Hansa Auto

Hansa Auto - kraapnieku autosalons!!! Tirgo jaunus Opellus un lietotas automassinas!!! Par lietotaam aizbildinaas, ka viss ir kaartiibaa, bet iisteniibaa peec tam ir vajadziigs liels remonts!!! Es ticeeju salonam, jo neesmu profesionaalis auto lietaas, izraadaas - biju mullkkis un par to daargi samaksaaju!!! Ja peerkat jaunu auto - laikam labaak buutu liidzi pannemt kaadu speciaalistu - kas zin ko vaacu kungi mums ir atsuutiijussi!? Un vai muusu paardeveeji mums ko neiesmeeree!!!

X

B Brašulis 10.04.2003

Arī nopirku auto no Hansa auto - sastapos ar vislabaako servisu, uz visiem jautajumiem saneemu pieklajiigas un izmselosas atbildes, lai cik stulbi arii nebuutu mani jautaajumi. Kaut kaa galiigi nevaru piekrist apbeedinaataa pirceeja viedoklim.

Z Zigurds 10.04.2003

Maneejais lietotais calibra, kas arii iepirksts hansa auto, iet kaa zveers! Katraa zinaa serviss labaaks nekaa adam auto.

M Mārtiņš 22.05.2008

Ja jums jakraso Mašinu tad labāk atrodiet speciālistus jo man nācas 2 reizes nokrāsot mašinu nu tās 2 reeizes man atšķirās krāsas ...viņu atieksme mes neko nevaram darīt pec koda sakrīt, bet vizuāli galīgi garām ...nu tagad man ir 3 krasu tonējums stiligi...nu pardot šādu mašinu vairs nesanāks...paldies šai kompanijai servizu darbiniekiem cerams ka kadreiz tur parādisies profisonāli...es vel varetu ko pebilst nu lai paliek visadi brinumi...labo vienu salust otrs...

A Armands 01.04.2009

Hansaauto princips - pircējs ir melns un mazs. Kādreiz tas tā nebija, bet tagad labāk metu ļīkumu viņu iestādei. Paldies ka ir Adamauto ar savu laipno attieksmi, viss ripo bez problēmām.

D DainaShmite 02.07.2009

es arii gribu ko teikt par Hansa auto - nopirku jaunu mashiinu, pareizaak sakot, panjeemu uz opratīivo liizingu, tagad maksaaju liizingu, bet staigaaju kaajaam, jo opelim jau peec gada bija jaanomaina motors, peec tam veel visaadi lorinji un katru reizi tikai maksaa astronomiskas summas. Kad pirku, tad paardeveejs pilnaam muteem staastiija, ka gadus piecus neko nevajadzees remonteet, tagad no visa krataas valjaa un staasta, ka vainiiga Latvijas degviela, ka es braukt nemaaku ar diizeli u.t.t. Rezultaataa mashiina jau vairaakus meeneshus staav hansaauto servisaa, jo shoreiz par remontu jaamaksaa 2000 latu, par to es varu nopirkt labu labo mashiinu un braukt nevis seedeet uz celja un kaarteejo reizi gaidiit autoevakuaatoru, bet liigums sastaadiits taads, ka rokas sasietas. Tieshaam taa arii ir, ka ieej salonaa, tu esi melns un mazinjsh un servisa darbiniekiem vienmeer taisniiba.
Sargieties no Hansa auto!

: :) 09.06.2010

nu tas normāli. arī priekšējos lukturus hansa auto nemāk noregulēt pareizi, lai tehnisko varētu iziet :))))))))).

D Dina 31.03.2011

2006. gadā nopirku jaunu chevrolet aveo, pēc gada pārsprāga radiators, nomainīja pēc garantijas. Izņēmu no servisa, braucot mājās pamanīju, ka nestrādā kondicionieris. Izrādījās, ka arī pušu ( uzreiz jau nevarēja samainīt)! Bet tas viss ziediņi! Tiko sabuktēju durvis, aizdzinu uz servisu sataisīt, a tur man pasaka, ka mašīnai reāli ir bijusi sasista visa aizmugure, lai gan baraucu visu laiku es pati un nekādās avārijās neesmu bijusi. Līzings jāmaksā kā par jaunu pirktu mašīnu, taču izrādās, ka esmu to nopirkusi jau sasistu!!!

н Нил Ушаков 18.04.2011

Pārsprāga radiators? Tvaika ielas 2 ieejas kods!

A alex 23.04.2011

šo pašu var pastāstīt arī par ADAM, NIPPON, BENSON, NORD, VW, u.c.

N natuks8 01.07.2012

Jā, pilnīgi piekrītu!!!
Būdama tipiska pilsētas blondīne- kad bija nepieciešams apskatīt manu Peugeot (sabojājās kaut kas ātrumkārbā), nolēmu uzticēties oficiālajam dīlerim, ka nepiemānīs un izdarīs visu pēc labākās sirdsapziņas, kā nekā nav kaut kāds kaktu serviss!
Uztaisīja diagnostiku, kā rezultātā tika konstatēts bojājums kuru novērst maksāja 300 lvl, domāju nu super tagad gan viss būs ok. Bet...nekā jau ceļā uz mājām kļūda atkal atkārtojās, gudrie speciālisti teica, , Laikam kāda cita vaina būs..."' Mani ļoti satrauca tas vārds LAIKAM!!! Hallo to tak saka spečoki kas ir veikuši MAKSAS diagnostiku
Rezultātā jau 4 reizi dodos uz salonu, man ir izčakarēts atvaļinājums, sabojāti nervi un vēl tukšs maciņš! :(
Ak jā un vēl draugu smiekli, ka es uzticējos šim kantorim...
Tā, ka no visas sirds iesaku nesaistīties ar šo iestādi, jo viņiem ir tikai skaists nosaukums, bet patiesībā izskatās ka viss personāls ir savākts pa kaktiem caur paziņām un īsti sajēgas par to ko dara nav!!!