www.sudzibas.lv Sony Playstation 2 Maksā dārgi, lūzt ļoti ātri!

Sony Playstation 2 - Maksā dārgi, lūzt ļoti ātri!

Sveiki visiem gribu jums pateikt to kas grib pirkt Sony Playstation2 (PS2)!! Labaak nepeerkat to meeslu!!! Vinniem ir viens liels defekts maksaa druumi daargi un luuzt vinnss arii aatri!!! Vinnss paarstaaj lasiit diskus!!! Pietam ja vinnss jums ir atkodeets!!! Sony paarstaavis vinnu nenems taisiit ja protams vinni passi jums to neatkodees pa labu sumu!!! Bet ja tu esi jau iekritis tad tu ado kaadai darbnicai uz remontu vinni pirmoreizi sataisa iedo garantiju uz 2 meenessiem???!! Vinnss var tik pat nenostraadaat!!! Un tad piennem atpakall un saka lai tu gaidiitu kad to sataisiis paiet 2-3 meenessi!!! Un tu jau pats atnaaksi un pannemsi savu PS2 un naudu!? Viss triks ir tur ka tavas detallas aiziet tam cilveekam kas bija pirms tevis jau atnesis savu PS2 un tu paliec bez nekaa!!! Bet vinni uzvaarijaas gan uz remontu sumu ko samaksaaja cilveeks par saremonteeto PS2 un uz manaam detallaam kuras ielika citaa PS2 un man taas sliktas!!!!:(( Varu pateikt kur nenest ja vajag!

P

G gita 13.10.2003

Bet protams. Tie Playstation 2, kas tiek pārdoti piemēram Elcorā tiek sūtīti no Krievijas, kur višus jau atkodē. Kādu garantiju gan viņi var dot? Mēs pasūtīsim caur paziņām pa taisno no Krievijas un pa 2x lētāku cenu.

R rūta 04.07.2006

Es vēlos pirkt otrā PlayStation orģinālos cd.

T TuriK 19.12.2006

LJUDi ja kupil v elkore Sony PS 2 PLS skazite gde mozno otkadiravatj ee

S SERGIO 21.02.2007

Nesaprotu priekš kam vispār Sony PS ir vajadzīgi ja par to pašu cenu var paņemt PC ar daudz plašākām iespējām

E Edgars 01.09.2007

Cilveeki paliidziet, kaa iisti ir arto speeleeshanu onlainaaa???

R Raitis 14.11.2007

Tauta palidziet! kurs zina kur var atkodet playstation2, man bralis atveda no irijas un vins nenem preti musu dikus

J jānis 16.11.2007

Kur var iegādāties viak kurš pārdod ps2 spēles

S SpicaiS 05.03.2008

LOL tas kad tavs PS2 bija miskaste nenozimē ka visi tadi ir!! Tev nebus sludinat ko citiem pirkt ko ne...

Z Zaubers 20.10.2008

Jau 3 gadus diendienā spēlējot viss ir čikiniekā.Strādā kā jauns.Būs tev autor brāķis trāpījies.Nevajag arī pirkt atkodētos.

K kautkaa 20.10.2008

Ja centraltirguu nopirki atkodeeto, tadu gan var iegrabties ne pa jokam. Ari atkodeet centraltirguu man ne visai gribetos... Tev vnk trapijas sudsa kaa, ta pat kaa jebkuraa prece medz gadities slikta. Ta kaa, pasam PS2 kaa tadam nav ne vainas. Kad pirms daudziem gadiem pirku sev SEGA, ari trapijas brakis, kas atri saluza un tur, kur bija noradita adrese garantijas remontam, bija kaut kadas garazas. Pirku es to SEGA tirgus kioskaa. Pec tam man bija SEGA, kas gaja ilgi un dikti un bez jebkadam problemam. Tas pats ar PS. Tirgu nedz pirkt var to, nedz atkodet...

V vienstāds4uvaks 11.01.2010

Jā...pēterim laikam gadījās brāķēts ps2. Tā gadās. Bet nav jau tā, ka visas konsoles ir ŠAUSMĪGI dārgas un ātri lūzt. Jā, ja aiznesīsi savu ps2 kaut kādam pašmāju kodētājam, tad beigas būs tavam ps2. Atkodēšana samazina ps2 dzīves ilgumu, bet pa to naudu, kuru jūs tērējāt, pērkot oriģinālās ps2 spēles, varēsit salabot savu atkodēto ps2, kad viņam būs kāda kaite, vai nopirkt jaunu, kad jūsu ps2 mūžš būs aizritējis. Tā kā...samaksājiet kādus 15-20 latus vairāk par kodēšanu pie droša meistara, nevis sēžat ar sabojātu ps2. Domājiet, pirms nesat ps2 kodēt, un tad jau būs ok. :)

O osis 11.01.2010

Puika jau ceturto gadu drillē pleisi, pirms 2 gadiem aiznesu atkodēt, nu nav nekad problēmas bijušas, pats no neta spēles rakstu un iet bez problēmām !!!

K krabis 27.06.2011

Ew kas pa wainu manam pleisim 2. Ielieku disku lādējās parādās brsowe un tāsistem uzpiezu broswe parādās tikaij atpiņas karte...Nedomāju, ka pleisis ir nosprādzis.Laigan normāli strādā3 gadus.Īsti nezinu no kurienes vests.bet arī bija atgodēts.Pēctam gribu paspēlēt un sāk rādīties.Gribētu uzināt, kas ir pa vainu un kur ir remonts?Vai tā ir diska vaina?

K Kristaps 13.10.2011

Piedod mazais, bet ja Tu "atkodē" konsoli, Tu automātiski zaudē garantiju. Vienalga, vai Tu atkodē "elkor", "sony" (viens un tas pats) vai centrāltirgū. Ja tu lietosi savu konsoli saskaņā ar garantijas noteikumiem, viņa arī Tev atbilstoši kalpos. Man un nākamajam cilvēkam, kurš no manis nopirka kalpo vēl šodien. Nu tagad jau kādi 7 gadi būs... Pie tam, esmu zirdējis, ja aiznes uz normālu vietu, Tev arī normāli atkodēs. Pajautā publikai, kur tādas vietas var atrast! Jauku dienu un vispār, labāk ej sporto!

P plox 13.12.2011

Reali jau atkodetajiem ari rodas problemas, mans ari nelasa diskus, vins ir atkodets es nezinu pat vainu jo neko nebiju aizticis vinam, nakamaja diena peksni nestradaja.

T ToPlox 13.12.2011

Vajadzēja atkodēt normālā vietā, kur būtu vismaz mēnesi garantiju iedevuši. Bet tā gan jau ka disku vaina ir, jo tas, ka ps2 ir atkodēts vēl nenozīmē, ka viņš lasīs visus slikti uzceptos vai saskrāpētos diskus. Manai kastei ar bija pretenzijas pret daudziem diskiem (jau pēc atkodēšanas).

P plox 13.12.2011

Ja bet reali vins lasija tos diskus tagad liku visus pec kartas un nelasa.
nezinu gluzi kur ari varetu salabot.

P plox 13.12.2011

Man jau laikam lasitajs ir beigts tapec ka rada tikai to sony playstation 2 startejumu un tad pec tam melna bilde.

T ToPlox 13.12.2011

Vari mēģināt Bērnu Pasaulē (nu skatoties kāds ražojums), vismaz man tur ļoti smuki viņu i laboja i atkodēja. Meistars tur arī izstāstīja un pat nodemonstrēja kādus diskus var likt, lai nebūtu pēc gada lasītājs beigts. Biju pārsteigta cik nemanāma švīka diskā var milzīgu skādi sadarīt.

P plox 13.12.2011

Ta jau ir. Cik tas varetu maksat?