www.sudzibas.lv V.I.P.A. Slikts serviss

V.I.P.A. - Slikts serviss

Veikals strādā stingri likuma ietvaros un pastāvīgu klientu piesaistīšana/noturēšana acīmredzot tam nav nepieciešama. Ziemassvētkos iegādājos mežģīņu biksītes par 18 EUR. Tajā pašā dienā, pēc pāris stundām pielaikojot tās mājās, konstatēju, ka mežģīne vienā vietā ir saplēsta, uzreiz nosūtīju defekta bildi veikala FB lapā (t.sk. godīgi norādot, ka esmu biksītes esmu pielaikojusi). Tiku aicināta atnest bojāto veļu uz veikalu apskatei. Tomēr pēc dažām dienām man pārzvanīja un teica, ka pati esmu biksītes vilkusi un saplēsusi, turklāt plīsuma vietā esot atradies drošības "pīkstulis" un pārdevēja noteikti būtu pamanījusi, ja tur būtu caurums. Tā kā mežģīnes plīsums nav salabojams tā, lai nebūtu pamanāms, vienīgais, ko var darīt, ir izmest jaunās biksītes miskastē. Droši vien pīkstulis tiešām bija ieplēsis biksītes un nebiju vērīgi apskatījusies, pirms pārdevēja tās iepakoja maisiņā pēc pīkstuļa noņemšanas - mana neuzmanība, par ko arī maksāju. Nav pierasts, ka veikals, kas tirgo tomēr ne tās lētākās preces neiet pretī klientam un nepiedāvā preces maiņu tādos gadījumos. Vairāk šajā veikalā, protams, neiegriezīšos. Lai Jums arī tālāk likumīgi strādājas!

V Vipa 04.01.2017

Bija noņemtas pilnīgi visas(!) etiķetes un tās jau bija lietotas. Pēc veikala noteikumiem tāda prece apmaiņai vai atgriezšanai atpakaļ netiek pieņemta.

J jekaterina-s 04.01.2017

Nu bet vai tad es noliedzu to, ka nogriezu etiķetes un pielaikoju biksītes, jo tikai uz miesas varēja labi saskatīt to tīkliņa plīsumu? Ne par to ir sūdzība - žēl, ka to nesaprotat. Ļoti sarūgtina, ka veikala darbinieki sāk tevi aizvainot un teikt, ka pats ir preci sabojājis, nevis vismaz pasaka, diemžēl šajā situācijā nevaram palīdzēt un punkts. Un kāda velna pēc mani vēl sauca tērēt savu laiku un nest tās biksītes uz veikalu, nevis uzreiz pateiktu, ka neko nemainīs, ja skaidri uzreiz norādīju, ka mājas veļu pielaikoju? Tas viss ir tīrākā necieņa pret klientu un tiesi par to ir sūdzība.

J jekaterina-s 09.01.2017

Paldies veikala īpašniecei un veļas dizainerei, kas ātri un jauki tomēr man palīdzēja, kad šī ziņa nonāca līdz viņai! Lai viņai radošs un 2017.gads!