www.sudzibas.lv Viktors Tabakurskis Nekvalitatīvi remonta darbi

Viktors Tabakurskis - Nekvalitatīvi remonta darbi

Šausmīgs darbs, nav iespējams atrast īsto vārdu viņa darbam. Rozetes caurumu šausmīgā stāvoklī, nav instrumentu. Nevar trāpīt īstajā vietā uztaisīt caurumu. Izcaurumoja ūdens trubu. Ventiļiem netaisa apaļu caurumu, bet izgriez ar fleksi no flīzes malas. Ventiļi tik tuvu flīzei, ka nav iespējams pat sērkociņu aizbāzt. Flīzes tiek uzliktas pamīšus, kā arī kāpnīšu veidei. Ļoti neuzmanīgi vel uzmeta virsū dārgai kumodei flīžu griežamo kā rezultātā robs.

J

Latviešu tautas 01.05.2015

nav iespējams atrast īsto vārdu

На языке своих хозяев - шведов?..

Ar šīs personas telefonu reģistrēts uzņēmums: Vitex pro, SIA

Latviešu tautas 01.05.2015

Милочка! Учите шведский и норвежский язык, ну в крайнем случае подучите английский или немецкий (английский предпочтителен!): пригодиться при общении с хозяевами, для понимания приказов и распоряжений!

J JuditeIP 01.05.2015

Vladlat: Nespamojiet ar reklāmām kas neattiecās uz lietu. Domāju, ka vispirms ir valsts valodu jāiemācās lai piedāvātu mācīties svešvalodas.

Latviešu tautas 01.05.2015

Miļumiņ! Es runāju ne tikai latviešu valodā (rakstu sliktak), bet arī angliski! А русский вообще мой родной язык!

4. Viktors Tabakurskis

V VladIat 01.05.2015

sasist purnu vinjam kartigi vajag jobtvaju

J JuditeIP 01.05.2015

5. No ss.lv pakalpojuma piedāvājuma: Kvalitatīvi par saprātīgām cenām veicam flīzēšanas darbus, strādājam akurāti, precīzi un darbus paveicam īsos termiņos.
Daudzu gadu pieredze arī citos celtniecības darbos: reģipša montāža, špaktelēšana, krāsošana, lamināts, parkets utt.
Darba procesa laikā tika izcaurumota ūdens truba.