www.sudzibas.lv WebFabrika nekvalitativi pakalpojumi

WebFabrika - nekvalitativi pakalpojumi

Esmu loti neapmierinats ar webfabrikas ricibu regulari parcelot terminus un izveidojot kludainu lapu, nepieskanosanos klienta velmem. Bedziet no si kaktu kantora ar likumu ja negribas lai jusu uznemuma lapa tiktu veidota muzigi un uz jusu zvaniem neatbildetu un velak aizbildinatos.

D dg 03.11.2011

Neesi vienīgais tāds.

D dgf 02.12.2011

kādu laiciņu pastrādāju pie šitiem džekiem. ap*isēji pamatīgie, žēl bija klientus, beigās žēl bija arī sevi, jo vairāk nekā pusi algas tā arī nedabūju - pazuda ar galiem. /izdzēsts/ ir krāpnieki!!

D dgf 02.12.2011

un redz, kur vēl kaudze sliktu atsauksmju http://www.staburags.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=22787

A ance 02.12.2011

iesaku izvairīties arī no "SLT" jeb "Sky Light Technologies", kas ir šis pats "Web Fabrika"

M mūc 07.12.2011

Mēs esam paldies dievam nu jau bijušie šī kantora klienti. Naudu grābt prot, melot un atrunāties prot, BET darīt gan NEKO! Tajā laikā kad es pie šiem cilvēkiem taisīju lapu firma saucās Sky Light Technologies. Tagad droši vien pārdēvējušies uz Webfabrika, jo ieguvuši sliktu reputāciju. Nelielu un vienkāršu lapu man solītā mēneša laikā taisija trīs mēnešus un galarezultāts - gļukaina un mēslaina weblapa. Ko es varu pateikt, ja vēlaties palikt ar veseliem nerviem mūciet no šiem cilvekiem pa gabalu. Velti zaudēta nauda, laiks un veselība!!! :(

M Martins 07.12.2011

Paņem avansu un galā kkādu sūdu mēģina iesmērēt. Daudzo neapmierināto klientu dēļ arī aizbēga no Rīgas.

F fh 08.12.2011

Es ar so cilveku cinos jau menesiem un pirmo reizi muza saskaros ar
tadu bezkaunibu. Vins man lapu taisija solita menesa vieta te ju vai
pusgadu, galarezultats nekads. Lapa pilna ar virusiem un glukaina. Es
vinam skaidri un gaisi vel pirms paris nedeleam pateicu ka partraucu
sadarbibu un lai visas manas lapas nosledz, bet vins pat to nejedz
izdarit!!! Vienigais ko sis cilveks prot darit ir melot.

L lv 19.12.2011

Iegāju augstāk minētajā adresē: http://www.staburags.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=22787, palasīju. Ieinteresēja šis teksts: "“Web fabrikas” darbs ir pasakas.net mājaslapa". Iegāju tajā pasakas.net un apakšā ir skaidri un gaiši minēts: Web izstrāde: CUBE SYSTEMS

M Māris 03.01.2012

Jā, un runājot par pieminēto staburags.lv rakstu, tur pie šī raksta vēl laiku atpakaļ bija diezgan daudz cilvēku ievitoti komentāri!!! Interesanti zināt, kur tad tie ir pazuduši un uz kā pamata tie tika izņemti? Šeit jau iet runa par vārda brīvības ierobežošanu, kas ir viena no cilvēka pamattiesībām. Ja esmu saskāries ar negatīvu pieredzi vai par to nav tiesīga zināt plašāka sabiedrība.

Latvijā cenzūra diemžēl plaši izplatīta! :(

B Bishuks 07.11.2012

Šis ir ļoti slikts uzņēmums webfabrika.lv!!! Jau ir ieguldīti 500Ls lai veiktu labojumus viņu veiktajā darbā. Nekādā gadījumā nesadarbojaties:
1. Lapas kods ir izkaisīts;
2. Lapas kods ir nepareizs un noved pie lapas uzkāršanās;
3. Apsolītās funkcionalitātes ir izpildītas formāli un nestrādā reālā laikā;
4. Nav spējīgi sniegt tehnisko palīdzību. Nezin kādas tehniskās prasības ir serverim, lai lapa labi strādātu;
5. Naudu prasa pirms darbu izdarīšanas, kad saņem naudu, tad pārstāj strādāt;
6. Lapa labi strādā tikai uz viņu servera un vienā pārlūkā;
7. Dēļ šķība koda neceriet, ka lapa normāli indeksēsies googl`ē.
Vienīgais pluss, spēj izstrādāt sakarīgus dizainus, bet tas NEKĀDĪGI neatsver izdevumus, nervus un laikus nekvalitatīvā weblapā!

H Hasans 13.12.2012

man liekas ka CUBE SYSTEMS ir tie paši Web fabrika džeki