M MiniCredit 12.04.2011

Patiecamies par rekomendāciju ;)

M Minka 14.05.2011

Pēc manas pieredzes ar Vivus ir viss OK

I Inga 08.06.2011

Man arii laba pieredze ar Vivus.

M MārisOzols 22.08.2011

nekadu problemu man nebija ar vivus.lv paldies viniem par atsaucibu!

M MārisOzols 22.08.2011

nekadu problemu man nebija ar vivus.lv paldies viniem par atsaucibu!

Z Zita 08.10.2011

Nu tagad gan cilvēkus čakarē, kamēr bija paši pa sevi kredītus deva, kad apvienojās ar SMS credit vairs nedod it kā esot slikta kredīt vēsture

A antra 03.11.2011

Pagaidām viss apmierina.Problēmas ar VIVUS nav bijušas.

K kriksis 21.12.2011

Aizņemties bija viegli un problēmu nav, bet atdot, gan būs jācenšas, problēmas parasti ir tiem, kas negrib maksāt, vai ir parādā.

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

R Raimonds21 17.08.2012

Vai vivus.lv ir tas pats http://www.vivuscredit.lv ? Nosaukumi gaužām līdzīgi, bet otrs izskatās bišķi labāks, jo piedāvā vairākus bezmaksas kredītus nekā vivus.lv

T tony spark 05.09.2012

tiko nesen panjemu kreditu vivusa. man vel panjemts ir sms credit. nekas. bus bus, nebus nebus. tad zinasu ka vivusa nav jegas njemt. ja bus tad...

R Raimonds21 25.10.2012

Vivus.lv nav ne labāks ne sliktāks par citiem, katram pēc vajadzības. Vairāki kredīti ir salīdzināti iekš http://www.vivuscredit.lv

N Nikns Lietotājs 04.09.2020

Nopietni? Reklāmmelis, kas salīdzina savu preci ar citām, vienmēr slavēs savējo kā labāko!

I Inga289 25.10.2012

Sakiet paldies, ka neiedeva to kredītu, ka neiekūlāties nepatikšanās - nesagādājāt sev problēmas. Pirmkārt, vai apskatījāt un parēķinājāt, cik pārmaksāsiet un uz kādiem procentiem... Dzīvē neko nevar paredzēt, ja kas notiek, tad kā atdosi? Varbūt ir iespēja aizņemties no radiem, draugiem? Nu "nebarojiet" tos kredītdevējus! Ja kas notiks, vismazāk viņus interesēs Jūsu problēmas un tā pretimnākšana ir tikai vārdos, bet nevis darbos! Vēl ārprātīgie soda procenti, pagarināšana...Kaut gan var arī viņus saprast - tas ir bizness - katrs grib nopelnīt, šajā gadījumā uz muļķīšu rēķina, kas bieži vien, lai ātrāk to naudu dabūtu, pat neizlasa līgumu, automātiski ieliek apstiprinošu ķeksīti.Tad te, Sūdzības.lv, sūdzās par sliktajiem aizdevējiem! Redz, viņi, sliktie, prasa atpakaļ savu naudu un plus vēl procentus...

N Nikns Lietotājs 04.09.2020

Te kaut vai viens būtu teicis, ka aizdevējs ir slikts, jo aizdevums būs jāatmaksā?
Un varētu domāt,ka aizdevumus nem aiz gara laika. Tos ņem tāpēc, ka vajag vairāk nekā šobrīd ir. Bet radiem un draugiem pašiem savas problēmas, nav fakts ka viņi paši atteiksies no pēdējā, bet obligāti paturēs rezervi, ko aizdot jums. Drīzāk otrādi. Starp citu, arī noziedzniekam viņa darbība ir ''bizness'', bet vainīgs cietušais. Nez kā būtu, ja tā teiktu likums?

L lauskis 01.05.2013

VIVUS ir lielakie cilveku cakaretaji, nenemiet kreditu.Ja no 1.80ls var uzaugt pa nepilnu menesi 9ls, un pat nezvana un nebridina kad biju vel parada.Kaut jus bankrotetu VIVUS.

. ....... 04.12.2013

pidarki. katrai sadai iestadei registreties vajag, lai parbauditu vai iedos kreditu. lai registretos ir kada noteikta summa ni konta janosuta- parsvara 0.01ls. ta vinji pelna. lv 2milj iedz. 1 miljons pieregistrejas- volaa- pirmais limons par velti nopelnits.

N Nikns Lietotājs 04.09.2020

Polņiše oblomaitung, kā saka youtube personāži no fīrerbunkura. Pirmkārt, miljons centu ir tikai 10 000 eiro. Otrkārt, ja viņiem iedotais konts ir tukšs, ko tad? Var taču būt tā, ka ir vairāki konti un viens no tiem tukšs, kas nebūt neliecina kaut ko sliktu par kredītspēju?

N Nikns Lietotājs 04.09.2020

Čatbots pinīgi nespējīgs atbildēt uz jautājumiem. Mazus kredītus šie meļi un bandīti (agrāk tādus kāra) sola uzreiz, bet reāli vilcina nedēļu. Ja gribi saņemt uzreiz, ņem tūkstošus neatkarīgi no tā vai esi prasījis vai nē, vai ienākumi vispār atļauj vai nē. ''Kontaktinformācija'' ir feiks, uz pastiem šie bandīti (agrāk tādus kāra) neuzskata par vajadzīgu atbildēt. Kapēc šie krāpnieki neatrodas pratināšanas telpā, izmisīgi gāžot vainu cits uz citu?