www.sudzibas.lv VIKANDS "Razvod"-tas ir viņu lozungs!

VIKANDS - "Razvod"-tas ir viņu lozungs!

Kā tiek radīta zemāka, pievilcīgāka cena?
Dators-komplektācija no nekvalitatīvām, kreisām(nezināmas izcelsmes) detaļām un komponentiem.
Kartēm un detaļām-
piem. videokarte:citā veikalā, kur ir mazliet dārgāk, pārdos jums pilnā komplektācijā un ar pieslēgšanu problēmu nebūs.Šajā "iestādē"-lētāk dabūsiet pliku karti, un, lai to pieslēgtu, pirksiet klāt no viņiem vadus un "perehodnikus", kuriem jau bija jābūt komplektā.Rezultāts-maksāsiet dārgāk.
Ja iesiet turp ar savām pretenzijām, tur jūs jau gaida-1001 atruna, vai arī pataisīs par muļķi un nejēgu!

J

A Andris 06.10.2009

Diemžēl kad klienti atved datorus uz mūsu servisu, arī no Vikands(Datorlīzings)...

Jāni jums ir 100% taisnība par komponentēm. Viņi liek nezinamas firmas barošanas blokus kaut kādus heidy vai hedy, salidzinot ar lētu JNC ir vēl struntīgāki. Kabeļus, parejas videokartem vienkārši savāc, nedodod līdzi kad pērk datoru. Negribu pat iedomāties kas notiek ar garantijām.
Nesen uz darbnīcu bija atstiepis puisis kam Vikands pats bija sniedzis garantijas servisu, bet problēmu neatrisināja. Sparkle Geforce 9600gt videokartei bija problemas ar temperatūrām- karšanu. Vikands bija izdarijis pavisam vienkārši-bija noskrūvejis ventilātoru nost un pielicis pabružātu korpusa ventilātoru. Pie tam ventilātors bija pielimets ar izolenti.

A andrejs 19.10.2009

Varbūt kāds zina no kādiem vairumtirgotājiem, noliktavām Vikands iepirka daļas, tagad izliekas pa beigtu un tēlo bankrotējušu, paskaidro, ka garantija ir anulēta, bet tās ir muļķības, viņi nav bankrotējuši un ja arī būtu, kā var būt anulēta garantija, varbūt kāds var palīdzēt?

A Artis 14.03.2010

es pats pirku SIA Vikands datoru, par garantiju runaju es nometnu iela ar Andreju pa letu naudu man palidzeja atrisinat garantijas jautajumus, teica ka vinam esot sakari ar vairumtirgotjaiem, bet nesola ka visu var samainit, video karti man samainaija, domaju ka 5ls nav liela nauda, es nevaru pat isti piesieties viniem, cita firma, un vini nevar nest atbildibu par ieprieksheja saimnieka izdaribam, pie tam paskatijos ka Sia Vikands ir ari parada citam firmam. Tagad zinu ka pats biju vainigs ka nopirku tur kompi, bet ari mans pirktais monitors no SIA TOPO Centrs ari ir bez garantijas jo tadas firmas ari nav un arejais cietais disks no EET RIGA SIA, domaju liela firma - milziga, un ari viss - bankroteja, , , reali neveicas !!! Baac pie visa vainiga ir valdiba!