www.sudzibas.lv VTU Valmiera Sabiedriskais transports

SIA VTU Valmiera - Sabiedriskais transports

SIA VTU Valmiera manuprāt ir visnejēdzīgākais transporta uzņēmums Latvijā!!! Pilsētas sabiedriskajam transportam pacēla cenu - 45 sant., tai pat laikā atceļot ļoti daudzus reisus, pat maršrutus. Vakarā no centra ap pl. 21.00 vispār nav iespējams tikt vairs mājās, jo autobuss kursē vien pēc pl.22.oo. Nevaru arī vairs laicīgi nokļūt darbā! Un par šīm izmaiņām informācija netika ne autobusos izvietota, ne pieturās kā agrāk. Iepriekš gods kam gods - autobusi nekavēja atiešanas laikus no pieturas, bet tagad, kad brauc pārblīvēti, kavē pat 8 min. Un šoferi aizmirst visas durvis atvērt, lai varētu izkāpt. Grafiks nejēdzīgs - autobusi kursē brīžiem pat pārāk bieži (gandrīz vienlaikus), bet kad nav, tad ilgāk pat par 1, 5 stundu nav neviena!!!

S sansan 19.10.2008

Pilniibaa piekriitu, autobusu saraksts ir paarkaartots taa ka normaali vairs nekur netiek, ne no riita nemaz jau nerunaajot par vakariem. Peec kaadiem kriteerijiem tiek sastaadiits saraksts, Dievs vien zina, jo taada sajuuta ka peec 18.00 visi jau sen ir beigushi darbu un sestdienaas un sveetdienas tiek iznemti vispaar araa marshuti kuriem vajadzeetu vismaz lidz centram braukt, patiikami iet ar kaajaam peec darba 20.00, kad neiet neviens autobuss. Par ko mees maksaajam arii shos 45 santiimus par vienu pieturu, kas ir jaapabrauc?

S Sandra 06.12.2008

Pilnigi piekritu ieprieksrakstitajam!nekur vairs netieku, kadreiz autobusi gaja ideali pec darba beigsanas 22 no Centra, bet tagad 40min jagaida, nu kur it tas kriterijs pec ka vini skatas, es domaju, ka VTU ir jazin, ka pilsetas galerija Valleta beidz darbu 22 un tad brauktgribetaju netrukst, pirma tam bija pilna pietura!A tagad javelkas pargurusai lidz Stacijai, nav ko diez cik jauki!un tie 45sant. vispar ir katastrofa, no kurienes vini vinus rauj, degvielas cenas tak krit!

J Janko 14.11.2009

Būšu jūsu oponents, SIA "VTU" šoferīši nav vainīgi nedz pie cenu kāpuma, nedz pie tā ka cilvēki ir slinki. Slinkums izpaužas vienas pieturas braucējiem-> "Par ko mees maksaajam arii shos 45 santiimus par vienu pieturu, kas ir jaapabrauc?", ejat ar kājām, attālums starp pieturām ir apmēram 800 metru, ietaupīsit 45santīmus.
"bet tagad, kad brauc pārblīvēti, kavē pat 8 min. Un šoferi aizmirst visas durvis atvērt, lai varētu izkāpt.", pamēģinat celties četros no rīta, un saglabāt uzmanību līdz vakaram, vienlaikus tirgojot biļetes...
Izcili var novērot arī analfabētismu, pieņemsim pietura Slimnīca, cilvēks ielec autobusā, neskatoties uz kurieni tas brauc, un kad nogriežas uz Kocēnu pusi, sāk kliegt, ka jāstūrē taču uz Valmieru...
Autobuss nav taksis, cieniet šoferīšus un viss varbūt būs kārtībā...

G ginta 24.10.2010

Šā gada 24.10.2010.plkst. 17.10 attiet autobuss Rūjiena -Valmiera-Rīga.
Šoferis neuzņēma pasažierus pie Rūjienas vidusskolas, man rodas tāds jautājums:
Vai šī pietura neskaitās oficiāla apstājas vieta?
Ne tikai viens pasažieris bija, bet sieviete ar diviem bērniem.
Paldies, ceru ka labosies tālāk.

I Ilva 16.10.2016

Pēdējā laikā pārāk bieži autobusi Valmiera-Rīga pabrauc garām pasažieriem. Un es nesēžu pieturā noslēpusies vai pilnīgā tumsā ar melnām drēbēm. Šoferi šķiet brauc aizsapņojušies.
Tas nav normāli! Vai ir kāds likums kurā teikts, ka pasažieriem kādā īpašā veidā jāpievērš sev uzmanība? Esmu nikna par šoferu attieksmi. Kam tad tie autobusi domāti, ja cilvēki vairs nevar rēķināties ar nokļūšanu darbā? Tas nav pārmetums visiem, daži šoferīši ir ļoti laipni, bet dažiem vajadzētu mainīt darbu uz tālbraucēju profesiju. Varēs turpināt nepievērst uzmanību cilvēkiem!

Latviešu tautas 16.10.2016

Ты куда едешь? На рынок в Ригу? Нормальные латыши спешат на самолёт в Берлин: за немецкими стариками надо горшки с дерьмом убирать!

K Kurts 13.08.2018
Slikts serviss

Autobuss, kuram 13.08.18 21:46 bija jāpiestāj Jānparka(uz centru) pieturā, bet šoferis nepiestāja, kaut gan es biju skaidri redzams, un stāvēju pieturā pie pieturas zīmes

Autibusa laiks

Vai ir iespeja autobusu vel kadu sutit kados pl 16 gar bernudarzu Burtins