzības par www.inbox.lv

www.inbox.lv

Publicēja:
 Artexons Sep 18, 2010
SPAMS
Informācija par kompāniju:
www.inbox.lv
www.inbox.lv ir mēsls NEREĢISTRĒJIETIES TUR JA NEGRIBAT SAŅEMT 15 SPAMA VĒSTULES DIENĀ.
Jum nemaz neprasa vai gribat vai negribat saņem reklāmas, jums tik sūta un tad pilns ekrāns ar visādiem debīliem baneriem, kas lec ārā tur kur grasaties spiest ar peli. Ssavas vēstules atrast ir NEISPĒJAMI JO VISS INBOX IR VIENKĀRŠI MISTKASTE.

IESAKU IZVĒLĒTIES http://gmail.com nekāda Spama

Lasīt komentārus Internets

Komentāri

100% piekritu!! vispar vini tur "abnagleli" reklama krit no visam pusem, pat nevar ieet sava kastite
Komentēja: Sep 20, 2010 Fg nosūtīt e-pastu

iesaku skatīties rūpīgāk - no inbox promotions reklāmām var atteikties ar vienu klikšķi.
ja paši kaut kur šaubīgās lapās esat bijuši- tad nu...
Komentēja: Sep 22, 2010 Nu Jā nosūtīt e-pastu

Īpasā domu biedru grupa svētceļotājiem, arī tūristiem.

Viss ir pieejams tikai te:

Ceļojumu atlaides, bezmaksas ceļojumi pa visu Eiropu, Krievviju, Āzijas valstrīm, gidu konsultācijas.

Katru mēnesi tiek organizēta starp domu biedriem īpaša loterija, kuras balta ir bezmaksas ceļojums uz izvelēto valsti!
Komentēja: Sep 23, 2010 Uuuuuu nosūtīt e-pastu

Nu jau apstiprinot noteikumus http://help.inbox.lv/index.php?keyword=mail_disclaimer
4. punkta minēts ''Jūs piekrītiet, ka portālā www.inbox.lv var tikt izvietotas reklāmas, ka arī jums var tikt nosūtītas reklāmas e-pasta vēstules no www.inbox.lv, kas var saturēt arī trešo personu reklāmu.''
tā kā bļaušana ir lieka.

bet nu jā inbox.lv ir sūds
Komentēja: Sep 23, 2010
khemmm

Sveiki,

Vai kāds ir saņemis līdzīgas vēstules??

Cienījamie Inguna Paeglite,

Mans vārds ir Mr Vazeer Alam Mydin Meera, praktizējošs jurists with Mydin Meera & Co ar 7. Stāvs, Wisma Hamzah Kwong-Hing Nr.1, Leboh Ampang Kuala lumpurā 50100 Malaizijā.

Es redzēju jūsu kontaktu un profilam, un nolēma, ka jūs varētu sadarboties ar mani šajā piedāvājums.

Man ir klients ar vārdu Mr Katab Paeglite, kurš bija miris 2007.gada novembrī, kas Kuala Lumpur, Malaizija. Es esmu sazinoties ar jums, jo jums ir pats uzvārds kā mans nelaiķa klients, un es jutu, ka jūs varētu man palīdzēt ar finansējuma sadalījums, kas tika atstāti manā mirušā klienta bankas konta. Šis finansējums ir slēgts jādeklarē ANO darba kārtībā, ko banka nebija norādīts tuvāko radinieku vai nākamā saņēmēja finansējuma bankas kontā.

Kopsumma naudas bankas kontā mans nelaiķa klients ir USD 12, 5 miljoni (Pasaki, Divpadsmit Million pieci simti tūkstoši ASV dolāru ir tikai), banka bija izsniegusi man paziņojumu sazināties ar tuvāko radinieku par manu nelaiķa klients vai nu no jauna aktivizēt bankas kontā vai veikt prasījuma saņēmēja, par finansējuma bankas kontu, ar mēneša piemaksa par 6%, kas jāatskaita kā Darījuma drošā glabāšanā maksa par bankas kontu, lai izvairītos no nenoteiktu laiku slēgšana bankas kontu. Mans piedāvājums jums ir meklēt savu piekrišanu, un iesniegt savus natūrā sev kā nākamo-of-radinieki un mana nelaiķa klientu atbalsta saņēmējs, jo jums ir tāds pats uzvārds ar viņu.

Tas nozīmē, ka viņa bankas konta ieņēmumi tiks izmaksāta, lai jūs kā viņa tuvāko radinieku vai likumīgo saņēmējam. Ja viņa bankas konta ieņēmumi tiek maksāti jums, mēs varētu dalīties ieņēmumiem par savstarpēji vienojušās-upon procentu 60% man un 40% jūsu veida self. Visus juridiskos dokumentus, lai atbalstītu savu prasību, kā mana klienta nākamais-of-kin būtu jāsniedz ar mani. Vissvarīgākā lieta, ko es būtu nepieciešams, ir jūsu godīgu sadarbību šajā piedāvājums. Tas jādara saskaņā ar likumīgu vienošanos, kas aizsargā jūs no neievērojot likumu.

Ja šī uzņēmējdarbības priekšlikumu aizskar jūsu morāles un ētikas vērtības, justies brīvi atpakaļ out. Lūdzu, sazinieties ar mani uzreiz, ja Jums ir interese, atbilde caur manu personīgo e-pastu (barristermydinmeeralawfirm@gawab.com)

Komentēja: Sep 23, 2010
Inguna

Es arī nupat šādu vēstulīti saņēmu

Cienījamie Zanete Barone,

Man ir klients ar vārdu Mr Katab Barone, kurš bija miris 2007.gada novembrī, kas Kuala Lumpur, Malaizija. Es esmu sazinoties ar jums, jo jums ir pats uzvārds kā mans nelaiķa klients, un es jutu, ka jūs varētu man palīdzēt ar finansējuma sadalījums, kas tika atstāti manā mirušā klienta bankas konta. Šis finansējums ir slēgts jādeklarē ANO darba kārtībā, ko banka nebija norādīts tuvāko radinieku vai nākamā saņēmēja finansējuma bankas kontā.

Ja šī uzņēmējdarbības priekšlikumu aizskar jūsu morāles un ētikas vērtības, justies brīvi atpakaļ out. Lūdzu, sazinieties ar mani uzreiz, ja Jums ir interese, atbilde caur manu personīgo e-pastu (barr_vammlawfirm@gawab.com)

Laikam daudz latviešu apmiruši Malaizijā 2007.gadā :D
Komentēja: Sep 23, 2010 Žanete,Barone nosūtīt e-pastu

Ne tikai latvieši apmiruši, bet arī igauņi. Man igauņu uzvārds :-) Tikai vārdi tādi līdzīgi visiem :-DDD

Tel: +60193125417 +60193125417

Cienījamie Santa Tohver,

Man ir klients ar vārdu Mr Katab Tohver, kurš bija miris 2007.gada novembrī, kas Kuala Lumpur, Malaizija.

bla. bla... tālāk tas pats.
Komentēja: Sep 23, 2010 SANTA nosūtīt e-pastu

Cienījamie Marija Velika,

Man ir klients ar vārdu Mr Katab Velika, kurš bija miris 2007.gada novembrī, kas Kuala Lumpur, Malaizija. Es esmu sazinoties ar jums, jo jums ir pats uzvārds kā mans nelaiķa klients, un es jutu, ka jūs varētu man palīdzēt ar finansējuma sadalījums, kas tika atstāti manā mirušā klienta bankas konta. Šis finansējums ir slēgts jādeklarē ANO darba kārtībā, ko banka nebija norādīts tuvāko radinieku vai nākamā saņēmēja finansējuma bankas kontā.

Un ta talak
Komentēja: Sep 27, 2010 Marija nosūtīt e-pastu

Man arī atnāca!

Cienījamie Vitalijs Brokans,

Man ir klients ar vārdu Mr Katab Brokans, kurš bija miris 2007.gada novembrī, kas Kuala Lumpur, Malaizija. Es esmu sazinoties ar jums, jo jums ir pats uzvārds kā mans nelaiķa klients, un es jutu, ka jūs varētu man palīdzēt ar finansējuma sadalījums, kas tika atstāti manā mirušā klienta bankas konta. Šis finansējums ir slēgts jādeklarē ANO darba kārtībā, ko banka nebija norādīts tuvāko radinieku vai nākamā saņēmēja finansējuma bankas kontā.

Komentēja: Dec 26, 2010 Vitālijs nosūtīt e-pastu

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu