www.sudzibas.lv VSAA pabalsta neizmaksa

VSAA - pabalsta neizmaksa

Neskatoties uz to ka esmu lv pilsone, dazhu iemeslu delj man nesanaca deklareties latvija, ja-gadas ari ta (esmu no bernunama) , neskatoties ka jau kadu laiku esmu pilngadiga, konkretas dzives vietas kura deklareties butu iespeja-man nav. Nav ne radu, ne pazinju tada limeni, ka laus deklarties pie sevis... Dazus gadus biju deklarejusies slovakija, sho laiku manam bernam maksaja pabalstu 11.38 euro katru menesi, nesen nacas atkal deklareties lv, pilseta kura faktiski dzivoju, un beidzot sanaca pierunat dzivokla saimnieci islaicigi dot atlauju deklaracijai, lai bernu vest uz darzinju, ka ari sev, lai tiktu vna, kad viss tika atrisinats, atkal pardeklarejos uz arvalsti, bet te pamaniju ka pabalsts ko maksaja bernam visu laiku, netiek maksats jau otro menesi. Zvaniju uz vsaa, un tur man atteica maksat vispar pabalstu, kamer nebushu deklarejusies lv, uz manu teikto-bet man nav kur piedeklareties-teica-tas nav musu problemas, nav deklaracijas latvija-nav un nebus pabalsta, pati vainiga ka neesi spejiga deklareties lv. Interneta deklareties varu, bet jebkuru adresi parbauda, pazvanot saimniekiem, un ja nav atlaujas, deklaracija tiek anuleta vispar-par ko man bus jamaksa 150-300euro sods... Situacija stulbaka par stulbu, bet ta notiek latvija diemzel, ka rikoties talak-nezinu.

C

Latviešu tautas 20.12.2016

Tev jagriežas "Visu-Latvijai!" DSaimes deputatiem: lai viņi, ja miļ latviešus, tad palidzētu!

T Tong Po 20.12.2016

Kāds ir pamatojums tam, ka cilvēki, no kā tu īrē mājokli, nevēlas lai tu deklarējies? Nav PSRS sistēma, tagad viss ir daudz vienkāršāk. Un vienīgais, kas no deklarēšanās izmainīsies izīrētājam - komunālo pakalpojumu rēķins, piemēram, par atkritumu izvešanu, vai koplietošanas elektrību, utt. Un, pieņemu, ka īrējot mājvietu tu komunālos pakalpojumus apmaksā tā vai tā. Tad nav skaidrs, kur ir problēma ar deklarēšanos?
Un, protams, labāk ir izvēlēties izīrētāju, kas visu noformē oficiāli, ar līgumu. Dārgāk, bet tomēr, ar visām garantijām gan pret tevi, gan pret izīrētāju.

F feliccija 21.12.2016

Jūs varat deklaretes patversme.Vispirms bus jaiet uz socialo dienestu un viņi dod atļauju deklaretes patversme, Pašai bija tada situacija.

G Gr 21.12.2016

viss pareizi.par to jau brīdina vsaa kad tu pēc bērna piedzimšanas rakstīji iesnoegumu uz bērna pabalstu

G Gr 21.12.2016

un dzīvesvietu tu jau sen varēji dabūt.ja tu esi no bērnunama tad tev bij jāraksta domē iesniegumu uz dzīvokli.tur jau jums būtu deklarācija