Ieva

Jaukaas daaamas un godaatie kungi. Frizzeetava IEVA, kas atrodas dzelzcelja stacijas telpaas ir nolliigusi neprofesionaalus darbiniekus, gan frizierus, gan manikiires, gan pashus administraatorus. Par jums ne tikai panjirgaasies, bet arii iznaaksiet no frizeetavas taadaa izskataa, ka labot vairs neko nevares. Silti iesaku neiet pie Sandras, kura pati izskatas kaa putnubiedeeklis. Un vispaar. Labaak samaksaajiet triss reizes daargaak un aizejiet pir profesionaaliem! Es veel taadaa izskataa staigaashu pus gadu.

A andrej 24.09.2003

Sandra ir visforshaaka manikiiriite, tieshaam superiigu manikiiru un pedikiiru taisa, turklaat smuki saziimee ornamentus uz nagiem. Arii paareejie darbinieki ir ljoti, ljoti ok