www.sudzibas.lv VitaCredit Viela pardomām

Sia Vita Credit - Viela pardomām

Labdien!

Vēlējos uzrakstīt savu pieredzi ar Vita Credit, šeit gan varētu sūdzēties tikai pats par savu rīcību, bet secinājumus izdariet paši.
Iegādājos auto ar šīs kompānijas palīdzību, protams jau līguma parakstīšanas dienā sapratu, ka kantoris ir "īstais" -visas līguma nianses labi "atstrādātas", bet īsumā - procenti augsti, maksājumi sabalansēti tā ka pamatsumma pirmo gadu laikā praktiski netiek atmaksāta, procentuālā attiecība aptuveni: 80/20, mēģināju pārkreditēt, bet citai iestādei šo kredītu nav iespējams pārņemt, jo VITA CREDIT "ieņem savu pozu" un viss, kā teikt - nenāk pretī šādam solim.

Rezultātā pēc 7 mēnešiem izlēmu auto izpirkt, bet pats interesantākais ir tas, ka man ir jāatdod vairāk nekā aizņēmos. :) - Tā lūk, viss saskaņā ar līgumu.

Tāpēc, silti iesaku visiem līzinga gribētājiem, pirms aizņemieties, kārtīgi izpētiet līguma nosacījumus un atmaksas kārtību

S samija2105 26.07.2016

Pilnīgi piekrītu autoram, pats sastapos ar šādu situāciju.