www.sudzibas.lv www.boomtime.lv Nobloķē lietotājvardu un nepaskaidro kādeļ

www.boomtime.lv - Nobloķē lietotājvardu un nepaskaidro kādeļ

Nesen biju iereģistrējies www.boomtime.lv un viss bija ok... kad pēkšņi man tika bloķēts lietotājvards.Man netika nekas paskaidrot.Mēģinaju sazināties ar boomtime.lv administrāciju rakstot vestules kurās nebija nekā rupja vai aizskaroša rakstīju apmēram šādā garā (Cien. Boomtime administracija !!

Griezos velreiz pie Jums sobrid ta butu necienas izradishana no Jusu puses ka
nepaskaidrojat par ko man tika noblokets lietotaj vards suslaiks1 jusu portala
www.boomtime.lv

Ludzu velreiz man izskaidrot kada sakara un kadi tam bija iemesli ka man tika
noblokets lietotaj vards suslaiks1...

14.08.2008

Ar cienu Eriks Veters) bet nesaņēmu atbildi un šādi meģināju sazinaties vairakkart bet atbildes ka nav ta nav!!! ko man darit????

ē

A Anastasija 15.11.2008

Man bija tieši tāpat! Arī rakstīju administrācijai, un nekādas atbildes nesaņēmu. Pie tā, ka uz šo saiti arī zinamā naudiņa tika iztērēta! Vajag slēgt nost

A Aleksandrs 15.11.2008

suda saits, tur tusejas tikai pedejie idinji.

J JanisMeldris 04.01.2009

Boomtime ir vēl viena lappuse Moust, portāls tā teikt skaistajiem. Pieregistrējos, ieliku savas pašas foršās fotto, nu it kā viss ok. Pec dienas atnāk paziņojums, ka profils ir blokēts, sakarā ar to, ka foto ir nekvalitatīvas(citos portālos blokē tikai foto). labi, domāju, varbūt tik tiešām esmu jau vecs kroplis(man 38g.).sarunāju brālēnu(20g.), nofočējām viņu ar kvalitatīvu fotoaparātu, viņš registrējās Moust, viss ok. pēc šī brīža nedēļu nebija iegājis portālā un aizmirsa paroli.Ievadīja paroles atgādni, viss ok atsūtīja paroli, 15 santīmi atskaitīja, bet kas tas! izrādās, ka viņam ar nekvalitatīvas foto un ir blokēts! foto bija labas kvalitātes, gan man gan viņam, izrādās, ka viņš ar ir kroplis un tur viņam vietas nav. Joka pēc aizsūtīju paroles atgādni uz savu adresi(esmu blokēts jau mēnesi) viss ok ats ūtīja, 15 santīmu atskaitīja, iegāju, izlasīju ka esmu blokēts!bet kā var sūtīt paroli blokētam lietotājam? Manuprāt tur sēž vai nu skaisti dievi, vai nu ker lohus. Es izstājos no boomtime, jo most ir viņu bērns, un uzsāku protesta un antireklāmas kampaņu, kampaņu pret šiem neliešiem!

A Aleksandrs 04.01.2009

sudu un degeneratu saiti

G gundega 23.02.2009

man piemeram visu laika saka ka adrese nav atrasta un ta ari man nav vienigai sada problema...es tur biju satikusi jaukus cilvekus, bet nu pat netieku ieksa..tieku lidz tai vietai kur ievada niku un paroli un talak netieku, kas isti notiek, sak jau krist uz nerviem..ja nemak vadit sadu portalu, tad labak vispar tadu lai netaisa

Tas pats kas man sveiki man viens onkulis ieteica šito lapu lapu no draugiem.lv vakar es piereģistrējos a šodien vairs netieku ar to kodu vairs man brasa reģistrēšanu un atkartot kodu es reģistrēju citus epastus kods nenāk man un to kodu īsto es nejauši izdzēsu ko man darīt mans niks tur ir Oskars26 epasts [slēpt]@inbox.lv

Bet man tur nekāds sakars nav ar draudzību es tur neko nemegrēju vienkārši draugos.lv ir spēle mafija un es gribu sazināties ar t;as spēles veidotājiem sia boomtime jo draugo.lv viņi nemas nelas

H hetera 23.02.2009

Ir taču tik daudz ne mazāk aizraujošu iepazīšanās portāliņu, kur nekas nav jāmaksā un bez problēmām...mani tas boomtime.lv nekad nav interesējis...:)))

K Krotow 28.05.2009

Ko var cepties? Tie abi portāli ir īpaši apgarotu narcisu un cacu klubiņš. Saprātīgiem cilvēkiem tur nav ko meklēt :)

L Laura 01.09.2009

Gundega..man pirms divam dienam notika tas pats, varu uzrakstit niku-paroli, ielaiz liidz galvenajai un viss..jo redz dabuju turbo partneri uz menesi un tagad zeel dot katru dienu 5Vl..rakstiiju vestules un vini man atbil-Un ko tagad?Stulbenu bars:((((

H hghg 21.03.2010

ienistu to boomtime.lv! krāpnieki un cūkas!

A man bija citādāk sveiki man viens onkulis ieteica šito lapu lapu no draugiem.lv vakar es piereģistrējos a šodien vairs netieku ar to kodu vairs man brasa reģistrēšanu un atkartot kodu es reģistrēju citus epastus kods nenāk man un to kodu īsto es nejauši izdzēsu ko man darīt mans niks tur ir Oskars26 epasts [slēpt]@inbox.lv

Man viens onkulis ieteica šito lapu lapu no draugiem.lv aizvakar es piereģistrējos a vakar vairs netieku ar to kodu vairs man brasa reģistrēšanu un atkartot kodu un to kodu īsto es nejauši izdzēsu ko man darīt mans niks tur ir Oskars26 epasts [slēpt]@inbox.lv man tagad ir cits