Vipmode - KRĀPŠANA

15.jūnijā pārskaitīju 61 eiro vipmode par preci - diviem makiem un mugursomu, saņēmu e-pastu, ka 15-30 dienu laikā preci saņemšu. Kad pagāja termiņš, un preci nebiju saņēmusi, rakstīju e-pastu, zvanīju, atbildes nekādas!
Krāpnieki!
Nekavējoties rakstu iesniegumu policijai!

K kreditorsPG 02.08.2016

mjā... laikam jau Tev patiešām vajadzētu sākt ar to, ka nokonsultēties PTACā - tur tev palīdzēs saprast juridisko pusi, un tad sākt rosīties, jo no viņu mājas lapas redzams, ka viņi vairs nestrādā. Ja vēl piedevām tev neatbild uz e-pastiem un zvaniem, tad rosies. Nezinu cik lielas vai mazas tās cerības ko atgūt.

R Rihard Borovkov 02.08.2016

Kāds vēl pie viņiem kaut ko pasūta? Redzot to ka viņi veidojuši savu i-veikalu uz bezmaksas platformas 5 minūtēs http://builtwith.com/VIPMODE.LV pie tam e-pasts ir uz gmail, nevis savs, tad jau redzams kāds šis veikals ir.

Labdien, Monta Janševska ,
vai saņēmāt no šīs firmas parakstīto rēķinu, kā arī apstiprinājumu par maksājuma saņemšanu?
Vai ir vēl kādi identificējoši šo darījumu dokumenti?

Nosūtiet lūdzu maksājuma uzdevumu, mēģināsim atgūt Jūsu naudiņu atpakaļ.
Ar cieņu, SPT Latvija.
t.: 22 500 100

www.sptlatvija.lv

M Mārīte:Kirķe 07.08.2017
30 dienu laika nav sanemta prece.

Labdien,07.07.2017 pasutiju kurpes,un veicu apmaksu no sava konta par summu 17.99,pasutijuma nr.1854.Veljoprojam nav ne kurpes sanemtas ne nauda konta.Uz telefona zvaniem neatbild.Marite Kirke.