www.sudzibas.lv Vindserfinga klubs Rietumkrasts Briesmīgs serviss/ Ūdens izklaides

Rietumkrasts.lv - Briesmīgs serviss/ Ūdens izklaides

Briesmīgs serviss. Svinot 13 gadīgas meitenes vārda dienu, nolēmām pamēģināt izbraucienu ar banānu. Gaidīšana ilga, lai gan rindas nav, banāns pašiem jānes ūdenī. Brauciens ilga ne vairāk par 5 sekundēm, kad vadītājs ar ūdens moci strauji nolēma sagriezt banānu par 90 grādiem, tam vēl neuzņemot ātrumu. Rezultātā visi braucēji ūdenī, meitenei pārsista lūpa, asinis pa visu seju. Nav ne medpersonāla, ne aptieciņas. Neseko arī nekādi centieni atlīdzināt. Prasot vietā par to pašu summu izbraukt ar ūdens moci, saņemam atbildi, ka pēc 4 minūtēm varēs. Paiet 15, uz močiem kāpj jau citi cilvēki, kas atnākuši vēlāk. Pēc ilgākas skaidrošanās, tomēr tiekam braukt. Brauciens ilgst 10 minūtes, vada 13 gadīga meitene. Baidoties no cilvēkiem, kas peldas, moci atgriežam lēnāk, rezultātā sanāk gandrīz 12 minūtes, par ko vēl saņemam pārmetumus, ka esam akli un neredzam pulksteni. Tam pa virsu vēl uzbraucieni, ka paši vien esam apgāzuši banānu.

Dainis 23.07.2018

Tajā vecumā bērni biežāk sarkst dēļ saviem vecākiem.

I Indrāni 11.08.2022

Attēlā redzamie ir šī kluba darboņi ,viens ir Buru skolas treneris otrs inventāra izīrētājs un zemes nomnieks .
Situācija sekojoša - 10.08.2022. plk:16:37 ierodas Buru skolas treneris - izvelk visus savus inventarus un saliek ūdens krastā - es ar savu 1 gadu veco dēlu netālu kopā priecājamies par skaisto laiku - dēls pieiet pie viena no buru dēļa un uz tā uzkāpj - pienāk šis bārdainais un saka : “Novāc savu bērnu no dēļa “ - es : Kāpēc ? viņš : Tāpēc ka te ir privatīpašums un šī zeme ir izīrēta - es viņam prasu kopš kuriem laikiem ostas teritoriju sauc par privātīpašumu uz ko viņam nebija argumentētas atbildes . Tālāk mans viengadnieks turpināja ceļu uz konteineriem kur viņa uzmanību piesaistīja piekaramā atslēga - piejoza klāt vīrietis (kas attēla redzams uz braucamo ) un kliedz uz mani - savācat savu bērnu galu galā jūs esat tik bezkaunīga tas bērns visu dienu te ložņā te ir privāta teritorija un tā darīt nedrīkst ! Man protams kamols kaklā par šo situāciju kā divi veči (GAIĻI) nolinčoja māti ar mazu bērnu kurš tikko iemācījies staigāt un nevainīgi piegāja pie kaut kāda nevērtīga ja tieši tā NEVĒRTĪGA nolietota dēļa,2 € vērtas piekaramās atslēgas un tas bija iemesls mūs aizskart morāli sabojāt mums pēcpusdienu un vakarā man raudāt!