ParexBanka

LJUDI!!!!!PAREX BANK-4astnaja lavo4ka,esli ne hotite poterjat svoi dengi i popast v kredit bez vashego vedama,TO NE OTKRIVAJTE tAM S4ETA-eto opasno.u menja est ne odin primer

O

U uhh 30.04.2003

Nu tak ty eti primery i davaj, a ne goloslovnyj bred! I my posmotrim, naskoka oni "opasnye".

I inga 29.04.2004

Es janvaarii panjeemu krediitu, man nav nekaadu probleemu. maksaaju procentinju un dziivoju laimiigi, nav nekur jaaiet, piesleedzies internetbankai un uz priekshu... Arii nokaartoja man aatri, internetaa aizpildiiju iesniegumu, shie saskanjoja, aizvedu izzinju un peec 4 dienaam karte ar naudu bija gatava... taa kaa es esmu ljoti apmierinaata, njemot veera pieredzi ar citaam bankaam...

M Maris 16.08.2007

Ja ir sūdzības par bankas darbību var:1. Griezties bankā ar pamatotu iesniegumu un 100% ja ir bijusi bankas klūda to izlabos un klompensēs zaudējumus ja tādi būs.2. Var griezties komercbanku asociācijā;3. Var griesties FKTK (Finansu un kapitāla tirgus komisija).