Inbox.lv - SPAMS

www.inbox.lv ir mēsls NEREĢISTRĒJIETIES TUR JA NEGRIBAT SAŅEMT 15 SPAMA VĒSTULES DIENĀ.
Jum nemaz neprasa vai gribat vai negribat saņem reklāmas, jums tik sūta un tad pilns ekrāns ar visādiem debīliem baneriem, kas lec ārā tur kur grasaties spiest ar peli. Ssavas vēstules atrast ir NEISPĒJAMI JO VISS INBOX IR VIENKĀRŠI MISTKASTE.

IESAKU IZVĒLĒTIES http://gmail.com nekāda Spama

F fg 20.09.2010

100% piekritu!! vispar vini tur "abnagleli" reklama krit no visam pusem, pat nevar ieet sava kastite

N nujā 22.09.2010

iesaku skatīties rūpīgāk - no inbox promotions reklāmām var atteikties ar vienu klikšķi.
ja paši kaut kur šaubīgās lapās esat bijuši- tad nu...

U uuuuuu 23.09.2010

Īpasā domu biedru grupa svētceļotājiem, arī tūristiem.

Viss ir pieejams tikai te:

Ceļojumu atlaides, bezmaksas ceļojumi pa visu Eiropu, Krievviju, Āzijas valstrīm, gidu konsultācijas.

Katru mēnesi tiek organizēta starp domu biedriem īpaša loterija, kuras balta ir bezmaksas ceļojums uz izvelēto valsti!

K khemmm 23.09.2010

Nu jau apstiprinot noteikumus http://help.inbox.lv/index.php?keyword=mail_disclaimer
4. punkta minēts ''Jūs piekrītiet, ka portālā www.inbox.lv var tikt izvietotas reklāmas, ka arī jums var tikt nosūtītas reklāmas e-pasta vēstules no www.inbox.lv, kas var saturēt arī trešo personu reklāmu.''
tā kā bļaušana ir lieka.

bet nu jā inbox.lv ir sūds