1a.lv Pārstāvja atbilde 25.05.2015

Sveiki. Bieži telefoniem ir manuāli jāmaina tīkla režīms uz LTE, lai darbotos 4G. To var izdarīt mobilo tīklu iestatījumos.

1a.lv Pārstāvja atbilde 25.05.2015

Vēl varam ieteikt sazināties ar operatoru un pārliecināties vai Jūsu sim karte tiešām atbalsta 4G.

J JussisViedais 26.05.2015

VitjaDurakov, nenosaka viss tikai telefons, arī SIM kartei ir nozīme. Ja SIM kartes mikroprogrammā nav iešūts 4G atbalsts, tad arī telefonē nestrādās, līdz ar to jāgriežas pie operatora, lai nomaina uz jaunāku SIM karti. SIM kartes atbilstību, teiskim, LMT 4G var pārbaufīt arī internetā operatora mājaslapā.

J Janis5678 05.06.2015

www.1a.lv (SIA MOBILUKSS) tirgo telefonus, kas nav paredzēti Eiropas/Baltijas reģionam, tāpēc arī nedarbojas 4G un neko tur nevarēs nokonfigurēt. Zinu pēsc paša pieredzes. Pielikumā telefona kaste Samsungam, kas pirkts 1a