www.sudzibas.lv VSAC Personāla attieksme

VSAC - Personāla attieksme

Labdien.Personāls izturas neadekvāti un nesaudzīgi pret pansionāta iemītniekiem.Vēlos ieteikt, lai inspekcija aizbrauc un pārbauda šo te visu, sen nav nekas tāds bijis. Protams kā jau visur, visi tēlo jēriņus un aitiņas, kad kāda neuzkukuļota persona ierodas veikt pārbaudes.Cilvēktiesību pārkāpumi, plus kriminālitāte sit augstu vilni tur no strādājošā personāla puses. Personāls ZOG, MELO, empātija ir 0%. Ļoti skarbi izturas pret pansionāta iemītniekiem, apsmej, apsaukā, izmanto savām vajadzībām, nemaksājot neko šiem Mēmeles iemītniekiem - labajiem, nevainīgajiem, pozitīvajiem cilvēciņiem.Medikamentu ļaunprātīga izmantošana pat nekonkrētos gadījumos, neveic precīzas pārbaudes, eksperimentē un vēlas pansionāta iemītniekus nobendēt, sazāļot, lai paši darbinieki mierīgi varētu atpūsties un relaksēties.Ziedojumu un palīdzības lietas (pakas, drēbes u.c) izmantošana, aiznešana uz savām mājām tā teikt iebāžu somā un aiznesu, jo pansionāta iemītnieki nav pelnijuši neko labu, visu pārējo lieko atdod pansionāta iemītniekiem. Korupcija, protams kā jau mūsu visā "Godīgajā" valstī.Ēdiens, aprūpe, dzīves apstākļi nav pietiekoši kvalitatīvi un aprūpes kvalitāte ir zema , manas domas - atalgojums priekš tur strādājošā personāla nav precīzi un pareizi piemērots - pārāk augsts, rupji teiksim pārāk resni darbinieki palikuši. Ar cieņu,Labais pilsonis Dāvis

N Navei 29.01.2015

Jums jāraksta kaut vai e-pastā Labklājības ministrijai, kas laikam var veikt pārbaudes. Šo jau daudzi nelasa.