www.sudzibas.lv Vivus Krāpnieki

Vivus.lv - Krāpnieki

Saprotu, ka ņemt ātros kredītus nav gudrāka doma, bet runa ies par ko citu.
Esmu ņēmusi kredītu vivus.lv uz 6.mēn, bija steidzīgi vajadzīga nauda, un nebija laika vērsties uz banku. Ok, saņēmu. Tuvakajā laikā vīrs saņēmis labā bankā ar labiem nosacijumies kredītu, lai sēgtu to kas ņemts visus.lv. Atmaksāju viņiem visu summu kas bija noradīts, un aizmirsu tā sakot. Aizmirsu pieminēt, ka tas viss notika jūlijā. Bet vakar, padbaudīju savu vivus.lv profilu, un sastopos ar to, ka esmu parādā viņiem vēl dažus maksājumus!!!!! Steidzīgi sazinos ar konsultanties, un man atbild, ka it kā es samaksāju ne visu summu, un viņi man sutījuši sms uz telefonu, tā kā nav saņēmuši atlikušo samaksu, viņi to naudu sadalija kaut kadāt daļas, vēl uzmeta %, kaut es reķinājos uz līguma noradījumies ( ja atmaksā atrāk, tad % neņem).
Tagad it kā esmu parādā viņiem. Pilnīgs absurds! Nekādas isziņas protams neēsmu saņēmusi, un nevarēju būt parāda vēl kaut ko, jo ir pat izraksts no bankas ka visu apmaksāju.
Varbūt kāds zin, kur var vērsties, pie kāda laba jurista, lai risinātu šo problēmu?

adiabo 27.11.2013

Kā tu varēji smaksēt ne visu summu, tu maksāji pa tādākm daļām kā bija norādīts līumā? Vispār 4finance - smscredit un vivus ir pierādīti krāpnieki, nesen PTAC viņiem uzlika sodu par to ka viņi neizvērtē klienta maksātspēju. Iesaku vērsties biedrībā "Baltais Bruņiieks" http://sieksta.lv/ galvenā mājaslapa viņiem tagad kaut kādēļ nestrādā. Un vēl turpmāk ar šiem noziedzniekiem sazinies tikai rakstiskā formā. Vakar vienam paziņam smscredits atsūtija sms ar draudiem ka viņi viņu apmeklēs mājās vai darba vietā, tas ir klajš likuma pārkāpums, un viņi to nevar nezināt. Tāpēc uzmanieties no šiem noziedzniekiem, un nepamatoti neko nemaksājiet, iespējams ka vispār tev kreditu izsniedza jau ar pārkāpumiem, viņi mīl tā darīt

. ....... 04.12.2013

ta ka vivus ir tas pats forfinace, kas sms, tad es uzrakstusu ari savas domas par sito. vinji ir tadi pidarasi un nevajag vinjiem neko maksat. es sudzi tiesa, lai samaksa vel kompensaciju par liekam klapatam un nomelnoshanu, kas tev bus svarigi, ja gribi labu reputaciju bankas acis, jo bankai ir tiesibas pieprasit vsu naudu uzreiz viena dienaa, sev zinamu iemeslu pec. tatad tu del tiem pidariem sobrid loti riskee.

mans staasts- panjeemu krediitu. vairaakart ari atmaksaju. protms- pec katras atmaksas atnaca zinja, ka nu kredit limits ir palielinats. un tad pienaca ta reize kad es aiznemos uz islaicigi, bet sakrita apstakli, ka zaudeju darbu un atot nevareju. dzivoklis jamaksa, vel ireju pa lielu naudu, vidusskola jamacas dazimenesi lidz eksiem, saimnieks maita, paaugstina iri nepelniti, es ka invalidz dzivoju no pensijas, nacas parvakties, ta ;lidz skolas beigam jau 4to reizi. protams, ka drosibasnaudai vajg naudu, atpakal tik es neko nesanjemu kad izvacos. meginaju vairakar iekatoties darba- tk vairak naudas zauddeju. beigas biju jau tos pasus 400uzkrajusi un maksaju ikmenesa 45ls, kaut pensija tik 75
+ baarena pabalsts 50ls. reali samksat nekadi nevareju. tad iekritu slimnica ar nerviem- pasnavibas meginajums(nu sudiga dzive ir nu ko darit) guleju vairakus menesu, nesanaca pabeigt arstesanos, jo zvanot uz sms credit, ludzos lai nak preti un lauj atmaksat no pensijas ikmenesi to summu ko maksaju ka pagarinajumu, jo sadi pag+atlikums amaksai man esanai nepaliek un par slimnicu jamaksa. izstastiju situaciju. ne un ne. rakstijos ara, slima braukaju drbus meklejot, riga uz ielas guleju auksta februara naktii, atradu darbu dino zoo- appisa. torid noireju vecas skolaslaika kojas hipokrata 3- ari appisa naudu neatdeva. ta gaja jau gds rinki- naevar ssamaksat- pagarinajuma viss aiziet, atkal zvanu. beigas- poh tapat dzivei nav jegas, lai liek kjurki- neksasu ne santima. bija jau vairak kagads kad maksaju to summu, kopa sanak, ka jau parmaksaju. jau pec paris dienam nesanjemot jaunu maksajumu saka draudet. pagajis jau- maijs lidz dec tie ir jau 7tais menesis iet un uz tiesu vel nav aicinajusi, tik zvanijas un draudeja, necelu, pec tam pacela draudzene- salamaja- viniem poh, ka es mirst- tapat izspeiz naudu. man ir vezis. izkaisits. tikko dzemde bija un bernu zaudeju, ari krutis ir bumbuli, kajas un rokaa. ar pigmentaciju. arstesanai naudas nav, vseliba chupa, no savas pazobeles bez logiem ara neizzeju, paciesu parestibas, lai tik dirsa slitumaa- negribu ari otru kaju zaudeet. zvaniju, runaju.ne tapat draud. vel beigas raksta uz epastu, bet es atbildeju, ka nemaksashu vairs. tad atsutija vinjukretipiedzineji tadu "izdevigu" maksajumu piedavajumu -t.i. 45ls menesi no kuriem 40aiziet kredita atmaksai, bet 5ls komisija. pasutiju nah un pateicu, ka par velu piekrita es no 70ls est vel gribu, u sen butu atmaksajusi ja vinji butu piekritusi sim noteikumam rudenii.(oktobrii). teica, ka nekadus zvanus nau sanjemusi. maitas, bet ir tak iespejams telefona izraksts, pat ja vinji savu ierakstu izdzesushi- no manas puses ta var pieradit. idioti. (cik zinams, tad sarunas tiek ierakstitas, lai var tiesaa versties pret klientu). apnika draudi- nomainiju numuru.
p.s. sms njemu, jo vivuslv nedeva nezkadel, kaut butu bijis izdevigaks variants, jo vareja pa menesiem atmaksat pec sastaditas kreditatmaksas.