Viprent SIA - Krāpšana

Vēlos publiski izstāstīt un brīdināt citus šī uzņēmuma potenciālios klientus. Tātad uzņēmums VIP RENT SIA (Valdeķu 53-151), pārdod auto nomaksā ar izpirkuma tiesībām (līgums tiek slēgts ar otru igauņu OU FORCE TRADE). Klients to īrē 1 gadu, tad tam ir tiesības to atpirkt. Auto tiek pārdots itkā teicamā stāvoklī, min to, ka ir jaunas riepas ar 6mm atlikumu, motorā jauna eļļa utml. Auto tiek nomāts ar iespēju to izpirkt, uzņēmuma pārstāvis tērpies treniņtērpā min, kā ar saviem zēniem izrēķinās ar tiem, kuri nemaksā, kas man šķiet, klaji neprofiesionāli un nožēlojami. Saprotam, ka šajā shēmā šim auto neesam pirmie klienti. Nolēmām auto ņemt nomā uz 1 gadu, jo bija steiga un sapratām, ka auto tā pat spēsim izmaksāt, plānojām perioda beigās to izpirkt. Sanāk tāda, ka slēpta kreditēšana no vip rent sia puses, par kuru tad arī pieprasa 400 eur pirmo iemaksu, minēdams, "eto moja varka". Līgumu parakstām tikai par nomu uz 1 gadu.
Drīz pēc izbraukšanas no teritorijas, 100 km maršrutā sākas jau pirmās problēmas, sāk gaudot gultnis, šoferis nevar auto uz ceļa normāli noturēt pa lv maģistrālo šoseju, kura pat nav aizsnigusi, sāk arī motors klapēt un beigās nomirst viss, gaišā dienas laikā pārbauda riepu stāvokli - tās ir vairāk kā nožēlojams, ar tādām pat vasarā aizliegts braukt, dēļ līkas savirzes priekšējais kreisais rats ir pilnīgi pliks, labais ap 1mm. Motors neejošs - aizvelkam pašu auto līdz viņu servisam / ofisam.
Auto mēģinam nodot atpakaļ auto tirgonim jevgēņijam no vip trade sia / force trade ou (igaunija) , šie min, to, ka nevar palīdzēt, ka auto viss ir lieliski, riepas esot jaunas, motoram jauna eļļa un nekas tur nevar slikts notikt.
Pēc 3h diskusijām tomēr auto tiek paņemts un sākts remonts. Saka, ka esam paši vainīgi, ka ar tādām riepām ņēmām, ka visu esam apskatījuši.
Sāka vainot mūs, ka esam ielējuši sliktu degvielu un tādēļ auto nomiris.
Beigās auto esot atremontēts un jau atkal no mums tika pieprasīts segt remonta izdevumus 100 eur vērtībā, no kā mēs atteicāmies un pieprasījām līguma laušanu un auto atgriešanu. Pēc aptuveni 2 nedēļu garām diskusijām, itkā auto tomēr paņemšot atpakaļ.
Rezultātā zaudēts laiks, nauda un nervi. Iesaku turēties pa gabalu no šī uzņēmuma, jo tas nodarbojas slēpto kreditēšanu, nekvalitatīvu auto tirdzniecību.

really? 19.02.2019

Kurs liedza vismaz tik daudz kaa riepu protektoru un ellu pasam pirms nomas parbaudit? Skates papiiri kur,tas, ka izieta un,ka nav tehnisku problemu,to ar nepaprasijat PIRMS iires?

A Aleksej213-1 16.02.2021

Šis uzńemums krāpjas un draud

J Jancis strazds 22.07.2022

Uzņēmums tirgo no purva izvilktas auto

R RLKR 08.08.2022

Недобросовестная фирма. Заведомо даёт в аренду неисправную авто и в конце требует ремонт или заплатить. Деньги платить надо неизвестно куда в 3-и страны. Осторожно мошенники!

G gachoo 21.03.2024

Draud izreiķināties un izkrāpj naudu šī iestāde