www.sudzibas.lv Vivus Krāpnieki

Vivus.lv - Krāpnieki

Vivus.lv kantoris ir krāpnieki! Maksāju katru mēnesi pa 15.00 ls, kaut vajadzētu 16.00 ls maksāt. Biju šokā, ka man atnāca pirms tiesas vēstule, un vēl 200.00 ls soda procenti, kā tā var?

V

J Janka 20.12.2011

Ļoti vienkārši cienītais! Ir jāmaksā summa, kas noteikta līgumā, nevis tā kuru pagrābi no gaisa! Nevaino citus, ja pats lohs esi! Tas lats, ko ietaupīji tāpat lielu lomu nespēlē!
Es maksāju kā pienākas un nekādu problēmu ar Vivus nav!

K krans 20.12.2011

vivus mesls riktigs, krapnieki 100%, nekas neko nenemiet VIVUS!!!suds

M mm 21.12.2011

Janka tu esi pidar:D

J jega 21.12.2011

vivus normala kompanija.un ja nevar atdod noteikta datuma, tad pie si datuma ir +4 dienas vel, lai bez soda naudas butu.katru menesi normals rekins ka jabut.ta ka nevajag.bet viasms gan.un procenti vinu viacredit augstaki, neka smscredita vivusam.

C cafe 22.12.2011

vivus mesls!!!suds kvadrata

R Raimonds21 17.08.2012

Tad jau labāk skatīties http://www.vivuscredit.lv vismaz lielāka izvēles iespēja un ir arī 0% kredīti.