www.sudzibas.lv Westflex Krāpšana un ne tikai

Westflex - Krāpšana un ne tikai

Aizbraucot uz turieni trīs mēnešus bija gandrīz bez kurioziem. Bija ka divas reizes nebiju izgājis uz darbu man Ped*** pateica STOP WESTFLEX. Pēc pāris minūtēm par zvanīja un paņēma atpakaļ. Pēc trīs nostrādātiem mēnešiem aizbraucu atvaļinājuma un atpakaļ neatbraucu. Un tagad viņi speciāli nelauž līgumu. Tagad sanāk ka viņi mani tur sava verdzība!!

Papildināts Осколки/памяти 14.11.2016

Biju noslēdzis līgumu uz sešiem mēnešiem. Bet tagad man raksta ka esmu noslēdzis līgumu uz gadu. Tapec ati Cilvēki es jums neiesaku braukt strādāt Caur Westflex firmu.

Atbilde no ES789 15.11.2016

Labrīt Ņikita.

Īsti nav skaidra Jūsu sūdzības būtība. Kā tieši Nīderlandes uzņēmums Jūs tur verdzībā kamēr atrodaties atvaļinājumā Latvijā?
Jūs laikam uzskatāt, ka kompānijai bija jāuzmin, ka Jūs no atvaļinājuma neatgriezīsities.
Normāls, atbildīgs, pieaudzis cilvēks rīkotos savādāk. Ja Jūs izlēmāt izbeigt darba attiecības tad Jums bija: 1. Jāuzraksta atlūgums Nīderlandes birojā pirms devāties prom. 2. Vai jāuzraksta atlūgums Rīgas birojā, tad attiecīgi līgums uzreiz tiktu lauzts, tiktu izmaksāta atvaļinājuma nauda pēc Nīderlandes likumdošanas 6 nedēļu laikā uz Jūsu norādīto kontu.

Iesakām, paša radīto problēmu risināt klātienē vai telefoniski nevis portālā sūdzības.lv .
Atlūgumu varat iesniegt- Merķeļa ielā 11-213, Rīgā; 371 26001108.

Ar cieņu,
Sia Westflex Riga administrācija

Tas ir pierādījums, ka westflex offis Nīderlande cenšas izvirzīties no atbildības.

K Kent 15.11.2016

calim nau visi majas.