RUTA-tirgus paviljons SIA"Dilija un S"

Nepeerciet apavus Centrāltirguu, paviljonaa "Ruta" SIA "Dilija un S". nopirksiet brākji. Veel nedod dievs zinaasiet savas tiesiibaas. Naudu varbuut atguusiet,bet jus tiksiet noriets kaa peedeejais suns, kas ilgs apmeeram divus meeneshus pirms jus to naudu atguusiet. Pirms peerkat apavus izlasiet likumus

V Vilusies 20.11.2006

Tas gan nav tikai RUTā, bet arī visā citā tirgus teritorijā un veikalos... Cenas- tādas pašas kā precēm un apaviem lielveikalos; kvalitāte.....Nu kāda var būt kvalitāte, ja apvaus nopirku svētdienā, bet jau otrdienā viņi bija saplīsuši- brāķis... Un savas tiesības gan iesaku visiem izmantot, kaut vai griežoties pēc palīdzības patērētāju tiesību aizsardzības birojā,- galu galā- ja jau darbojas un tirgo- KĀPĒC MAN (un ne par ļoti lētām cenām!!!!) būtu jāpērk, piedodiet, SŪDI?????

V Vienaldziga 12.03.2008

Es gan nopirku zābakjus svētdien, un pirmdien tie jau bija pagalām! Tagad sāku meklēt jebkādus datus par šito uzņēmumu, un nevaru atrast galus,. Pēc reģistrācijas numura firma ir reģistrēta vienā ielā, un arī telefonu numurs ir norādīt, bet zvanot uz šo numuru, paceļ sieviete un saka ka te nekādas firmas nav! Forši, Uz čeka ir norādīta viena juridiskā adrese, pēc lursofta datiem - cita!