VIKANDS

VIKANDS (datorfirma)- neperciet neko!!!!Neielaidieties ar viniem nekados darijumos, pilniga cilveku mulkosana, Pagajuso gadu iegadajos kompi,likas letak. Iekritu! Driz nospraga cietais. Uz cieta garantiju iedeva kaut kadu atjaunoto cieto , kas grab vien garbesana....ari pele atteicas, jaunu nedod. Saka, ka neesmu pie viniem pircis, laikam atradis esmu. Taja kantori uz cilvekiem blauj ka uz pedejiem suniem. Izturas it ka tie, kas pie viniem kaut ko nopirkusi, butu kaut kadi mulki un nejegas. PASI TADI!!!!

R Ruta 10.10.2003

Kupila kompjuter v VIKANDS, oni mne srazu prodali komp s plahoi RAM, kotorij nado bila manualno doma 4erez BIOS konfiurirovats 4tob komp rabotal. vot Odna3di komp nevklju4alsa - povezla ego po garantii v Firmu Vikands, a oni 3 nedeli derzali v remonte komp - i potom toljko skazali 4to peregorel processor- raskalolsja, ja kone4no ska3ala 4tob pomenjali po garantii, a oni menja poslali ..... skazali 4to po garantii processori nemenjajutsa, - tak ja 2 mesjaca bez kompa 3ila, 3dala kogda oni pozvonjat i ska3ut - zaberajte komp - a ne4ego nebilo, vot i zabrala sama u nih bez processora, kupila v drugoi firme , postavila i vsjo vporjdke - pravda vsja informacija katorija bila na HDD bolshe nebila dostupna - navernoje oni vsjo sterli, ili pomenjali ego (HDD) . esli hotite normaljnij komp - v VIKANDS v 3i3nje nepokupajte. Pidarasi takije

M men 17.12.2007

bitj takogo nemozet, 4tobi procesori po garantii ne menjalisj. a to 4to po garantii lezal komp 3 nedeli, to kak vi dumaete, 4to vash komp toko odin v servise? togda mogu posovetovatj sjezditj kupitj v elkore komp i otdatj po garantii, budete zdatj i ne mesjac i ne dva. tak 4to ne4ego tut obvinjatj firmu. sami dolzni ponimatj. skazem kogda u vas lomaetsja mashina, vi priezzaete v serviss i vas srazu berut i vse delajut??? vedj po zapisi ili govorjat kogda priehatj???

L Laura 31.07.2009

Po krajne mere u men'a vs'o protivopolozzno:
kupila komp v Vikande (na Mezza ulice, vozle RTU), cherez 1.5 goda nachal restartirovatca. Otvezla v Vikand - da, on tam prostajal mes'ac, t.k. po garantii, no zato pomen'ali vse detali, krome HDD (t.k. v n'om ne bilo problem), shtob tol'ko u men'a komp rabotal !!! - i vs'o po garantii :)

A andrejs 30.09.2009

Es šī gada sākumā pie SIA "Vikands" nokomplektēju jaunu datoru. tagad kaut kas ir nobiris, tagad zvanot uz garantijā norādīto telefonu 267611475 Rīgā, Nometņu ielā 6 man paskaidroja, ka SIA "Vikands" ir bankrotējis, viņu vietā tajā pat adresē ir SIA "Datorlizings", kur strādā tie paši darbinieki. Man paskaidroja, ka sakarā ar to, ka SIA "Vikands" ir bankrotējusi, mana garantija vairs neskaitās... būtībā sanāk, ka tas ir tas pats kantoris, tikai ar citu saimnieku un izskatās, ka tādā pat garā turpina cilvēku apčakarēšanu, esiet uzmanīgi un izvairieties no šādiem kantoriem...

A andrejs 30.09.2009

Es šī gada sākumā pie SIA "Vikands" nokomplektēju jaunu datoru. tagad kaut kas ir nobiris, tagad zvanot uz garantijā norādīto telefonu 267611475 Rīgā, Nometņu ielā 6 man paskaidroja, ka SIA "Vikands" ir bankrotējis, viņu vietā tajā pat adresē ir SIA "Datorlīzings", kur strādā tie paši darbinieki. Man paskaidroja, ka sakarā ar to, ka SIA "Vikands" ir bankrotējusi, mana garantija vairs neskaitās... būtībā sanāk, ka tas ir tas pats kantoris, tikai ar citu saimnieku un izskatās, ka tādā pat garā turpina cilvēku apčakarēšanu, esiet uzmanīgi un izvairieties no šādiem kantoriem...

A arr 26.07.2010

Отличный магазинчик, хороший мастер работал.. цены лучшие в городе были, хз как сейчас.. 6 лет являлся клиентом, всё отлично..

A abcdefg 16.08.2010

Nu nu, mums te rajonā daudziem kompji no vikanda griežās jau 3 -4 gadus :) vienīgi man nobeidzās cietais disks 80 gigas, bet pārejais, joprojām strādā labi, vienīgi, kad sencis pirka athlonu gaju lamāties, jo nez kapēc bija bluescreen bļavu kā traks davai mainat nost to detaļu kam konflikts !!! - Ta kaa nekaads vakarejais frukts iisti nebiju - shie nemaz nemeginaaja atd1r5t man daudz pretiii. Nebija jau slikti laikam paveicas - jo nedauz zinošaks cilvēks, jo grūtak iesmērēt - be nu labi vien ir pārejais detaļas savu garantijas laiku noduku;sas .

E Edgar 24.10.2010

let tak 5 tochno pokupaju i obnovlaju sebe komp - NI KAKIX PROBLEM netu, bivali melochi otnosil za 3 dnja delali bez problemi, a te kto zhaljutsja skazhu tak - esli ruki rastut iz zhopi, to eto nogi !