www.sudzibas.lv Viesnīca "Elīna" Potenciālajiem darbiniekiem

Viesnīca "Elīna" - Potenciālajiem darbiniekiem

Nekāda gadījumā, nepiesakaties darbā šajā uzņemumā, ne vienā amatā!!

E

G gkjh 03.06.2009

Kaapeec ? kas tur notiek?

D devo4ka 03.06.2009

Jā, Elza, kas tad tur notiek????Vai viesnīcas īpašnieks ir izvirtulis un uzmācas meitenēm???Nu tad tik ar steigu jāpiesakas, eju CV sūtīt:))))

I Inese 17.12.2009

Saja viesnica jaastraadaa 24h diennaktii 7dienas nedeela. Ja esi pieteikusies uz administratores dabu, tad tev noteikti buus jaapilda arii istabenes, pavaares, apkopeejas, seetnieces vienvaard sakot pilniigi visi pienaakumi. Samnieki nekad nebuus apmierinaati!!! Uz papiira formee kaa uz pusslodzi, un sola maksaat kaa par pilnu slodzi, reaali tu arii sanem, kaa par pus slodzi!!!. Kameer tevi noriiko velu mazgaat vai kaadu citu darbu dariit, saimnieki iet tavaa istabaa un vandaas pa tavaam mantaam. Peec nedeelas saada darba liekas, ka esi bijis nevis kalpotaajs, bet gan vergs. No turienes esot arii aizmukusi darbinieki.

B Bijusī darbiniece 12.03.2010

Visu ko savā komentārā ir rakstījusi Inese ir absolūta patiesība, un pat vēl trakāk. Netērējiet savu laiku, nervus TAS NAV TĀ VĒRTS, lai tevi visu laiku uzskatītu par zagli, lēnu, neprašu, rakātos tavās mantās, meklējot vai neesi kaut ko nozagusi, runājot ar tevi paaugstinātā tonī kā ar pēdējo niecību.. ā jā es ruāju pretī, man sasolīja pat ar mietu. ..
Laiki ir grūti, nav darba... ja strādāsi šeit tev būs darbs, smieklīga samaksa un nulle cieņas!!!

H HugoDjego 12.03.2010

Nu briesmīgi...

E es 21.06.2010

Inese - nu pilnīgi vārds vārdā. No tevis izspiež pēdējo elpas vilcienu un vienalga nav labi. Saimnieks meitenēm vienkārši Bļauj virsū. Nekādas cieņas! Kā pret suni! Cilvēkus viņš dala kategorijās - zemāk stāvošie (strādnieki) un līdzvērtīgie.
Tur apstākļi ir tik briesmīgi, ka meitenes mūk no turienes - pat atā nepasaka. Nebrīnos, ka katru nedēļu tur ir jauns administratots. Ja gribat sačakarēt veselību un garīgo, tad uzpriekšu, Bet - no sirds NEIESAKU strādāt šajā viesnīcā par administratori. Tiešām

S sandra 29.07.2010

Pilnīga taisnība.
Dars tur ir vergošana 24 stundas diennaktī bez atpūtas, per tevi izturas necienigi...
Darbinieki strada bez jebkadiem dokumentiem, ligumiem, jo mainās katru dienu - no rīta atnāk un līdz vakaram jau saprot, ka darbs ir briesmīgs.
Man bija tada situācija, ka mums 2atā bij jātiek galā ar visiem darbiem, ko reali būtu jādara vismaz 5iem darbiniekiem.

Z Zane 12.10.2010

Es to pašu. :) Neko jaunu nepateikšu. Pati izturēju 3 dienas.

Vēl NAV pat jāmēģina pieteikties viesnīcā ""Elizabete Hotel'' Rīgā (Dzirnavu 2 un Elizabetes 27).

Tās ir iestādes, kurās savā dzīvē esmu jutusies kā vergs. Un tas NAV pārspīlēti teikts, kaut arī nezinātājam izlasot, tā varētu likties.

K kārlis 12.01.2011

paskatieties kadas te atsauksmes.drausmigas.

L Labas zāles 17.05.2011

Pavasarī, kad no ziemas miega lien laukā odzes, vajag kādas 10 saķert un palaist viesnicā.Neviens taču nezinās to skaitu, un tas sagādās vislielāko jautrību gan apmeklētājiem, gan saimniecei.Uz rudens pusi, kad lapsenes savilkušas lielus pūžņus, naktī vajag vienu tādu ielikt skaistā papīra kārbā, un kaut kādā veidā nemanāmi nogādāt viesnīcā, kad kārbu atvērs vaļā, būs liels efekts.Vēl var katrā istabiņā, izcelt puķes ārā, un piedirst puķupodā, būs jauks aromāts.Tie visi ir seni tautas līdzekļi, no vecmāmiņas pūralādes!

M Maija Terentjeva 30.01.2013

Jā tiešām viesnīcā "Elīna "IR VERGA UN SUŅA DARBS.Administrators ir-veļasmazgātāja, gludinātāja, istabene, pirtniece, sētniece, apkopēja, dārzniece.Ziemā sniegs jākasa līdz asfaltam, vasarā jāpļauj zaļa zona.Visi šie darbi vienai administratorei, par 8Ls, diennaktī un 7 dienas nedēļā.Saimnieki rupji, nekaunas klientus un bļauj pilnā kaklā ja kas nepatīk, Šausmīgi!
Tādu slodzi tikai Zilonis var izturēt.
Sociālās garantijas arī nav-slimības lapu neatmaksā, atvaļinājumu arī neatmaksā.
Viesnīcas gultas veļa ir tāda -gludinot bail pastiept lai neizjūk.
Banketos administratore vēl ir viesmīle .Mīļās meitenes neejat strādat uz Elīnu-TAS IR VERGA DARBS!
kolektīvs arī šausmīgs-pārdevēja(Viena blondīne), TIKAI ZIN KĀ AIZ MUGURAS SŪDZĒTIES UN APRUNĀT.Arī bārmene gados sieviete(īsiem tumšiem, pabalinātiem matiem)-KOLĒĢES GATAVA ""noēst"ja tikai varētu.TAS KO RAKSTA PAR ""Elīnu""IR TAISNĪBA

M Maija Terentjeva 30.01.2013

...un vēl...Saimnieks darbiniekus neatzīst par sev līdzīgiem.Pirmo reiz cik esu strādājusi pie darba devējiem-tādu attieksmi pret darbinieku redzu pirmo reiz...
Saimniekiem nav ne pieklājības normu, ne etiķetes...īsts vergu tirgonis.
Es par darba tiesību pārkāpumiem esu iesniegusi Darba inspekcijā, jo algu makā par administratores- istabenes darbu 0, 26 santīmi stundā.Ziemā kad sniegs jātīra tāda darba samaksa nav adekvāta, sniegu tīrot esi tā pārguris ka kājās nostāvēt spēka nav-bet vela jāgludina, jāmazgā, numuriņi jātīra, pirts, sauna jākurina...u.t, t
un par 0, 26 santīmiem stundā.
Kad nāca VID audits darbiniekiem bija jāklusē-neko lieku nevarēja teikt.
Nelikumīgas ir kvīšu grāmatiņas klientiem...Paskataties-ka neviena nav VID apstiprināta, nav virsū zīmoga, kā tam vajadzētu pēc likuma būt.Un kā Raita Feldmane var pieņemt darbā darbinieku ja darba devējs ir Ervīns Feldmanis.Kā Raitas kundze var parakstīt darba līgumu dēla vārdā?Cik esu uzzinājusi ka šādi darba līgumi nevar būt.Es pati esu uzņēmuma vadītāja un mums darba līgumam bij jābūt standarta -tā kā to prasa Latvijas un ES likumdošanā.Lienes 43 visas mājas nav VID norādītas un arī Lienes 12, vasaras sezonā...Šeit ir darbs attiecīgajām iestādēm-pārkāpti likumi...

L Liene Semenk0 07.03.2013

Mēs ar mammu piekrītam Maijai tur patiešām tādas lietas notiek.
Saimnieki ir īsti vergturi kā vidus laikos. Raita staigā un iezīmē istabas un pārbauda administrātores naudas maku. žēl kannesanāca viņu pieķert jo savā maciņā biju ielikusi zagļu ķeramo krāsu bet kāds bija jau izpļāpājies. Ziedonis pēc nummura atbrīvošanas ošņā palagus vai klienti ir nodarbojušies ae sexu vai nē. Darbinieku istabiņā pa dienu iet baudīt somas pat nekautrējās rakāties par apakšveļu un higēnas piederumiem. Labāk lai paskatās sevi.
Arī elektrību zog un arī gāzi kad atbrauc kontrole tad pēkšņi atslēgas ir mājās.
Labāk graust sausu maizi nekā vergot tur par kapeikām un vēl uz tevi skatās un izturās kā pret zagli.
Diez vai Ziedonis var ko pamācīt savam radiniekam Intaram Busulim kā vadīt uzņēmumu, kurs atrodas Talsu viesnīcā un ir augstā līmenī

A Administrators 15.07.2013

Interesantas atsauksmes! Arī es esmu strādājusi šajā uzņēmumā. Pirmkārt, gribu teikt, ka ir jāmāk par sevi pastāvēt un, ja esi sevi pierādījis kā labs darbinieks, tad ar tevi rēķinās. Saimnieks bļaustās, bet tas ir vecums, nogurums un nervozitāte, kas liek par sevi manīt. Saimniece ir lāga sieviete, bet arī ļoti nogurusi un pārstrādājusies. Otrkārt, kolēģi ir dažādi - viena maiņa ir ļoti laba, bet otra ir tāda kā nu ir, bet atkal jau tas pats, ka PAR SEVI ir jāmāk pastāvēt un neļaut sev kāpt uz galvas. Treškārt, par darba apjomu un samaksu runājot, darbs ir daudz, bet vai tad ir labāk sēdēt četrās sienās un blenzt pa logu, nevis strādāt reālas lietas? Šī ir maza viesnīca un te nav tūkstošiem cilvēku katru dienu, lai vajadzētu administratoram visu laiku sēdēt kabinetā. Samaksa vienmēr varētu būt labāka, bet te vismaz ir skaidrs, ka, kad beigsi savu maiņu, tad arī saņemsi algu, nevis kā ir citās vietās reizi mēnesī un tad vēl nezini vai saņemsi. Nu nekādi arī nesanāk 26 santīmi stundā, bet gan 80 santīmi vai istabenei pat 1 lats stundā. Reāli zinu, jo tādu algu saņēmu. Un vēl nav jau jārēķina 24stundas, jo naktī tu tāpat guli, vienīgais, ka, ja kāds zvana, vai ierodas, tad tev jāceļas, bet tas jau nenozīmē, ka darbs ir 24h. Ceturtkārt, par biežo darbinieku maiņu runājot, es domāju, ka pirms tu piesakies darbam, tu vispirms tiec skaidrībā vai tu gribi strādāt, vai tikai slinkot. Jebkurā darba vietā ir jāstrādā un apjoms ir tāds kāds nu ir katrā vietā. Vispār jau arī īpašnieka dēls strādā viesnīcā un dara visus nepieciešamos darbus, sākot ar istabenes pienākumiem līdz remontstrādnieka darbiem. Piektkārt, par nelikumībām lai spriež tie, kas pārzin visus likumus pietiekamā līmenī - es diemžēl neesmu speciālists likumos, bet līgums ir normāls un Raita to var parakstīt, jo viņa ir Elīnas vadītāja.
Katram ir jāspriež pašam gan par sevi, gan par darbu, ko gribi veikt, gan par iespējamo pieredzi, ko var gūt strādājot dažādus darbus.

R RitaR 11.04.2014

Arī es strādāju šajā viesnīcā, palasiju jūsu komentārus un secināju ka esat galigas duras, ka nēesat smagi strādājušas, nevajag iedomāties un sacerēties ka sēdēsiet baltā krekliņā 2 stāvā un pa logu skaitīsiet kaijas, vjaga strādāt, nauda ir jānoplna uz paplātes neviens nepienesīs.
Par saimniekiem - katram ir savs viedoklis, cik cilvēku tik raksturu, nevajag pa visu pasauli ķengāt, vainot saimniekus, visi darbi ir padarāmi .
Par blondajām krāsotajām kolēģēm jūs atbraucāt strādāt nevis sev draudzenes meklēt.
Pašas vainīgas turiet muti ciet un viss būs kārtībā klusēšana ir zelts !
Ja negribat strādāt, sēžat mājās, skaitiet savus putnus, nevainojiet ne saimniekus, ne kolēģes, ne citus, bet pašas sevi.
Ar cieņu !, lai veicās ;)

Adminstratore, istabene Rita ; )

ko tad nepaliki strādāt/

I Ilona Stirna 06.06.2016

Ko tad tu Rita nepaliki tur strādāt?

E elina123 05.07.2014

Pietam veeel viss buuus javeic par 100eiro meenesiii, smiekliiigi. Vecie eeermi, , , pashiem maaaja taaada..kaaaapils a visu laiku zeeelojas ka nauda naw...un brauc ar jaunaako audi dzipu, , , raspizdzelas sami

M Murkšķītis 07.02.2016

ilgi lasīju visus komentārus, nu redz kur izlīda patiesība, vairāki komentāri no viena cilvēka sarakstīti. Redz kur izlīda patiesiba, tik rupji izsakās sabiedrībā tikai sevišķi zema intelekta sieviete. Tad nav brīnums, ka saimnieks bļauj. Jo ar tādu prāta apjomu visdrīzāk staipās, nevis strādā. Gan jau zādzības novedušas saimnieku pie vēlmes pārbaudīt darbinieku somu saturu. Mēs bijām vienā viesnīcā uzstādījuši kameras- viesu apzagšana bija mazākais, kas tur notika. Iemācieties godīgi strādāt, tad mazāk vajadzēs sūdzēties par apstākļiem

G GitaBe 11.07.2014

Un ir atkal jauna vakance! Nav brīnums, ka steidzīgi meklē, atkal darbinieki mūk. Neuzķeraties!

D darbiniece43 07.02.2016

Atvaino! Diemžēl " uzķēros" un šobrīd šeit strādāju! Neredzu nekādu problēmu šeit strādāt un nav neizdarāmu darbu. Vienkārši, ja cilvēks nav pieradis strādāt, tad viņam visur viss liksies slikti un neizdarāmi.
Un, runājot par saimniekiem, viņi ir atsaucīgi un neliek darīt darbus, kas būtu pāri maniem spēkiem!
Tā kā, mīļie cilvēki, nežēlojieties, strādāt nekad nav bijis viegli!

I Ilona Stirna 06.06.2016

man liekas ka sen jau nestrādā

Z zaļumnieks 11.08.2016

Lūdzu izteikt savu viedokli zinošiem cilvēkiem par attieksmi pret darbiniekiem viesnīcā "Elīna" pēdējā gada laikā.

Z Zuze1991 16.08.2016

Strādāju tur jau visu vasaru, daudz kas mainījies. Vairs nav tā ka iepriekšējas sūdzības... Saimnieki maz kontrole, izdari darbu ej mājas, darbs gan jādara kārtīgi.... Ja atrod ka darbs nav padarīts kārtīgi ir kāda vārdu parmīšana ar saimniekiem, bet tas jau tikai normāli, kārtībai jābūt. Maksa adekvāti, ari nodokli tiek maksāti, esmu istabene... Vienreiz gan bija gadījums kad neatnāca vel viena istabene un nācās strādāt vienai visu dienu darba bija daudz bet kaut kā tiku gala...