www.sudzibas.lv Vivus Vai bankrotējās?

Vivus.lv - Vai bankrotējās?

Jau kuro dienu nevar ieiet vivus.lv un smscredit.lv mājas lapā, rakstu uz e-pastu viņiem, bet atnak atpakaļ atbilde, ka [slēpt]@vivus.lv un [slēpt]@smscredit.lv neeksistē, uz telefona zvaniem neatbild. Var būt kāds zina?? Kas ar viniem ir notikuši??

J

R Rita 15.05.2011

Ja, es arii nevaru ieiet:(

J Jānis 16.05.2011

Jā, es rēķinājos ar Vivus.lv, bet tagad "čiks". Gan jau pēc pāris dienām viss būs ok ar lapu, bet tad atkal vairs nevajadzēs :(

P Pohujs 16.05.2011

Viva Kuba, viva ja, viva rodina moja!

H ha 16.05.2011

Butu forshi, ja sis kompanijas bankrotetos:D

J Jānis 16.05.2011

Es viņiem zvanīju, viņi teica, ka notiek tehniski uzlabojumi un visam vajadzētu strādāt tuvākajās dienās.

A adfca 16.05.2011

Es tikko zvaniju, man ari atbildeja, ka notiek tehniski uzlabojumi un rit viss darbosoties.

L lana 16.05.2011

Es jau zvaniju 6dien, vini solija, ka lapa straadas 7dien, bet nekaa, zvaniju 7dien, solija, ka bus sodien, pec pusdienam

N Neza 17.05.2011

Zvaniju shodien- tuvakaja laika viss bus ok. Visadi gadas- ne pirmais uznemums, kam tehnisku uzlabojumu del rodas kads parravums darbiba. Pacietishos, jo citur negribas nemt kreditu.

N Notiesātaisuz% 17.05.2011

Yes... Laikam ir kāds varonis kas tā jau kredītu jūgos saspiestās dvēselītes atbrīvo no parādu nastām :D

V Valentine 19.05.2011

Vai kaads zin kaad vinji atkal straadaas?

V Valentine 19.05.2011

Nee, jau straadaa, viss ir ok. Pie tam, labaakaa kompaanija Latvijas krediitu tirguu!

L lana 19.05.2011

Lapa nestrādāja jo bija uzlausta

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.