VW centrs

nekad negriezieties VW centraa -autoservisaa Krasta ielaa- attieksme pret klientiem, galvenokaart privat ir slikta, cenas augstas, nesen veicu motora diagnostika, piedaavaja samainiit sveces, (bija uzliktas jaunas Bosh,un pirms tam apmeklets cits ne tik grezns serviss), ne izdrukas par paveikto , ne paskaidrojumi par paveikto nebija dotas, bet samaksaaju 17Ls.Par ko?VW centrs- GOVNO! KAL!Pilniigi suudi!!!

X

B bbbbbbbbbbbbbbbb 25.12.2009

noperkot kautko, dargu ar to pasu jus palekiet atkariba no viniemun vini to zin, un izmanto to.

1 1983 15.05.2010

Дебилоид - "дебилоподобный", похожий на дебила, сделанный по образцу и подобию дебила. Вполне возможно, что слово содержит намек на происхождение того, кого назвали дебилоидом - поскольку дети наследуют черты родителей, сделаны по их "образцу.

A aiai 22.10.2012

Pilnīgi piekrītu autoram. Oficiālais VW centrs (vismaz Krasta ielā) ir sliktākais, debīlākais auto kantoris:
* atdodot auto pēc servisa pilnas diagnostikas un apkopes (+ bremžu kluču, siksnas un abs sensoru maiņas), uz veidlapām tiek ierakstīts nepareizs mašīnas nr., kā arī auto ir vaļā durvīm un nekārtībā
* nekādu ierakstu servisa grāmatā
* nekādas uzlīmes vai redzamas atskaites par padarīto
* uz mājaslapas formām un e-pastiem neatbild - tātad arī uz jaunākajām tehnoloģijām darbinieki ir uz Jūs
* (pēc darbinieka runas) uzņēmums ir spējīgs iegūt visu informāciju no Vācijas centriem par auto, bet nevar ielikt tur savu info. par padarīto - tad vismaz būtu info. pievienota rakstiskā formā divās valodās (lv un ang), bet taa vietā ir neprofesionāli un pavirši izprintēts čeks ar virspusīgiem defekta nosaukumiem
// P.S. mani fascinē, ja sūdzība tika iesniegta JAU 2007. gadā - tātad šie slīmestu un deģenerātu darbinieki JAU 5 gadi VW centrs Krasta ielā nav mainījušies.

Dannii Disaster 22.10.2012

Manam braalim ir 3 gadus vecs VW. Bijam tur kopaa kaadu gadu atpaklj. Mjaaa, par to naudu, ko vinji prasa par remontdarbiem/diagnostiku, attieksme gan vareetu buut labaaka. Ja pareizi atceros, par datordiagnostiku 20ls panjeema.

Zveers tagad tiek remonteets privaataa autoservisaa - braalis ietaupa daudz naudas un sanjiem to pashu kvalitaati. Nesen taisiita datordiagnostika - 5ls.

Vispaar nesaprotu cilveekus, kas brauc uz tiem glauniem servisiem. Vai tieshaam naudu nav kur likt, ka varat atljauties to daavinaat?

S Skiner 06.02.2014

Biju VW krasta ielā nu jau trīs reizes.
Pirmajā, kad tikko nopirku auto aizbraucu nomainīt eļļu, filtru un t.t. Viss patika - nomainīja visu ko vajadzēja un kas patika noskaloja auto. Kopuma bija - 120 - 140Ls. Mani viss apmierināja.
Otrajā reize nobraukums prasīja nomainīt zobsīksnu un detaļas. Pēc manām domām diezgan nopietns darbs. Cena ap 300Ls. Cerēju ka mašīna būs protams tīra - bet nekā:(((. Taisnojās, ka baigā rinda - nepaspējam. Biju apbēdināts(samaksa divreiz lielāka, bet skalošana nepienākas).
Trešajā reizē - nupat mainīju spararātu(detaļu pirku pats), nomaiņa 225EUR - atkal nekā. Skaidrošana - vakarā nepaspējam(to es varu vēl saprast). Pateicu nomazgājiet tagad(no rīta) - nav skalotāja skaidro man. Izteicu pretenziju info centrā, bet šie man - jums taču paskaidroja kāpēc nenoskalojam, ko jūs vēl gribat!!!Palūdzu sūdzību grāmatu - NAV!!!
Esmu ļoti neapmierināts ar administrācijas darbu - bija arī ilgi jagaida kamēr pieņema auto(rindas nebija).
Secinājums sekojošs - prezentē sevī, ka diezgan labu un kvalitatīvu servisa apkalpošanas vietu(Wi-fi; bezmaksas augļi;žurnāli), bet īstenībā ne ar ko neatšķiras no garažas servisiem.
Būs jāmēģina cits serviss.
VW Golf 2.0TDI 2010g.

F FreijaZ 11.04.2017

Lūk kur pierādās vienreiz nāc klientam pretī un izdari kko papildu patīkamu aiz laba prāta, bet pretī saņem sūdzību! Kauns par šādām personām!