Balta - Attieksme

Neapdrošiniet auto kasko Baltā, pilnīgs sviets, krāpnieki, blēzi. uzņēmumā pilnīgs bardaks, paši nevar neko atrast, pieprasa kaut kāds mistiskas lietas.

X

S S 19.05.2003

Nepiekritishu gan - man ka klientei bijusi normala saskarsme. Neko ekstra pieprasijusi nav, paskaidrots, kadi dokumenti vajadzigi - piemeram, policijas izzinju nacas pagaidit, kamer musu dargie tiesibsargajoshi organi atsutija, bet ne pashai skriet. Manuprat labs serviss.Par akmens izsisto prieksejo stiklu pirms paris menesiem vispar bez nekadam policijas izzinam uzreiz uz servisu aizsutija un otra diena bija gatavs.Metaties ar vardiem sviest, bardax, krapnieki un mistiskas lietas ir viegli - cienitais komentara autors jau nav pat neko konkretizejis, lai butu pamats diskusijai.

D Draugs 25.09.2003

Balta ir viss pretigaka apgrosinasanas komanija.

A arturs 10.09.2004

Balta, kaa arii citas kompaanijas darbojas OK, ja ir pazinjas konkreetajaa kompaanijaa.

A alkesey 12.06.2006

Divi gadijumi kad par remontu bija japimaksa pasiem. Abam masinam bija KASKO

C C 28.03.2007

Ai, nu nevajag pazinjas. Tipa konkurenti apkash normalu apdrosinataju

P paSmuko 22.03.2012

Nu taču skaidrs ka kompānija grib ieaupīt un gūt peļņu. Diemžēl nav sistēmas kura pasargā auto īpašnieku no šādiek gadījumiem