www.sudzibas.lv 220.lv Sliktā atieksme

www.220.lv - Sliktā atieksme

Sveicināti.Ja vēlaties kaut ko iegādāties internete veikalā 220.lv,tad tas ir jāiegadajas tikai un vienīgi līzingā.Tikai tad jūs būsat droši,kad jūsu preci nogādās jums ātrā laikā.Ja jūs samaksāja uzreiz vai ar pēcmaksu,tad viņi par jums aizmirst vai arī piegādā preci kaut kur citur.Pēdējais ko iegādājos tajā bodē bija stūra dīvāns,viņš bija akcijā+piegāde par velti.Paskatijos ka prece ir veikalā,piegādi solija mēneša laikā.Nu domāju kad ok,mēnesi pagaidīšu.Tāču kad pagāja mēnesis,atsūtija paziņojumu,kad ļoti atvainojas un mans sūtijums kavēsies vēl VIENU MĒNESI.Tā nu es tagad apdomāju ateikties no preces un pasūtīt to citā veikalaApmierināts biju tikai tad,kad iegādājos preci līzingā.Pārējos gadijumos vienmēr bija piegāde aizkavēta.

J