www.sudzibas.lv Viktorija Rezņika Martova Nevērīga, pavirša daktere

Viktorija Rezņika Martova - Nevērīga, pavirša daktere

Nevienai grūtniecei neiesaku stāties uzskaitē pie šīs dakteres. Ļoti nevīžīga un neatbildīga attieksme pret visu grūtniecības gaitu, neveic vajadzīgās pārbaudes, neatceras nekādu informāciju par pacientu, nerūpīgi un kļūdaini aizpilda dokumentus. Ļoti nehigiēniska - kabinetā un darba gaitā valda pilnīgs bardaks. Tiešām nevienai sievietei neiesaku, it īpaši, ja ir 1. grūtniecība, jo no šīs dakteres jūs nesaņemsiet nekādas atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem, viņai ir pilnīgi vienalga, brīžiem pat sajūta, ka viņai riebjas tas ko viņa dara. Nevienai sievietei gaidībās, šāda atmosfēra un attieksme, ne ko labu nedod, un nedod dievs kāda no neuzmanības kļūdām ietekmēs nedzimušo bērniņu.... Labāk turaties tālāk!!

P

G gailene 01.04.2014

Все гинекологи МФД безобразны, Агрума Диана тоже не лучше

M mandoliina 22.01.2015

Pilnībā 100% piekrītu. Pati šomēnes izbaudīju. Nekad vairs pie viņas uz USG neiešu. Drausmīgākais USG speciālists pie kura esmu bijusi.

S samanttaa 22.01.2015

Draugiem.lv vairakas reizes blokeja manu profilu, ka papildinu macinu, pectam atbloke kad statistika viss beidzies, nu noblokejusi, lai nevaru izdzesties, jo neatdod tur esosas bildes. Interesanti kur tada gadijuma man griezties un vai par iekaseto naudu un blokesanu es nevaru griezties policija?

S samanttaa 22.01.2015

M mazakikii 27.01.2015

Tiešām neiesaku pie viņas iet, ļoti nevīžīga un neuzmanīga.

S Shatro 19.03.2015

Отличная тетка. Много лет у нее наблюдаюсь, первая беременность тоже у нее стояла на учете, если забеременею еще раз - тоже к ней пойду.

P Priceless 02.11.2015

2007 gada es ari gāju pie dakteres Viktorijas Rezņikas-Martovas, nu ļoti laba dakterīte bija. Mana pirmā grūtniecība bija tieši pie viņas uzskaitē. Kad man bija vizīte nekad nemanīju nekādu netīrību vai "bardaku" kā te dažām patika izteikties. Gāju tieši pie šīs dakteres, jo mans ģimenes ārsts pie kā eju jau no pašas bērnības ieteica šo dakteri. Visas vizītes bija bez lieka stresa un steigas. Pateicoties šai dakterei man ir mans 8.gadus vecais dēliņš, jo tieši šī dakterīte mani atrunāja veikt abortu. Biju ļoti jauna vēl, bet saku viņai paldies par to ko viņa izdarījusi mana labā. Kā ari mans dēlēns piedzima ļoti veselīgs un spēcīgs. Ultrasonogrāfijas bija lieliskas, vēl šodien man glabājas skaistās bildītes, kuras dakterīte nežēloja. Visas analīzes bija pareizas un laic;īgas. Jums jaunas māmiņas un pacientes derētu dažreiz sekot līdzi ari savai attieksmei pret dakterīti. Jūsu ir daudz, bet dakterīte viena. Vispār, mūsdienās man liekas, ka cilvēki vienmēr atradis par ko sūdzēties, lai cik labs tu arī nebūtu pret viņiem. Ļoti laba daktere, viss viņai ir kārībā. Tagad kad esmu atgriezusies no ilglaicīgas prombūtnes viennozīmīgi atgriezīšos tikai pie šīs dakteres.

S Shatro 02.11.2015

Не понимаю негатива. Хожу только к ней. И сколько раз даже денег с меня не брала когда было тяжело, тихонько в подарок процедуру делала. И позвонить ей можно в любой момент, все толково объяснит и подскажет.

M Margarita Margarita 09.02.2016

Ļoti laba daktere. Visu grūtniecības laiku arī nekādu problēmu nebija. Bardaks ir nevis uz galda, bet galvā

ю Юлия 21.09.2016

В 2012 году у нее надлюдалась.Родила здоровую двойню-мальчишек.

N Nensija 15.04.2019

Saprotu, ka pieredzes var būt dažādas..
Bet manējā ir tikai un vienīgi - pozitīva.
Atvērta, sirsnīga dakterīte jau no pirmās vizītes!