Virtuves skapīši, trepes - Galdnieks-krāpnieks

Vēlos brīdināt visus, kam nepieciešami galdnieka pakalpojumi. Nevienam neiesaku galdnieku no Rīgas - Normunds Liepiņš, tel. 29167473.
Krāpnieks, neievēro termiņus. Paņēma naudu, neko neuztaisīja, atpakaļ naudu dabūt nevaru.
Vēl uztaisīja nekvalitatīvas trepes un daļu nepabeidza, bet naudu saņēma. Nepabeidza arī durvis...

B

K KlientsXXX 25.07.2013

Diemžēl pilnīgi piekrītu - esmu tieši tādā pašā situācijā. Avanss samaksāts, skapis tā arī nav ne atvests, ne uzstādīts. @ mēnešu laikā tikai sola un sola, minot visneiedomājamākos iemeslus, bet vienmēr pēdējā brīdī (piemēram, 30 minūtes pirms norunātā laika) "pēkšņi" kaut kas atgadās.

B bugi-vugi 25.07.2013

KlientsXXX: vai tas pats "galdnieks"?

K KlientsXXX 25.07.2013

Jā, tas pats. Līgumu noslēdzām rakstiski, bet tas vienalga neko neietekmē - bezkaunīgi kavē termiņu jau 2 mēnešus. Diemžēl domās jau gatavojos tiesvedībai.

J juarte 27.09.2013

Varbūt varam sūdzēt tiesā visi kopā?Esmu tam gatavs.Šie nedarbi turpinās.Sazinaties lūdzu ar mani, e-mails [slēpt]@inbox.lv.

B bugi-vugi 12.12.2013

Taisos šudzēt tiesā, bet jaunajā gadā, jo tagad ar viņu strādā parādu piedzinēju firma. Galdnieks PAT man parakstīja parādrakstu, ka ir parādā !!! un vienalga nekas nenotiek.
Parādpiedzinēji strādā 3 mēnešus, ja tad nekas nenotiek, tad caur tiesu.

T tituks 21.11.2014

Sakiet, lūdzu, vai kaut kā virzās uz priekšu Normunda pārmācīšana. Arī mēs varam pievienoties šim sarakstam :(

J JurijsK 08.07.2015

Nedaudz aktualizēšu šo tēmu pievienojot dažus komentārus no pērsonīgas pieredzes.
Normunds protams mēģina strādāt, bet acīmredzmami (man nezināmu iemēslu dēļ) ir paņēmis pārāk daudz darba un netiek ar visiem pasūtījumiem galā. Man arī bija līgums uz noteiktu darba apjomu, termiņi, 50% priekšapmaksas un naivās cerības, ka viss noritēs raiti utml. :))
Gribēju nelielai virtuvei 2.5 kv.m platumā skapīšus augšā un apakšā un pavisam nelielu galda virsmu. Lai izpildītu šo pasūtījumu vienojāmies par 2 mēnešiem laika, reāli tas aizņēma - gadu!!! Tomēr varu teikt, ka darbs tika pabeigts un nekas nepalika neizdarīts (foto varu pievienot, ja kādam ir interese). Tagad rakstot es pie sevis secinu, ka esmu nu ļoooti pacietīgs cilvēks :)
Secinājumi no visa teiktā ir vienkārši - NEVIENAM NEIESAKU, ja vien jums gribās pārbaudīt savu pacietību un ilgāku laiku dzīvot pusremonta režīmā.
Paldies visiem, kas atstāja arī savus komentārus.

J JurijsK 08.07.2015

Vel piebildīšu to, ka galdniecības darbnīca patiešam ir un atrodas Rīgā netālu no Duntes un Sīmaņa ielas krustojuma (sk.kartē)