Viktorija Lomovceva - Permanents

Atbraucu no Kanādas,domāju uztaisit mikrpigmentāciju lūpām.Apskatīju reklāmas,un iepatikās itkā viena meistare.Aizbraucot pie Viņas Viktorija Lomovceva Tallinas34mani sagaidīja drūmas telpas kā padomju laikos,un ļoti nerunīga,iedomīga sieviete,apstāstiju tomēr ko vēlos,lūpu kontūru,un ar lūpu krāsa efektu..pat īsti krāsu neklausījās,kādu gribu,nodomāju profesionāle..kad viss bija pēc 2 ar pus stundām beidzies ...viss bija šķībs un greizs,bet teica,ka pirmo reizi tā vajagot,pēc mēneša būs korekcija izlabos...asinīm tekot aibraucu mājās..bet atlabstot lūpām,tās bija aizvien briesmīgākas,,šķības,un viena puse augstāk otra zemāk uztaisīta...pagāja,laiks aizbraucu labot un uztaisīja vēl šķībāk...prasu naudu atpakaļ...bet tur jau čekus nedod,un nekad nav devuši..tagad griežos visās valsts instancēs..MĪĻĀS MEITENES ESAT UZMANĪGAS -NETICIET REKLĀMAI AKLAI...NOKĻŪSIET PIE VIKTORIJAS LOMOVCEVASUN GALVENAIS VĒL AR KO LAI NSAINDĒ..KĀ NEKĀ VISAS BRŪCĪTES VAĻĀ

D

I Inkulis 01.04.2015

Man arī ar viņu bija slikta pieredze-uztaisīja uzacis vienu tādu, otru tādu. Attieksme ļoti augstprātīga. Neiesaku.

D Dzekija21 01.04.2015

paldies, ka arī Jūs padalījāties ar slikto pieredzi..

D Dzekija21 01.04.2015

manas lūpas pēc 150 eiro tagad izskatās šādi..pateicoties Viktorijai Lomovcevai

2 29009987 02.04.2015

У нормальных родителей детей отбирают, а всяким пидарасам извращенцам разрешают усыновлять детей. Это современный содом и гомора

Dzekija21 loti nesmukas luupas. FUUJ.es par velti tadas netaisiitu :D

augsheejjaas veel strashnaakas.

V Vadim 02.04.2015

Ны рыбку похожа

E elina40 03.04.2015

Ārprāc Džekij es Jums piekrītu
Es izskatījos vēl trakāk!!!
Turaties!!
Nevienam neko tādu nenovēlu!
kā Jums izlaboja, un vai vispār izlaboja, jo es gāju pie plastiskā ķirurga?

E elina40 03.04.2015

Es aizmirsu uzrakstīt, ka biju pie šīs pašas Viktorijas Lomovcevas, es Facebook ieraudziju reklāmu -viņas, tagad tik ļoti nožēloju!!

A atvars 03.04.2015

Priekš kam vispār taisīt tatuāžu un permamento, tas jau sen nav modē, var būt bija kādos 2000-jos? Pēc tam staigajāt ka strašnās transvestītes.

P Petrele 17.06.2015

Sargieties no Viktorijas Lomovcevas, ja vien negribas iedzīvoties mazvērtības kompleksos un saķēmotā sejā!!! Nevienam nenovēlu piedzīvot to, ko man tagad nākas, pateicoties šai "meistarei". To ūķi ir jāaizklapē ciet, lai viņa nevarētu sačakarēt dzīvi vēl kādai naivai meitenei, kas uzķeras uz labu reklāmu. Lai sēž un zīmē sev šķības uzacis un lūpas, tas viņai labi padodas!

I inesejanka 25.06.2015

Man gan ir tikai labaakaas atsauksmes par Viktoriju. Taisiju pie vinas gan luupas gan uzacis, un esmu 100 % apmierinaata.
Zeel, ka kaadam taa ir gadijies, laikam nevar visiem izdabaat.

V ViktorijaLo 26.06.2015

Kā Tev kauna nav, Dženifera40 https://www.draugiem.lv/user/4906265/ te par mani tādas lietas rakstīt?

Tu biji pie manim 2014, gada oktobra beigās, un tikai 2015. gada aprīļa sākumā zvanīji ar pretenzijām, ka esmu Tev kaut ko šķībi sataisijusi. Vēl piebilstot, ka pa šo laiku esi bijusi pie cita meistara labot!!!. Vai tiešam Tu domā, ka esi visviltīgakā un gudrākā? Kāpēc tad ātrāk nenāci pie manis? Pēc pusgada pieprasīt naudu, ir kā minimums muļķīgi. Es nekad neesmu pametusi nevienu klienti, ja ir kas pielabojams, vienmēr izdaru visu līdz galam. Un tas, kā Tu te un citos portālos mani zākā, Tev atnāks atpakaļ ar uzviju!

V ViktorijaLo 26.06.2015

Par jebkuru meistaru var pateikt gan sliktus vārdus, gan labus. Bet te jau ir pāri visām robežām. Sareģistrējusies no dažadiem meiliem un gāž laukā visus mēslus, kas pašai iekšā.
Es varu ielikt arī bildi, kuru Tu man sūtīji no kaut kādas viesnīcas numura apakšveļā, lai es izvērtēju manis veikto permanento meikapu.

D Dunaeva1 26.06.2015

Это что за бред? На днях была у Виктории на обновление тона губ, хожу к ней уже 3 года, и всегда довольна результатом.
А за то, что у кого то губы от природы не ровные, мастер не виновен.

L Lepnā Lavīze 26.06.2015

Es arī neriskētu iet pie meistara, kas kaut ko ārienē būtu sabojājis, lai pielabo.

N neitrala_007 26.06.2015

Šitais saits ir tads fufelis. Visi raksta ko vien grib. Un kaa ir patiesiba neviens nezin un nekas nav pieraadams. Ja pie vinas iet klienti un atgriezas, tatad viss ir ok. Vnk vienai te nepaveicaas un saak apgaaniit no visaam puseem.

N neitrala_007 26.06.2015

bilde gan kaa riktigai cukai. tas deguns briesmigais

A Aleksandra1 27.06.2015

Gribu aizstāvēt Viktoriju. Ļoti jauka meistarite, savu darbu dara ar atbildību un lielu uzmanību. Esmu bijusi pie viņas gan uz uzacīm, gan acu līniju, un esmu pilnība apmierināta.
Turies Viktorij! Apkārt ir daudz ļaunu cilvēku! Bet Tev viss bus labi!

N Nadja78 28.06.2015

И я ЗА ВИКТОРИЮ! Она исправила мне страшную работу другого мастера, губы и брови, а брови вообще были ужасны. Было больно смотреть на себя, но после Виктории я вновь почувствовала себя человеком, красивым человеком. Виктория, не обращай внимание на эти негативные комменты, Ты хороший мастер!