www.sudzibas.lv West Coast Swing LV Nekvalitatīvs pakalpojums

AtrisinātaWest Coast Swing LV - Nekvalitatīvs pakalpojums

Pamēģināju šo interesanto deju. Deja ir interesanta un mūsdienīga. Man pietika pāris nodarbības, lai sapratu, ka skolotāji (Inga un Renārs) ir tendēti uz naudas pelnīšu, nekas nav pret naudas pelnīšanu, bet pats pakalpojums nav to vērts, ja salīdzina ar līdzīga deju nodarbībām, kur ir kvalitatīvas telpas un mūzika, vienā vārdā sakot pie Ingas un Renāra nav deju studijas. Telpas vecmodīgas, bez normālas ventilācijas, nodarbības notiek Rīgas tirdzniecības tehnikuma aktu zālē (Tomsona ielā).

Nodarbības laikā paši pasniedzēji pozicionē kolektīvu, kā draudzīgu. Varbūt, arī ir draudzīgs, bet es kā jauniņais apmulsu, ka no manis īsa laika periodā vairākas reizes gaidīja naudas mešanu par pasniedzēju dzīves notikumiem. Tas izpaužas, ka viens pasniedzējs lūdz samesties otram pasniedzējam, pieraksta kas sametās un sveic nodarbības laikā. Diezgan neprofesionāla attieksme.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta janis567 22.09.2017

Atrisināts.

J

R Renars 21.09.2017

Labdien! :)
Šeit, tas skolotājs Renārs. )
1. Uz naudas pelnīšanu nekad neesam tendēti visus šos gadus. Piem., 5 nedēļu abonemets maksā 30 EUR par ko var nākt 10 reizes un katrā no tām dejot 3+ stundas! Kur jūs vēl atradīsiet līdzīgas deju nodarbības? )
Es pat teiktu ka tas ir nepieklājīgi lēti.
2. Par to vai pakalpojums ir tā vērts var izlemt pats katrs subjektīvi. Mums ir bijušas neskaitāmas bezmaksas nodarbības un sliktākajā gadījumā samaksāsiet par ievadnodarbību. Pēc tam droši var neturpināt nākt, par to nekad nedusmojamies.
3. NEKAD neesam sevi pozicionējuši kā deju studiju. Mēs esam WCS dejas entuziasti, kuri šo deju apgūst un dejo ārzemēs, cik nu nauda atļauj, un pēc tam apmācam vietējos interesentus.
Lieki piebilst, ka ārzemēs šis zināšanas un pieredze maksā ļoti daudz.
4. Telpas ir ļoti plašas un logus (logi ir jauni, nav nekādi vecie koka) atveram lai vēdinātu. Ir labs apgaismojums un liels spogulis. Ir arī lielā apskaņošanas tumba un ir pašiem savs pārnēsājamais mūzikas atskaņotājs. Grīda nav tā labākā, bet arī ne sliktākā.
5. Precizējiet "vairākas reizes". Kad, cik un kamdēļ prasījām? Pašam svaigā atmiņā ir pirms pāris dienām BRĪVPRĀTĪGA naudas vākšana. Pēdējos gados tā ir vienīgā ko atceros un laikam tā ir arī iemesls šai sūdzībai. :)
Negatīvas atsauksmes par to nesaņēmu.

P.S. Ja "janis567" atklātu savu identitāti, tad varbūt sūdzība būtu ticamāka.

Renārs Sirotins
wcs.lv

L Laila 22.09.2017

Vispār nepiekrītu janis567! Dejoju pie Renāra un Ingas jau vismaz 5 gadus. Tieši tāpēc, ka kolektīvs SUPER draudzīgs un deja tiešām MANA.
Nekad neesmu jutusies tā, kā apraksta sūdzmanis. Īpaši jau par to naudas pelnīšanu no skolotāju puses. Pilnīgi smieklīgi! Viss vienmēr bijis gluži par sviestmaizi, pasākumi maximāli izdevīgi dejotājiem noorganizēti.
Inga un Renārs ir sirsnīgi, talantīgi un radoši cilvēki, ar kuriem varam lepoties, kā West Coast swing aizbildņiem šeit Latvijā.
Zāle vienkārša, bet viss, kas nepieciešams, lai dejotu ir. Arī mūzikas izvēlē skolotāji ļauj iesaistīties saviem apmācāmajiem, tā kā sūdzībām nevajadzētu būt. Un skaņa ir laba.
Metušies naudiņu kopīgai dāvanai esam, bet tā bija kolektīva iniciatīva, nevis Ingas vai Renāra un tas bija brīvprātīgs pasākums.
Janis567, tu man nepatīc! Man pietika ar pāris teikumiem tava teksta, lai to saprastu.