www.sudzibas.lv Viļānu 41. arodvidusskola Neatbilst nekādiem kritērijiem

Viļānu 41. arodvidusskola - Neatbilst nekādiem kritērijiem

Tas, kas notiek Viļānu 41. arodvidusskolā, ir vispār prātam neaptverami. Nesaprotu uz ko skatās Izglītības ministrija un skolas vadība.
Skolotāji darba laikā dzer. No skolēniem, lai ieliktu atzīmes viņiem neko nedarot, pieņem kukuļus naudas, cigarešu un alkohola veidā. Bērniem nekas netiek iemācīts. Un vistrakākais, ka skolas vadība ir lietas kursā par visām šīm lietām un nepieņem nekādus mērus. Par ko valsts maksā algu tādiem skolotājiem?! Un kādēļ tiek turētas tādas skolas. labāk naudu būtu ieguldījuši tajās skolās, kur bērniem tiek sniegtas zināšanas un tiek pilnvērtīgi veikts darbs.

P

Ausainītis 08.02.2013

Ar steigu jāklapē ciet, jo neesmu ar mieru, ka par mūsu nodokļu naudu uztur šādas bezdarbnieku fabrikas.

Hmm 08.02.2013

Dod man pāris pudeļu viskija, bloku cigarešu un visu nokārtošu!

M marija46 12.02.2013

Esmu apmierināta par sava dēla izglītošanu- disciplīna, prasības, skolotāju sadarbība ar vecākiem, metodiskā bāze. Apguvis specialitāti un turpina ar interesi praksi.
Turpretī tie skolēni, kas negrib šajā dzīvē neko sasniegt, tad jau viņu prātiņi ir nodzerti, labi, ka skola ar viņiem ņemas, ja nē, tad valstij uz mūsu nodokļu rēķina jāpaplašina cietumu daudzumu.

A aivaruha 18.02.2013

Tā ir plika diršana. Ja liktu atzīmes neparko tad nebūtu nevienam nevienas nesekmīgas atzīmes. pats tur mācos un zinu. Un tas gudrinieks kas to rakstīja būtu kaut pareizi uzrakstījis skolas nosaukumu.

A aivaruha 18.02.2013

S skolnieks132 21.02.2013

Sāksim ar to, ka pats mācos šajā iestādē. Ja izpildi visas prasības ko liek skolotāji, tad nevajadzēs ne cigaretes ne alkoholu ne naudu lai žurnālā būtu sekmīgas atzīmes. Alkohols darba laikā? Varētu paskatīties kādi ir tie paši skolēni mācību stundās un dienesta viesnīcā. Tāpēc man liekas ka viss te ir kā aivaruha raksījis (atvainojos) plika diršana.

V [email protected] 24.03.2013

ja, ta ir izspies naudu pat wini dazreiz kuri newelk macibas!

V viperaberus 29.05.2014

Pati mācījos šajā skolā, skolotāji ļoti pretīmnākoši. Prasības stingras kā tas pienākas iegustot izglītību. Esmu ļoti apmierināta. Man ir iegūta gan vidējā izglītība, gan mazumtirzniecības darbinieka specialitāte. Par mācībām un ja nav kavējumu maksā stipendiju. Kur mūsu laikos vēl atradīsi, ka saņem naudu par mācībām. Uzskatu, ka profesionālā arodskola ir ideāls variants, lai ātri nostātos pats uz savām kājām.
Četru gadu laikā man neviens skolotājs neprasīja kukuli, un arī skolotājus alkohola reibumā stundu laikā neredzēju, pēc darba tā ir viņu privātā dzīve, kas uz studentiem neattiecās!
Audzēkņiem kuri ir stundu kavētāji, slinķi un alkohola cienītāji jebkura mācību iestāde būs slikta!!

O Oskars Určs 18.09.2016

Esmu absolvejis sho skolu. Varu teikt tikai labako...specigus elektrikjus sheit sagatavo ja macas!!

J Jurijs Konovalovs 24.10.2016

Pareizi saki Osi!!!/J.Konovalovs/11-12gr.

O Oskars Určs 24.10.2016

Patiesiba augstskola macoties talak Viļānu 41AVS pamati ļoti nodereja!! 11-12 grupa best!!!

V Vārds Uzvārds 24.11.2016

raksta autors/e! beidz :D es normāli pabeidzu. trīs galvenos eksāmenus nokārtoju uz augstākām ballēm un arī vadītāja apliecību ieguvu ar pirmo reizi nevienu nekukuļojot :D vajag tikai mācīties ja ej skolā nevis caur žaunām :D