www.sudzibas.lv Vigo Nesamaksata alga

Vigo - Nesamaksata alga

Es strādāju uzņēmumā un es atstāju savu darbu.
Darba apstākļi ir šausmīgi, īpašnieks ir ļaunprātīgs un mentali nestabils cilvēks. Nav nekādu noteikumu, ne apstākļi, ne cieņu.
Viņi samazinā algu, kā viņi vēlas. Nav oficiāli līgumi, bet tikai aploksnēs, tāpēc nav veida, kā iegūt tos tiesā, lai maksātu jums to, ko viņi nozagt no jums.
Darbinieki nepalik uz ilgu laiku, neviens nevar stradat nepanesama vidē.
Kad runa parr ilgtermiņā darbiniekus, viņi sāk izmanto sankcijas kursu lai jus pati aiziet no darba, lai nemaksāt ekstras.
Īpašnieks ir Lietuvas čigāns - tas viss skaidro.

U

D daiga9 03.08.2015

tiraka patiesiba!!!algas nemaksa, apkrapj stradajosas meitenes!! nu ir uzravies uz nepareizajam, kam algu novilkt! meitenes sametusas zinojumus kopaa-vid ir informets, ari visas parejas vajadzigas iestades ir informetas!Tas, ka ipasnieks ir vienkarsi atbaidos cilveks, ir redzams pie pirmas tiksanas reizes...uz tiksanos tiesa-Virginij!!!