www.sudzibas.lv VISC VISC Bojā dzīvi 12. klases beidzējiem

VISC - VISC Bojā dzīvi 12. klases beidzējiem

Pabeidzu 12. klasi ar matemātikas eksāmena kopvērtējumu 20%, kas laikam pēc atzīmes sanāk mazāk par 4..Augstskolās kur gribu tikt ir tikai budžeta vietas, savādāk nepieņem, ņem tikai ja atzīme ir vismaz 4, vai arī tie punkti ir vairāk katrā daļā.Kas tas par debīlismu, ka CENTRALIZĒTO EKSĀMENU var rakstīt 1[ VIENU] reizi gadā ? Tad jau man ir jāgaida 1 gads lai uzrakstītu sekmīgu matemātikas eksāmenu, un tikai tad varētu mācīties kādām no 3 skolām ?!... :DDD latwānija... tāpat kā padomju laikos vel te ir, un tikai ja gribu pārrakstīt, man ir jāraksta iesniegums, vel kā padomju neattīstītos laikos, caur pastu vai arī jānes uz vietas jāiedod, un tikai tad kaut kāda MISTISKĀ "KOMISIJA" izlems manā vietā vai es varēšu vai nevarēšu parrakstīt CE eksāmenus..Tad sanāk, ka dēļ nesekmīgā eksāmena LV vairs nevaru palikt, jo te nav vairāk man citu iespēju turpināt mācīties, ja ir tikai 3 skolas, kurās mani saistā izvēlētā tēma, un visās vajadzīga matemātikas Centralizētā Eksāmena atzīme uz 4..

intel 01.07.2015

Aizmirsu pateikt, ka tomēr ir tikai 2 augstskolas kuras mani saista, pirmā ir tā kur domāju tikt, bet nevarot parrakstīt CE neiespējami tikt. Un otrā ir tāda kur māca lietas ka vispār nenoder + novecojusi mācību programma..

K kravnieks 02.07.2015

nu tu gan esi debila

S Skeptike_6 02.07.2015

Pirmkārt, bija jāmācās tā, lai saņemtu vismaz 4 balles. Tev liekas, ka augstskolas un sistēma ir debila, bet labāk padomā par sevi. Vai tikai viss ir kārtībā

R ri4y 02.07.2015

Man bija 3, matemātikas centralizētajā eksāmenā, stājoties augstskolā visas augstskolas piedāvā kārtot iestājeksāmenu, ja kādā no priekšmetiem nepietiek atzīme, ko es arī biju izdarījis un ticis pirmajā 10!

intel 02.07.2015

> Pirmkārt, bija jāmācās tā, lai saņemtu vismaz 4 balles.

Nevajag d1rst, ja nezini ka ir, skolotaja kas macija mums matematiku stundas laika vienkarsi gaja est, nemaz nemotiveja visu klasi, btw visas klases videja atzime 1. semestri bija 4.09. Skolotaja vienkarsi rakstija uz tafeles un parejie norakstija, neko neskaidroja, vinjai viss bija vienalga, galvenais ka nauda nak neko nedarot gandriz (skolaa 3 amati + macija matematiku no 5-12 klasei), vareja redzet ka celoties no kresla vinja knapi pie tafeles pieiet steneedama, gadi - ap 35. Taa ka nevajag D, ja esi macijusies pagajusaja gadsimtaa.

> visas augstskolas piedāvā kārtot iestājeksāmenu

Ne visas, iestajeksameni ir tikai makslas novirzienos un sporta skolotaajiem..

intel 02.07.2015

> Pirmkārt, bija jāmācās tā, lai saņemtu vismaz 4 balles.

> visas augstskolas piedāvā kārtot iestājeksāmenu

Ne visas, iestajeksameni ir tikai makslas novirzienos un sporta skolotaajiem..

L Lelle Bez Matiem 02.07.2015

Nu un tu gribi teikt, ka centralizētajā eksāmenā visai klasei bija nesekmīgs vērtējums?
Jebkurā gadījumā, vajag taču laicīgi domāt par to kur gribi mācīties tālāk. Ja skolotāja ir tik drausmīga, ka neiemāca neko, tad varēji jau gadu atpakaļ sūdzēties skolas vadībai vai izglītības ministrijai. Vai arī ir tāda lieta kā privātskolotāji. Vai arī sēdi pats mājās un mācies to matemātiku saviem spēkiem. Ja nav bijis nekādas vēlēšanās piepūlēties un mācīties, tad piekrītu ka pats vien esi vainīgs.

F FreeCookies 04.07.2015

Ja tu 3 gadu laikā matemātiku iemācies uz 20%, tad kāda ir iespēja, ka tu uzvilksi uz tiem 40% mazāk kā gada laikā? :)