Welness koučs Agita Brikmane - Agita Brikmane

" Welness koučs" Agita Brikmane novada 5 bezmaksas seminārus par veselīgu dzīvesveidu (var pieteikties reklāmas banerī), kuros uzmācīgi piedāvā 2,5mēnešu garus padziļinātus kursus par sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu kopumā. Pamatkurss, kurā ietilpst tikai i-neta klātienes semināri maksā ~70Eur, bet ir vēl iespēja iegūt daudz un dažādu papildus semināru ierakstus. Izvētoties maksimālo paku cena 290Eu. Iespaidīga summa!! Izrādās šajos vebināros tiek intensīvi reklamēti HERBALIFE produkti, kurus Agita pati arī izplata... Katrā nodarbībā tiek uzsvērts, ka organisms nekādi nevar nodrošināt sevi ar vajadzīgām vielām nelietojot Herbalife kokteilīšus, tabletītes, tējiņas un dzērieniņus... Bez tam pēc katras nodarbības ir jāiesniedz atskaite par mājas uzdevumiem, kuri ir jāpilda tieši tā, kā Agita vēlas, jo, ja nav agitasprāt pietiekami labi izpildīti uzdevumi, tad tiek liegta pieeja nākamai online nodarbībai, kā arī netiek sūtīts tās ieraksts. Kursi beidzās..... Par 70-290 Eur!!!! Piedāvātie bonusa semināru ieraksti par milzīgo naudu ir tāds pats sviests uz Herbalife fona, kuros stāsta to pašu informāciju, ko online nodarbībās par 70 Eur. Tie ir vecu nodarbību ieraksti!Neiekrītiet uz šo Herbalife reklāmu par savu (lielu) naudu!

T Tītarcālis 07.04.2015

Pēc visu nodarbību beigām gan atsūtīja nodarbību ierakstus, bet ar cēlu piebildi, ka " tas tikai šoreiz tā", ka " citiem tā nebūs".

M melnais princis 08.05.2015

Piekrītu! Īsta afēriste, kura cilvēkus noliek, pat nerespektējot viñu vecumu. Katra bezmaksas nodarbība sākas ar sludināšanu par 1.5 mēneša kursu, kuros mēgina ievilināt nabaga cilvēkus. Jāpiebilst, ka šie viñas sludinātie kursi maksā milzu naudu - 490 eiro, jo redz cenas kāpšot ar katru dienu! Uz jautājumu, kad sieviete bezmaksas seminārā jautā, ka diezgan padārgi un viñai žēl, ka nav tik daudz līdzekli šim pasākumam, tad sañem sekojošu atbildi : vajag pacelt savas pēcpuses un pakustināt smadzenes un tad jau nauda šim kursam radīsies! Vai tā nav agitācija, mīlā Agita.
Runājot par tavu komunikāciju ar cilvēkiem, tad te Tev ir daudz ko mācīties, jo izskatās, ka to kursu tu dzīvē esi izlaidusi un vēl Agita iemācies uzñemt kritiku, jo tikko nav pa spalvai kā jau augstāk minētais cilvēks teica, tā blokē vai liedz pieeju čatam, kur var uzdot savus jautājumus.
Viss mans rezumē: mīlie cilvēki neiekrītiet uz šo šarlotāni, kura ne tuvu nav speciālists pareiza uztura un veselīga dzīvesveida skolotājs.neizmetiet savu naudiñu vējā un aizejiet pie īstiem profesionāliem, kuri jums nenoplēsīs 10 ādas un tādi tik tiešām ir. Neticiet šīs Ludzas jaunkundzes gudrībām, jo arī bezmaksas kursos viña stāsta visiem zināmas lietas un tikko jūs pajautāsies, lai pastāsta un izskaidro, tad sañemsiet atbildi : nākat uz 1.5 maksas kursiem!
Daudzi domājams jau ir nelaimīgi iekrituši.
P.S. Viñas pieredze ir tikai 5 gadi. Tas nav nekas, ja salīdzina kaut vai ar Neimani, kuras viedoklis krāsi atškiras no šīs kundzes viedokla.
Esiet uzmanīgi un tievējiet saprātīgi un galvenais nepārmaksājiet par lietām, kuras nav tā vērtas!

A Agita Brikmane 26.08.2015

Sirsnīgi pateicos, Tītarcāli un Melnais princi par Jūsu abu izteikto viedokli! Vienīgi mani uzmanīgu rada tas fakts, ka neesat šeit reģistrējušās ar savu īsto vārdu un uzvārdu. Ja cilvēks grib izteikt savu viedokli, tad viņš parasti nekaunas publiskot sevi kā reālu personu.

Treškārt, prasītā maksa par 1.5 mēneša treniņu ir adekvāta un atbilstoša, nākot maksimāli pretīm no savas puses un dodot pienācīgu atlaidi (līdz pat 40%!) tiem, kas ir MOTIVĒTI nevis čīkstēt, bet ar sevi sākt strādāt.

Ceturtkārt, informācijas apjoms 5 dienu treniņa laikā ir PILNĪGI PIETIEKOŠS, lai cilvēks sasniegtu nedēļas sākumā uzstādīto mērķi. Un tie, kas ir atnākuši nevis paklausīties, bet darīt, to arī sasniedz, ņemot vērā arī savu dzīves situāciju un veselības stāvokli.

Piektkārt, es nekad neesmu teikusi, ka bez Herbalife produktiem nav iespējams sasniegt savu mērķi. Ir iespējams par 100%! Tikai ar nosacījumu, ja cilvēks GRIB un DARA, ņemot vērā VISUS praktiskos ieteikumus gan 5 dienu, gan arī 1.5 mēneša treniņa laikā.

Sestkārt, katras 1.5 mēneša treniņa nodarbības beigās (tātad, kad tā ir jau beigusies) es lūdzu palikt TIKAI TOS dalībniekus, kas jau ēd Herbalife produktus vai kuriem interesē uzzināt vairāk par šiem produktiem. NEVIENAM nekas netiek uzspiests, iestāstīts vai pierunāts. Tā ir ikviena cilvēka BRĪVA IZVĒLE, ko un kā darīt ar dzirdēto informāciju. Nodarbību laikā es pasniedzu informāciju, kam nav nekāda sakara ar šīs kompānijas produktiem, bet mācu un skaidroju ikvienam saprotamā veidā un valodā sabalansēta uztura pamatprincipus.

Septītkārt, zināšanas esmu ieguvusi gan apmeklējot dažādus ar uzturu un veselīgu dzīvesveidu saistītus seminārus (online un klātienē) pie PASAULĒ atzītiem ārstiem, zinātniekiem un veselīga dzīvesveida entuziastiem (balstoties uz bakalaura, maģistra un iegūto pedagoga grādu Latvijas Universitātē) tādiem kā Dr. Lui Ignarro, Dr. David Heber, Dr. Luiggi Gratton, Dr. Roman Malkov, Dr. Pols Kleitons, Jeļena Švedova, David Wolf, Yuri Elkaim un daudziem citiem. Kā arī ikdienā pastāvīgi lasu rakstus un apkopoju zinātniskos pētījumus šajā sfērā un sekoju līdzi aktualitātēm. Esmu uzsākusi studijas Uzturzinātnes Maģistratūras programmā un plānoju aktīvi iesaistīties arī zinātnisko pētījumu veikšanā šajā sfērā (ja nebūs ieapējams plānotos pētījumus veikt šeit Latvijā, meklēšu iespējas ārzemju augstskolās caur ERASMUS programmām). Iegūto informāciju pārbaudu uz sevi un ļoti kompetenti iesaku to tālāk saviem klientiem. Esmu 100% praktiķis, nevis teorētiķis, tajā pašā laikā dodu saviem klientiem ļoti kvalitatīvu un aktuālu informāciju uztura un veselīga dzīvesveida jautājumos!

Ja arī turpmāk rodas kādi jautājumi, droši rakstiet man personīgi FB (https://www.facebook.com/agita.brikmane) vai Draugiem.lv (http://www.draugiem.lv/agitag)! Vienmēr esmu gatava korekti atbildēt! ;)

T Tītarcālis 26.08.2015

Agitai jau nekas cits neatliek kā aizstāvēties...
Kāpēc publiski - lai brīdinātu citus cilvēkus nebūt lētticīgiem un neuzķerties uz mantkārīgas šarlatānes sludinājumiem.
Internets ir pilns ar informāciju par pareizu uzturu, sportiskām aktivitātēm un veselīgu dzīvesveidu kopumā, tāpēc, uzskatu - ja kāds cilvēks patiesi vēlas un ir motivēts sakārtot šīs jomas savā dzīvē, tad viņš to izdarīs, lieki neiztērējot neadekvātu naudas summu un muļķīgi netērējot laiku vakaros sēžot pie datora ekrāna, lai 3x nedēļā 2 stundas klausītos " ūdens gabalus", kam galvenais zemteksts ir pārdot FERBALIFE produkciju.

A Agita Brikmane 28.08.2015

Tītarcāli (ļoti labprāt gan gribētos uzrunāt Jūs īstajā vārdā),

es patiesi priecājos par to, ka esat sasniegusi savus rezultātus, lasot rakstus internetā! Pēc maniem novērojumiem, visbiežāk cilvēki šajā informācijā apjūk un galarezultātā dara NEKO. :( Taču es no sirds PRIECĀJOS, ka Jūs esat tas retais izņēmums, kam tas strādā savādāk! Ar to arī manis vadītais treniņš ir patiesi UNIKĀLS, jo tas ir izveidots tā, lai cilvēks nevis noklausītos 2 stundu "ūdens gabalus", bet pieceltos un sāktu BEIDZOT DARĪT, praktiski pielietojot uzzināto informāciju caur konkrētiem uzdevumiem (bez kuru izpildes cilvēks NEVAR saņemt nākamo nodarbību ierakstus un turpināt pilnvērtīgi piedalīties treniņā) un atskaitoties par izpildīto/neizpildīto uzdevumu veikšanu.

Mans personīgais mērķis vienmēr ir bijis un vienmēr būs - sniegt cilvēkiem korektu informāciju uztura un veselīga dzīvevsieda jautājumos, palīdzēt atrast sevī motivāciju un caur to PIECELTIES un BEIDZOT SĀKT DARĪT savas veselības un pašsajūtas labā.

Tītarcāli,
aicinu Jūs atstāt savu personīgo aizvainojumu aiz muguras un pāriet uz personīgi konstruktīvu sarunu. Mēs noteikti varam atrisināt šo sasāpējušo komunikācijas un aizvainojuma problēmu! ;)

Ar cieņu,
Agita Brikmane

L LilijaP 27.09.2015

Bļāviens, es uzķēros, pārskaitīju tos 5 EUR, jo katru dienu uz tiešraidi netieku aizņemtības dēļ. Vajadzēja izlasīt šos komentārus pirms naudas maksāšanas. Žēl! Pirms tam domāju, ka nu beidzot kāda latviešu uzturspeciāliste pamācīs kā un ko ēst online vidē, lai vismaz mazliet notievēt. Bet te atkal priekšā Hebalife :( Bēdīgi :(

I irena-ieva 30.09.2015

Toties mani vakar izslēdza tā Inga ja nemaldos''administratore'' redziet neesmu ielogojusies ar vārdu uzvārdu..un kas viņām devis tādas tiesības, ka mani var piespiest rakstīt savu v.u? MINISRTU KABINETS VAI?
Es jau pavasarī viņas vēroju, piedalijos ...tieši tā ja jau grib tik ļoti'' palīdzēt'' un ir bezmaksas treniņiņš, tad kāda vella pēc ik pēc 5-10 min jāiebāž pa vidu par to 1.5 mēneša treniņu un viss atkārtojās, kā bija pusgadu atpakaļ, tā tagad.
VNK sievietēm tas bizness, meklē pāķītes kuras nu maksās to lielo naudu, ja un tagad rudenī pat VIP uzradies, tip receptes sūtīs.. ēd un tievē vesels, ka tad:)))) un vēl es iepriekšēja treniņā dariju tā, kā lika, ne viens centimetrs, ne kg nost nebija, tās kuras tur čatā rakstija, ka nost kg, esmu pārliecināta viena mafijas piramīda!!
Ja jau kādai tiešām nav ko darīt un lieka nauda, tad maksājiet vieņā par muldēšanu!!! Pat 5€ es nemaksātu, neredzēju par ko man tas būtu jadara:))
Citādi iesaku vnk mīlēt sevi, kustēties un piedomāt ko bāžam mutē!!!
Agita Brikmane Jūs esiet ļoti lecīga un tā Inga nekoptenta, abas jūs esiet tik uz naudu uz apčakarēšanu!!!
Arī piebilstu augstāk teiktajam, domājiet sievietes ko darat, nu nemetiet savu naudu vējā!!!
Lai jau laba veselība, tur augšā tiešām visu redz, dzird!
(c)Otrkārt, pieauguši cilvēki parasti izrunā lietas, ar kurām nav apmierināti, aci pret aci nevis anonīmi publisko kaut kādus saverstelējumus (acīmredzot, uz personīga aizvainojuma pamata) internetā. Manuprāt, tas liecina par konkrēto cilvēku emocionālo nestabilitāti un mans ieteikums šeit būtu vienkārši pabarot savu nervu sistēmu ar nepieciešamajām uzturvielām un iziet apmācības kā korekti risināt konfliktsituācijas, ja tādas rodas.
---------
man personīgi nav nekāda aizvainojuma, man vnk nāk smiekli par vientiesīšiem kuri maksā jums naudu, kā teicu es jau jūs vēroju pusgadu un savs viedoklis man ir un vari tu Agita lekties cik tīk!!

I Ieva Ieva 01.10.2015

Šorīt paskastē saņēmu šo:
(c)
es no sirds priecājos, ka Jums viss par visu un visiem ir skaidrs.

Kaut vairāk cilvēkiem tiešām tas tā būtu! ;)

Un man ir patiess prieks, ka Jūs esat izlēmusi nepiedalīties
treniņā, jo tas ir domāts nevis tiem, kas nevēlas ievērot
noteikumus un atrast par ko pažēloties, bet tiem, kas
patiešām GRIB darīt un dara!

Iesaku Jums turpmāk nevis lasīt dīvaina satura saverstelējumus,
bet domāt pašai visu ar savu galvu un pieņemt pašai savus
lēmumus! Tas Jūsu dzīvē ienesīs pozitīvas pārmaiņas.

Ar cieņu,
Agita Brikmane
-----------------------
tātad visu ko jūs te augšam esiet uzrakstijuši esiet dīvainīši.
jāāa nu man tapa tiešām skaidrs kas ir Agita, augstparatīga, nagu maucēja!
P.S ( mans viedoklis pēc vēstuļu saņetā teksta)

B brrr.. 01.10.2015

Piekriitu visam rakstiitajaam suudziibaam. Taas A.Brikmanes suutiitaas veestules ir tik liskjiigas, peec teksta uzreiz uztveru, ka cilveeks pats taa nedomaa kaa raksta, ka figuree nauda, nevis paliidzeeshana. Pagaajusho gad vinja atsuutiija neveiklus murgus ar kaut kaadiem miiljvaardiniem un neveiklu vaardu kombinaaciju, es lasiiju un domaaju, ka vinjai ir aizture. Saakumaa, kad suutiija veestules, pabiju kados 3 bezmaksas seminaaros un man arii nepatika, ka draudeeja citiem, lai ielogojas ar iisto vaardu, jo tad izsleegs no chata. Tas nav patiikami, ja ir ar iisto vaardu jaaielogojas, jo negribas, lai citi zin, kas esi, gribas buut anoniimai. Arii svara verotaajos paliec anoniims, kaapeec te tik svariigi, kas esi? Veelaak draugiem.lv vairaakas daliibnieces bija skatiijushaas manu profilu un man taa neerti palika, jo iepaziishanaas veestuli nerakstiija.
Peec A.Brikmanes attaisnojoshaas veestules sheit es varu spriest tikai to, ka vinja raksta leciigaa tonii, kritizee citus, izcelj sevi. Tas, ka cilveeks maacaas gudru cilveeku darbus veel nenoziimee, ka pats ir labs speciaalists. Shie gudrie aatsti ir pieraadiijushi sevi ar savu gjenialitaati, bet A.Brikmane tomeer sevi ne, jo tad nebuutu neviena slikta vaarda par vinju. Tas, ka vinja censhas pieraadot siikumos izpluust, nevajadziigaas detaljaas- paraada tikai to, ka vinja pati nav emocionaali stabila.
Attiistiita personiiba maz aizstaavas un pieraada, jo taadi cilveeki zina savu veertiibu. Pieraada tikai tie, kam nepatiik taisiiba un slikti paciesh kritiku. Gariigi vesels cilveeks prot uznjemt kritiku un maacaas no savaam kljuudaam. Vai A.Brikmane ir mainiijuusies peec suudziibaam? Nee nav, jo man naak taas pashas agiteejoshaas veestules, taa pasha stila teksti kaut arii uzliku uz spam man Iphone izmet, ka atkal veestule no A.Brikmanes, bet gruuti uzrakstiit eu stop, man piegriezies. Vinjai nav nekur veestulju tekstaa unsubscribe jeb izraksties, bet visur kur esmu pierakstiijusies ir taada funkcija. Jaa toreiz iekritu baigi, kad netaa atradu kaut kaadu vinjas e-graamatu un pierakstiijos, taagad neatshuuties ilgi, jo vinja ir neatlaidiiga.

I Ilze kripēna 13.10.2015

Apbrīnoju Agitu par to, ko viņa dara un viņas pacietību.Turklāt neviens ar varu nav spiests viņā klausīties. Izskatās, ka anonīmi rakstīt šeit ķengu vēstules ir varonīgāk, nakā risināt savas problēmas. Fui, nesmuki .
Ja kāds šīs muļķības lasa, varu pateikt, ka Agitas zināšanas ir loti dziļas un viņas padomi ir gan par uzturu, gan veselību, gan arī par to kā iemīlēt sevi.Un vebināri ir gan bezmaksas, gan par naudu. Iesaku vismaz tos bezmaksas noklausīties.
Jā, es klausos par naudu un es ar prieku samksāju cilvēkam, par viņa zināšanām, darbu un laiku. Vismaz civilizētā pasaulē tas ir normāli . Tas noteikti aiztaupīs man zāļu čupas un sēdēšanu rindās pie ārstiem un pie viena uzlabos ne tikai manu.bet arī manas ģimenes uzturu un veselību.
Lai jums visiem laba veselība un stipri nervi.

S Sievieteeeee 14.01.2016

Herbalife kokteilīšus, tabletītes, tējiņas un dzērieniņi... neiesaku sākt lietot tos, jo man pazīstama ir izplatītāja, kura ar labajos laikos šo produktu izplatīja un pati lietoja, kad iestājās "kriks" viņa pārtrauca lietot un izplatīt, un pati pieņēmās stipri svarā.

Par pārējo, es uzskatu, ka katram pašam ir jābūt vēlmei kaut ko sevī mainīt, ne tikai tad, kad kāds kaut ko liek darīt vai nedarīt.

L Lizete 16.05.2016

vēlētos pajautāt - vai tad kad Jūsu minētā persona pātrauca lietot Herbalifu , viņa turpināja veselīgu dzīvesveidu gan ēšanas paradumos , gan fiziski ?

S Sievieteeeee 30.05.2016

Lizete, Viņa pirms tam īpaši nesportoja un šaubos, ka veselīgi ēda, pārsvarā Herbalife kokteilīšus iesaka aizstāt ar vienu ēdiena reizi.

I Ieva Ieva 17.01.2016

Pilnu draugiem LV AR VIŅAS SPAMU,JAU SĀK RIEBTIES,KA KATRU DIENU MAN VIŅAS ĢĪMIS JĀREDZ.BRRRR NEPATĪKAMA SIEVIETE!!!

L Lāsma 16.05.2016

Tieši tā , vajadzētu pajautāt tiem, kuri saka, ka pārtraucot lietot Herbalife , viņi turpina veselīgo dzīvesveidu ? Piemēram ēdot vismaz 5 reizes dienā , izdzerot pietiekami šķidruma, piekopj veselīgu dzīvesveidu arī fiziski ? Un uzbarojas ? Neskan pārak pārliecinoši , ka nerijot kā bekonam var uzbaroties .

L Lāsma 16.05.2016

Un vēl , visos biznesos un visās pārdošanās ir iesaistīti dažādi cilvēki , un es esmu saskārusies arī ar ļoti nepatīkamiem cilvēkiem šajā biznesā , bet tapēc jau nav visi jānolīdzina līdz ar zemi .

S Stellla 18.10.2016

Tā jau ir, kad cilvēki saklusās seminārus un iet pasauli glābt kā jau mācēdami. interesanti vai šai personai ir arī izglītība šajā jomā.

L Lāsma 20.10.2016

.labs jautājums - kur Latvijā vispār apmāca profesijā - uztura konsultants ?