www.sudzibas.lv 1a.lv Nekvalitatīva prece, bezatbildīga attieksme

1a.lv - Nekvalitatīva prece, bezatbildīga attieksme

Janvāra sākumā pasūtīju gludekli, kas atnāca uz manis izvēlēto vietu ar smagi bojātu iepakojumu kā arī sabojātu pašu gludekļa virsmu. Prece nebija lietojama. Sūtīju epastu, zvanīju, viss bez atbildēm. Braucu uz pašu biroju, kur atdevu gludekli, pretī saņemot pieņemšanas aktu, kurā aprakstīju gludekļa stāvokli. Teica, ka zvanīšot, bet ir februāris, joprojām nekādas ziņas! Diagnostikas noteikšanas laiks - ne ilgāk kā 30 dienas. Vai tiešām tik ilgu laiku vajag, lai noteiktu acīmredzamu defektu? Vai drīzāk, lai nevarētu atgriezt preci, ja lēmums neapmierina. Mana kļūda bija mainīt tehniku uz kvalitatīvu (bija pārāk liels čakars pirms tam, lai vienkārši prasītu atpakaļ naudu), kādu acīmredzot gaidīt nav vērts!! Tiešām no 1a šādu attieksmi negaidīju

J