Valmieras Slimnīca - attieksme

Silti iesaku apmeklēt valmieras slimnīcu, jo tur jau strādā "VISLABĀKIE SPECI''. Bērnam sākās kakla iekaisums, domājām drošības pēc aizbraukt parbaudīt jo ģim.ārsts ir citā rajonā. sākums ideāls, piereģistrē, pagaidi stundu atnes termometru, pēc stundas ari ārsts parādās un sāk stāstīt ka mūsu ģim. ārsts nepareizas zāles izraksta, vēl stundu jāgaida rengens, tad izrādās ka ir tikai 1 kapeļņica kuru jāgaidavēl nez cik. pajautājot kad beidzot kautkas notiks, visi esot šausmīgi aizņemti un ja kautkas nepatīk vajag maksāt par privātu attieksmi un ja nepatīk varot arī aizvākties. 4stundu laikā uzzinājām ka ir laringīts

J

č ČangalsPleška 26.03.2011

Pobivali bi vi ljuboj boljnice Evropi, klanjalisj bi na6im vra4am! I 4 4asa, pokazalisj bi s4astjem, 4o tak bistro!

E Eseessesesesesees 26.03.2011

Ko tu tur Cangal par 'Evropas' slimniicaam muldi, tu tak' no savas gerevnas nekad ara izliidis neesi...?!?

č Čoms 26.03.2011

Tu vecā kaza tur nedirs, sanarkojusies esi, vai?

K Katt25 26.03.2011

Piekrītu Čangalam, jo ir bijusi pieredze ar Austrālijas ārstiem, ieradāmies 9no rīta bet prom tikām pēc septiņiem vakarā. Un tas viss tikai tāpēc ka vajadzēja uzlikt divas šuves:((
Izlaidušies esam mēs nevis mediķi. Tas pats ir veikalā tur viņi stāv un gaida neviens nekliedz un nepārmet pārdevējam.

E Eseessesesesesees 26.03.2011

Bez rupjibam nevaram iztikt, Com? Vispar jau Cangalim rakstiiju, bet tev laikam niki sajuka. Atbilde gan pienaca zibeniigi, tu vispaar no kompjutera atej?

č Čoms 26.03.2011

Brīvo laiku reizēm pavadu pie datora, bet kas tev devis tiesibas dirst visiem uz galvas?Visvairāk mani uzjautrināja vārds "atej".Un Čangalis, starp citu, ir meitene!!!

E Eseessesesesesees 26.03.2011

Cangalim vispaar ir probleemas ar identitaati - te Cangals Pleska, te Zinaida, te Coms, te manu niku Eseseseseseseses lieto...Probleemas cilveecinjam aciim redzamas, es censos buut saprotosa un ja nu akuraat cilvis nemurgo, tad neko arii nesaku...

E Eseessesesesesees 26.03.2011

Un nevis 'Brīvo laiku reizēm pavadu pie datora', bet visa tava dziive paiet neatejot no datora, ielogojies da jebkuraa teemaa un visur tavi nesakariigie slimaa zirga murgi ir prieksaa - GET A LIFE!

č Čoms 26.03.2011

Problēmas ir tev pašai, pārāk esi sanarkojusies, un tev jau rādās no viena veseli četri.Tā jau ir nopietna diagnoze, brauc meitiņ, paārstējies.Par to liecina jau tas fakts, ka pati nezini, kāds tev niks jāraksta, ja netici, izlasi pati.Ja tev ir niks Eseseseseseseses, kāpēc lieto niku Esesesseseseseseses?

č Čoms 26.03.2011

Tevi gan laikam ar varu kāds ir piesēdinājis pie datora, un liek rakstīt visādas muļķības.Kas attiecas uz mani, tad domāju, ka laiku īsināt, sēdot pie datora un rakstot komentus ir labāk, nekā dzert šnabi un bendēt veselību.Ja tu neko gudrāku nevari pateikt, ej labāk izgulies, jo ir teiciens, ka dzērājs izgulēsies, muļķis gan nē.

D Daina 26.03.2011

ar tam slimnicam laikam ta ir -- vajag gaidit, gaidit, gaidit, nav brinums .

S spodris 26.03.2011

totāli idiņi šeit komentē un murgo - apmieriniet tač sevi lohi :))))))...

X XXX 26.03.2011

Protams ka slimniicaas ir jaagaida.
latvijaa veel ir laba veseliibas apruupe.
Tai pat Anglijaa, ja tev nav zelta apdroshinaashana tev virsuu neskataas.
Piekriitu Katt25 ka latvieshi ir izlaidushies un ja kautkur jaapagaida vei bez rindas nepalaiz uzreiz auro kaa gadu nedabuujushi.

Z Zane 16.04.2011

Katram jau sava slimība liekas tā svarīgākā, bet protams, ka tas ir gadījums, kad jāiet pie ģimenes ārsta un muļķīgi cerēt, ka slimnīcā visi uzreiz skraidīs tev apkārt! ne Valmierā, ne citā slimnīcā! Savādāk būtu, ja tas apdraudētu dzīvību, bet šinī gadījumā tacu tā nebija!

V Vlada 27.06.2017

nu nezinu es kad ar mazo biju uzņemšanā pāris reizes (protams naktī) kā arī varbūt tādēļ ka bija mazāk par gadiņu un otrajā reizē gandrīz divi mūs ātri pieņēma un visu izdarīja. Pret bērniem tur daudz maz labi kas priecē