www.sudzibas.lv WWL HOUSES neizmaksa komandejuma naudu un algu

AtrisinātaWWL HOUSES - neizmaksa komandejuma naudu un algu

WWL houses PVN Nr LV43603025196 Kalnciems, Jelgavas iela 27 birojs- Baltā iela 3/9, Rīga, LV-3016
2011 oktobri nosutija darbiniekus uz Norvegiju un Zviedriju. par Norvegiju joprojam velk algas izmaksu,no decembra. par Zviedriju nekas nav samaksats - ne komandejuma nauda ,ne alga, ne izdevumi par degvielu uc. darbinieki izdevusi savu naudu,kuru ari gaida atpakal. labi ka pramja biletes apmaksaja un nodrosinaja ar dzivosanu.

WWL HOUSES sadarbojas ar norvegiem un zviedriem,piegada karkasu majas, NEKVALITATIVI monte tās, un ka ĪSTIEM latviesiem pieklajas APČAKARĒ darbiniekus kas prieks viniem strada. bet ir dirsā līdēji - konkrēti, karkasu montetajs EDIJS no Siguldas ar šaubigu blici, par nekvalitativu montāžu sanem ap 7000 lvl. parejie ir arpus borta.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.06.2016

Uzņēmuma WWL Houses pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M mig 29.12.2012

pilnīgi debīls vadītājs Ivars un pārējie vadītāji, ļoti maz normālu un labu cilvēku, un kas svarīgi nav pieredzējušu speciālistu. pilnīgs bardaks darba organizācijā, ražo pilnīgi nekvalitatīvu produktu no šķībiem kokmateriāliem kuru grūti vispār samontēt. uzņēmumam ļoti ļoti maza pieredze šāda produkta ražošanā kā koka konstrukcijas. Naudu nopelnīt var, bet jāstrādā 12 - 14 stundas dienā ! jo pārsvarā jālabo saražotās kļūdas konstrukcijās ! cik ilgi darbosies tāds bardaks gan nav zināms. Neviens normāls un sevi cienošs speciālists tur protams ilgi nestrādās !

I imibimi 03.04.2013

Ja visi raksta tad man arī ir ko teikt.Es strādāju 2011 gadā caur šo firmu Norvēģijā.Bijām 4 cilvēki kuri veica mājas būvniecību norvēģu pasūtītājam Ingvem.Ļoti labs un skarīgs cilvēks.Bet kad jau bijām uzlikuši jumtu es nesaņēmu nevienu naudu par padarīto.Arī iztaisījām iekšu.Kad jau bijām kā saka 80% pabeiguši.Mani apčakarēja un nesamaksāja solīto naudu.Es kad uzzināju kad es tur pat nefigurēju nevienos papīros kad es tāds tur vispār strādājot.Un kad aizbraucām jau uz pilsētu Raholtu kur bija objekts no latvijas teica kad būšot normali apstākļi kur dzīvot bet izrādījas pavisam savādāk.Un tie kas montē karkasu uz ātro sačibina uzmontē nepareizi kā mūsu gadījumā bija dvīņu majai kur viena no otras puses atšķīras par 4 centimetri.Paši saņem labu naudu aizlaižās uz lv un citiem jačakarējas pēc viņiem.Kad nokusa sniegs tad pa visu objektu mētājās gruži pēc viņiem.Man ļoti daudz bildes kādus brāķus taisa firma un kā montē.Ja kāds grib redzēt lai raksta uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv aizūtīšu lai redz.Ja lasa kāds no WWL HAUSES tad gribu pateikt lai samaksā man ko biju nopelnījis Raholta.Viņi zina kas tur bija Kristaps Lūsiņš... tad sapratīs.Es iebraucu dēļ tās firmas tādos mīnusos.Un kad aizgāju uz pārmaksātiem nodokļiem tad zem maniem datiem strādāja cits cilvēks jau 6 mēn.un pēc tam pēc 2 mēn.atkal atsākās.kamēr neuzrakstīju valsts policijai.Kāds uz manu rēķinu pelnīja 500ls mēnesī.Tā redz ir.Gūti uzrakstīt ko piedzīvoju.Kad atbraucu dabūju daudzas lietas pārdot lai atmaksātu parādus kādos šī firma mani iedzina.Vēl nēesmu dabūjis visus savus instrumentus.Bet ja interesē vairāk tad aizūtīšu numuru.

I Ivars Reinhards 18.07.2016

Raksta autors mēdz ieiet kā saka "zapojos" pie kam 7 dienas dzēra objektā nelaižot nevienu dzīvoklī.

F Forums 10.05.2013

Kā statistika rāda, tad no 100 jauniem strādniekiem vismaz 10 ir nederīgi darbam, nav ieguvuši atbilstošu izglītību, par daudz dzer vai nepilda darba pienākumus. Starp tiem vismaz 1-2 gadās ar psiholoģiskām problēmām un nespēj adekvāti novērtēt situāciju, adekvāti uzvesties un pareizi novērtēt savu darbu.
Diemžēl, vai par brīnumu, tomēr viņi ir iemācijušies rakstīt un šādi portāli ir vieta, kur arī šādam bļaurim, dzērājam vai neprofesionālim izbļaustīties vai tikt uzklausītam, protams arī atriebties par dzērumā neapmaksāto laiku, jo viņš jau nav dzēris, bet gan atradies depresijā un ārstējies ar alkoholu.
Īss koments:
- barakās, kas foto - katra istabā viens strādnieks, kopēja virtuve, sanmezgls, veļas mazgātava uz 4 cilvēkiem dzīvo visi norvēģu strādnieki un tas atbilst stingriem norvēģu būvniecības likumiem.
- rakstu autors 10 dienas ieslēdzās barakā un dzēra neapstājoties, klients nespēja sakontaktēt;
- flīzes tika liktas 3x, siena špaktelēta ar āra špakteli (nespēj atšķirt) sienas pārkrāsotas 3x, termiņs pārtērēts 60 dienas.

M mig 12.05.2013

šī firma visu laiku meklē jaunus darbiniekus, tas vien nozīmē ka neviens sevi cienošs darbinieks tur nestrādās, jo visi aiziet prom nostrādājuši tanī bardakā pāris nedēļas :-) un pareizi dara.
Tādas firmas un darboņi nav vajadzīgi Latvijai.
Darbības beigas ir tikai laika jautājums tādiem uzņēmumiem, jo tas kas vienreiz tur kaut ko pasūta otreiz noteikti to nedarīs ieraugot kvalitāti un darba procesu.

E edgarsBriedis 03.03.2014

Targa tauta ja JUS meginat iestaties WWL houses nosakuma padomajat. Sola loti daudz bet no ta pilnigi neko. Sakuma saka velams braukt ar savu auto maksas katru mne 50Ls tas bij agrat tagad sanak 70eur. Dzivs piemers auzbraucu ar avu auto nekas nebij maksats tas vien tagad man ir noplisuji jau kops pagajusa Decembra man sola vinu atgadat tagad ir jau Marts. Ar to visur tur nodarbojas Edgars Briedis. Taka milie esiet uzmanigi. Ar algam iekavejas

M markus20 11.06.2014

agrak ja bija par masinu 70eur, bet tagad nemaksa neko, taka pasi izvelaties braukt ar savu masinu jeb ne, jo ari masinas remonts netiek atmaksats.daudzi kas tagad ir zviedrija uz janiem netiek maja, firmai jauna politika 2 menesi nostrada-nedelu maja, agrak bij menesis.algas lielakajai dalai nav izmaksatas par ieprieksejo un so menesi.edgars dod laiku lai nobeigtu objektus bet pats materialus nesuta-ka tad lai strada???gramatvedes ir galigi dumas.nav jau brinums kad otrs prieksnieks aizgaja, tad nu cilveki milie padomajiet..ja pat viens no sefiem beg prom, tad ko lai gaida stradnieki???

V volders 09.04.2015

lasu un brinos...pametu so darbu jo murgs pilnigakais!!! stradaju zviedrija...tur buvdarbu vaditajs disrina projektu vaditaju par visu iespejamo. objektos bardaks un neorganizetiba, algas nemaksa un pat dazi aizgaja uz vietejo darba inspekciju sudzeties par siem sakaliem.

Pedejais ko ieteiktu ir stradat saja kompanija...cik dzirdu direktors saslimis ar galvu un terorize visu kas kustas. esosos darbiniekus nodarbina ka sunus...vecos vienkarsi dirsina! algu pedejo protams neesmu sanemis un nav ko ceret. brinos ka vispar tur vel kau kas darbojas!!!

firmai jamainaas pa 360 lai kau kas notiktu uz labaku!

F Forums 09.11.2015

Ļoti labs uzņēmums strādājam jau kādus 6 gadus, vienmēr samaksā un salīdzinoši ar citām firmām tad vismaz par 30% vairāk, noformē ar darba kartes un maksā nodokļus. Visiem ar ko esmu strādājis WWL ir samaksāts. Jāpiekrīt, ja ir pamatotas kļūdas tad novelk bet ne vairāk kā 20% vai pabrīdina. Iesaku variet sadarboties.
Andrejs

D DBD 21.12.2015

Sis ir labs, pasi sev raksta atsauksmes, jo neviens cits jau nav. Ta uzmetejiem gadas.

M Maris Lieps 18.01.2016

Man samaksāja, protams ar vairākiem atgādinājumiem, bet samaksāja. naudas kavēšanās gan bij,bet nu beigu beigās viss bij korekti. Arī bijušajam kolēģim samaksāja, ne uzreiz,bet samaksāja. Vienīgi nu jā Edgaram bij bieži jāatgādina, un daudz reizes par naudām, tomēr ar neatlaidību un tiešu valodu kautka tikām galā. Bez konfliktiem,bet nervu bojāšana bij,tas fakts.

J janiszg 13.05.2016

Strādāju WWL Houses septīto mēnesi un jāsaka godīgi, tik dinasmisku un darboties gribošu kolektīvu bieži neatradīsi, it sevišķi paklausoties apkārt kā notiek citur! Ražotnē darbu vadītāji un strādnieki patiešām ir savas lietas profesionāļi. Pasūtījumi ir tik daudz, ka šājā brīdī daudzi citi uzņēmumi par to var tikai sapņot. Atalgojums konkurētspējīgs un galvenais vienmēr laikā.
Tā kā, protams ja ir vēlme ražīgi strādāt un par to saņemt labu atalgojumu, ir vērts mums piebiedroties!:)
Jānis.