www.sudzibas.lv www.cmirx.com Sargriet savus bērnus no šīs lapas

www.cmirx.com - Sargriet savus bērnus no šīs lapas

Dēls sēdēja pie datora un skaļi smējās. Nolēmu noskaidrot, kas par lietu. Biju šausmās, ieraugot šo veblapu un valodas lietojumu tajā. Tā ir latviešu rakstnieka mājaslapa, taču neizskatās, ka autors pārāk aizrāvies ar literārās valodas apgūšanu. Visi viņa darbi ir pilni ar rupjībām, kas aizgūtas no krievu valodas un "humora" vietā nav nekas vairāk kā stāsti par dzeršanu, ņirgāšanos par citiem cilvēkiem un lamāšanos. Papildus tam izrādījās, ka šī cilvēka darbus kāds tik tiešām publicē un lasa! Vismaz bērnus no šādām interneta vietnēm vajadzētu pasargāt.

Z Zaiga T 27.10.2013

Internetaa ir pilns ar tamliidziigu materiaalu, tachu sashutumu izraisa tas ka cilveeki izdod un lasa shaada veida graamatas.

D Dina15 27.10.2013

Nesaprotu, ko Jūs varat gausties. Mūsu valstī valda vārda brīvība, un, ja jūs šī autora grāmatas tik tiešām būtu izlasījuši, nevis tikai ieraudzījuši pāris rupjības un nekavējoties pārstājuši lasīt, tad būtu atradišu ne vienu vien atziņu, kas jums noderētu. autoram visu cieņu, tiešām talantīgs jauneklis.

E Eglekoks 27.10.2013

tiešām rupjības ir tās, dēļ kurām būtu jāatsakās no literatūrā iesaistītās dažādības?
Anita, klausies, man šķiet, ka tev vienkārši ir pārāk bieža saskaršanās ar aprobežotību savā galvā. Atver acis un atrodi daļu gaismas savā tumšajā paurī! Grāmata ir pilna ar atziņām, un nav jau silkti tas, ka šīs atziņas ir sāpīgākas vai neērtākas.

E Eglekoks 27.10.2013

A anita.s 28.10.2013

Cien. Egleskoks!

Ja ar literatūrā iesaistīto dažādību jūs domājat lamāšanos un nievājošu attieksmi pret līdzcilvēkiem, tad man par jums kauns. Nebrīnīšos, ja kādam šādas lapas saturs liekas saistošs, īpaši tad, ja cilvēks nav iemācījies izteikteis korekti.

J Janush 28.10.2013

Cik daudzi no jums patiešām ir izlasījuši līdz galam kādu autora grāmatu? Es esmu abas.. Protams, rupjību ir ĻOTI daudz, taču, manuprāt, tas ir tieši tas, kas padara autora darbus tik īpašus un neparastus. Autora grāmatas pat varētu nosaukt par eksotiku (ja ikdienā esi lasījis romānus), jo tās patiešām pārsteidz, ne tikai ar autora nekaunīgo valodu, bet arī ar tiešumu kā tiek aprakstīta katra situācija. Jebkurā gadījumā, ja esi jaunietis, vecāks vai vecvecāks iesaku izlasīt abas grāmatas. Daudzi no jums čīkst par rupjībām, taču jums būtu arī jāatzīst, ka autora grāmatās runa iet par patiesu jaunieša dzīvi.. Tāpēc it īpaši vecāka gājuma cilvēkiem iesaku kaut uz pāris stundiņām atgriezties jaunībā - ar Maksima grāmatām tas ir iespējams!

P Petronus 28.10.2013

īsti nezinu, vai autoru varētu saukt par latviešu rakstnieku. uzvārds viņam tāds polisks drīzāk šķiet, ka tulkots no kādas citas valodas. bet stāsti noteiktai sabiedrības daļai varētu likties smieklīgi, tas gan. Man pašam vairāk patika tie viņa domugraudi un atziņas. ļoti savdabīgs rakstības stils

J ja? 28.10.2013

redz, Tavs dēls lasīja un pat smējās, tātad patika un atzina par labu esam. Ir aitas, ir cirpēji.

V vlad 28.10.2013

Viens no retajiem (un, iespējams, vienīgais) latviešu rakstnieks, kurš nebaidās būt oriģināls un atklāts. Mūsdienīgi raksta par mūsdienu problēmām. Ja kādu atbaida lamuvārdi, tad lai labāk klusē. Katram jaunietim viņa darbus vajadzētu obligāti izlasīt, bet par sliktu nenāktu arī citu paaudžu pārstāvjiem.

T tatjana 28.10.2013

Nespēju iedomāties ka kāds var gūt gandarījumu no šāda veida grāmatu lasīšanas. Viņas ir zemiskas un autors izklausās pēc totālākā seksista. Neizskatās ka kāds pacenties viņam iemācīt labas manieres. Neiesaku nevienam.

G Gailis 28.10.2013

Man gan ļoti patīk šī autora darbi, kaut vai tā iemesla dēļ, ka viņš runā skaidru valodu - tieši tādu, kādu mēs, jaunāki būdami, runājām vidusskolā. Kas tur ko slēpt? Piekrītu Dinai15 un Egleskokam. Negribi - nelasi. Bet, manuprāt, ja izlasīsi, tiešam atradīsi daudz vērtīgu domugraudu . . .

M Marta 28.10.2013

Kad samierinās ar rupjībām un maldīgo priekšstatu, ka visi Trivaškeviča grāmatu varoņi viens otru ienīst un tikai cenšas viens par otru paņirgāties, sāk saskatīt darba patieso vērtību un jēgu. Tas ir dzīves atziņu kopums, kas iepīts milzīgā daudzumā ļoti melnas, dzēlīgas un asas satīras.

A anita.s 29.10.2013

Cienījamais "ja?"!

Rupjībās un citu cilvēku apsmiešanā nav nekā smieklīga. Ja cilvēki, un īpaši mūsu bērni, lasīs šāda veida literatūru, tad man pat bail iedomāties, kas no viņiem iznāks. Saprotu, ka internets ir pilns ar muļķībām, taču grāmatās šādas lietas rakstīt nedrīkst.

A Avids 29.10.2013

Pilnīgs fufelis, degradē jaunatni, pirmklasnieki spētu uzbliezt ko normālāku. Piekrītu anitai s.

V Viss ir norm 29.10.2013

Viņa darbi ir amorāli, bet tos ir interesanti lasīt. Valodas lietojums var šķist nepieņemams, taču to ātri pārstāj just. Smējos tādos brīžos, kuri normālā sabiedrībā tiek uzskatīti par nepieņemamiem. Tajā arī bija tā sāls.

V Viss ir norm 29.10.2013

D Daniela18 30.10.2013

Cilvēkiem tik tiešām nav ko darīt sūdzēties par to ka viņu bērni beidzot kaut ko lasa. pašiem arī noderētu šad tad izlasīt un uzrakstīt ko vairāk par sūdzībām un muļķīgiem komentāriem. katrs var darīt ko grib. autors tikai izmanto savas vārda brīvības tiesības.

L loop28 30.10.2013

Nu, Maksims, protams varētu pacensties un vismaz dažreiz izteikties nedaudz korektāk un pieklājīgāk, taču, kā man šķiet, viņš vienkārši tāds ir un šādu valodu izmanto arī savā ikdienas runā. Man gan ar tādiem cilvēkiem komunicēt īpaši negribētos, bet nebrīnīšos, ja kādam šāds rakstības stils patīk. Pasaulē ir visādi tipiņi...