www.sudzibas.lv VTU Valmiera Sofera negodigums un augstpratiba

Valmieras VTU - Sofera negodigums un augstpratiba

Pa diviem gadiem reizi apciemojam radus Salacgrivas novada, un 1.augusta no Rigas devamies ar berniem uz Salacgrivu, lai talak ar Valmieras VTU autobusu dotos caur Ainaziem lidz Jostinam.(reiss Salacgriva-Valmiera)..Liels bija mans izbrins, kad pl 13 25 iekapam marsruta autobusa, un soferis par 15km lielu attalumu pieprasija 1.80ls...divaini..saaku iebilst, ka sesgadigam bernam bilete ir bezmaksas..soferis kluva agresivs, pacela balsi, saka audzinat mani un uzbrukosi jautaja-vai tad vinam bus pasam jamaksa par bileti?... sekoja epitetu virkne, visiem pasazieriem dzirdot...Centos soferim paradit personu apliecinosu dokumentu, tacu vins kluva tik agresivs-varu bazt savu dokumentu kur citur...Visus 15km brauciena laika jutos kaa 1.klases skolnieks, kas ticis pazemots, nosaukats par lasitneprateju un vel dazos divainos vardos, stipri aizvainojosos un cienu aizskarosos...Jutos loti neerti, it ka izmantotu kada privata taxobusa pakalpojumus un it ka tajos elementara pieklajiba pret klientu nebutu jaievero...parsteidz si iedomiga un augstpratiga sofera attieksme pret pasazieriem-vina darba devejiem...Protams, par braucienu samaksaju 90 snt.un jebkura gadijumaa varejam mes izkapt, neizmantojot si sofera pakalpojumus, bet nakamais reiss saja virziena ir pl 17 50...uz biletes rakstits-Helmuts Ausmanis!!! Izmantojiet Helmuta Ausmana privatos pakalpojumus, bet uzmanieties no apkrapsanas un pamatigas devas paraudzinasanas ar suligiem epitetiem!!!

G

S skaistule 21.10.2013

Kungs, pirmkārt tiešām izskatījās, ka sen neesat braucis ar sabiedrisko transportu, jo jūsu pārliekā komunikablitāte un uzspēlētā jautrība, personīgi man un arī citiem pasažieriem, bija diezgan nepatīkama un apgrūtinoša. Citreiz nespēlējiet uz publiku, ja pats esat vainīgs. Arī ''apkrāpts'' jūs netikāt, bet pēc biļetītes vajag jautāt korekti, ja jums ir nepieciešama viena bērnu biļete, tad neprasiet divas biļetes, bet vienu pilnu un vienu bērnu.
P.S. Mums pārējiem pasažieriem paveicās, ka jūs braucāt tikai 15km, jo jūsu skaļie un nepamatotie komentāri jau sāka apnikt.