Vivus.lv - Attieksme

Nevienam un nekad neiesaku ņemt no viņiem kredītu!!! Apčakarē cilvēkus un grūž lielā melnā akā! Tas protams parnestajā nozimē! Kaut arī vis iespejams.Uzināju ka mana sieva paņēma kredītu no vivus.lv salamaju protams bet tas ir cits stāsts! Tagad meiģinu ar šiem tikt galā bet neizsprotu kā to izdarīt! Parāds bija 407. 31 eiro viņi smuki uztaisa grafiku jamaksā 36. 63 menesī es ar sakostiem zobiem bet izdomāju atrāk to ismaksāt parskaitu 87. 31 lai parāds ir apaļa summa 320 eiro, bet laikam no tā laika kad beidzu skolu kautkas dikti mainijās matematikā un mūsu tagadejais parāds ir 390. 11!!!???Lai piedod man matematikas skolotāja bet viņas stundas bija lieks pūliņš! Tagad jaiet macities jaunu modernu vivus matemātiku sāku pētīt tālāk skatos atmaksas grafiku: saskaitu mēnešus 20 mēneši jaskaita 36. 63 ko tik ilgi padomāju es un sāku atcereties reizināšanas stundu 36. 63*20= 732. 60 eiro??? Nee nu te steidzīgi jamacas jauno vivus matemātiku! Kad zvanam uz turieni manai sievai visu iestāsta nu viņai nav peleko šūnu to es sen jau zinu bet kad runāju es viņi nemeiģina iedziļināties - jus maksāiet katru mēnesi 36. 63 un vis bus ok! 87. 31 samaksa saņēmta jūnija sakumā nākošais maksājums septembrī. Bet kā dzēst saistību? Paskataties līgumu - paskatijos tur vispār nav nekā Info par aizdevēju aizņemēju un standart burti kurus 3 reizes pārlasu neko tolkom nesapratu:*aizdevējs izsniedz aizņēmējam kredītlīnijas summas piedāvātā kredītlīnijas limita ietvaros, pamatojoties uz aizņēmēja pieprasījumu un ņemot vērā aizņēmēja spēju atmaksāt kredītlīnijas summu aizņēmēja izvēlētajā kredītlīnijas summas atmaksas termiņā. Piešķirto kredītlīnijas summu aizdevējs pārskaita uz aizņēmēja bankas kontu ne vēlāk kā vienas darba dienas laikā.Šīs līgums saspradzināja manu galvu kredīts uz mūžu mana alga vnk palika mazāka par 37 eiro? Visi ar mani runā tā kā pēc papīra jūs uzrakstiet mums vēstuli kā šie 87. 31 eiro bijuši lai dzēst summu padarot to mazāku! A jus domāiet priekškam es jums skaitu naudu? Nezinu ar ko tas vis beigsies bet nevelat man izsturību daudz naudas un perfektu juristu eju talāk runāt artiem!

W