www.sudzibas.lv Vivus necilvēki

Vivus.lv - necilvēki

Vivus.lv riktīgi necilvēki,par atmaksas grafika sastādīšanu jāmaksā gandrīz simts eiriki! Viņi ir vājprātīgi!!!

C

M mirlaihaaaa 27.05.2015

vaajpraatigs esi tu mirla !!!
haaa haa haa, taa tev arii vaajaag !!!

T trakotais 01.06.2015

kāpēc tad nemaksā laikā? Aizņemies atbildīgi vai tad neesi dzirdējis?

C CIA 18.06.2015

Iemācies rakstīt, mirlainā salaga!!! Ir jāraksta, vājprātīga, ne jau (-gs)!

C CIA 19.06.2015

Trakotais, neglumo te!!!

S Sarmiteaizupe 21.10.2015

Piekrītu klotijai ka vivus iegūst no cilvēkiem trīskārt vairāk ko esi aizņēmies, bēdīgi mani arī viens neģēlis izkrāpa un maksāju es, piecus gadus ar viņu nodzīvoju ar rozā brillēm, bet tagad beidzot esmu brīva 2gadi bet joprojām maksāju vivus...

S suhrobs 18.12.2015

Man arī ir paņemts kredīts no vivus.To, ka būs jāpārmaksā .ir jau zināms pirms kredīta ņemšanas.Procenti ir skaidri parādīti, nekas netiek slēpts.Regulāri maksāju un man nav nekādu problēmu.Cik saprotu, apvainoti ir tie, kas nemaksā.Bez procentiem, tev varbūt aizdos kaimiņš, bet ne kredīt kompānija.Domā .pirms ņem un viss būs kārtībā.Ar varu kredītkompānijas naudu nevienam kabatā negrūž.

C CIA 22.12.2015

tu suhrob visu nezini, kā viņi čakarē, tā kā, labāk paklusē!