Dual

Neatsaucaties uz DUAL reklamam! Vinji pardod tadus mobilos telefonus, kurus razhotaji met ara bet shie uzperk lai Latvija pa dargaku naudu pardotu! Es pats iepirkos tur un tagad to nozheloju! telefons gljuko, to nesalabo kartigi ka ari garantiju DUAL nenjem veeraa!!! Tikai ne DUAL!

D Dzintars 30.04.2003

Es šoreiz gribētu iekomentēt par viņu mobīlo telefonu remonta servisu. Es palūdzu, ka manu mobīlo vajag remontēt tikai tad, ja remonta cena būs zem 20 Ls, un vispār pirms remontēšanas lai piezvana un nosauc cenu (to piedāvāja viņi paši). Teica ka atbildi zinās noteikti nedēļas laikā. Pēc nedēļas protams, ka neks vēl nebija izdarīts. Pēc vairāku reižu apmeklējuma un zvanīšanas mans mobīlais beidzot pēc 3.5 nedēļām beidzot tikai apskatīts (kāc prieks) Vēl pēc nedēļas kad gāju uz to veikalu man servisa cilvēks (kurš ļoti svīda jo acīmredzami meloja) paziņoja, ka mans mobīlais ir sataisīts pa 30Ls. Es protams pateicu ka pirms 4 nedēļām teicu ka man vajag zem 20 un tad viņš teica, ka viņiem tā shēma būs jālodē ārā, lai atnākot pēc stundas. (Varu vēl tikai piebilst, ka citā vietā man salaboja telefonu pa 8 Ls un dienas laikā)

M Minchux 13.10.2003

KUR TU SHITO ESI DZIRDEEJIS UN KAADA SAKARAA TO TE VISPAAR SAKI?Luudzu - atsuuti man uz e-pastu rakstisku pieraadiijumu, ka DUAL iepeer MT no razhotaaja un veel braakjeetus. TAVAI ZINAASHANAI DUAL telefonus iegaadaa no LMT, un LMT tos iegaadaa no razhotaaja.OK tam nau noziimes, bet razhotaajs nav ieintereseets paardodt diilerim braakjeetu preci,lai peec tam lietotaajiem to iesmeereetu, tioeshi tas pats attiecas uz DUAL. Tu vispirms padomaa ar galvu - vai taadeelj DUAL pastaav, lai iesmeereetu kaadam MT? Ne jau DUAL shos MT razho, bet tikai tirgo, griezies pie paardeveeja.servisa centraa un viss tiks atrisinaats, bet nevajag runaat muljkjiibas luudzu..

M Miks 24.05.2007

Dual un Trodeks veikalu tīkli pieder SIA "DT Mobile", kurš kategoriski atsakās mainīt brāķētu preci, uzsākot garus procesus, pārbaudes, ekspertīzes, kuru rezultātā nosaka Jūsu (patērētāja) vainu. Ja esat bojāto telefonu nodevis šīm pārbaudēm, saņemsiet atpakaļ vēl vairāk salauztu (atzinums :pašrocīgi veikts remonts). Bojāto preci neizlaidiet no rokām, rakstiet prasījuma pieteikumu, rakstiet Patērētāju tiesību aizsardzības centram, piesakiet ekspertīzi caur šo centru, bet vislabāk iegādāties telefonu citur.

M Miks 24.05.2007

To Minchuks:vai nu Tu strādā LMT, DT mobile vai Tev nav bijis gadījums ar brāķētu ši uzņēmuma iztirgoto preci, ja tā, tad nav ko piedalīties šajos komentāros. Par DT mobile (t.i. Trodeks un Dual) šeit ir ļoti daudz negatīvu komentāru, cilvēki tiešām tiek "uzmesti" un Tavs komentārs nekad nemainīs viņu attieksmi pret šādu uzņēmumu.

K Kents 24.05.2007

par komentāru 2005-09-23 (16:44): nenovēlu Tev saskarties ar DT Mobile problēmu risināšanu, labi ka Tev nav nekādu problēmu.

A AndrjuhaK 23.09.2007

Nopirku mobilo (Nokia 3110) gadu atpakalj veikalos Dual, pagaidaam nav nekaadu probleemu...